Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Są chętni na hangar w Białej Podlaskiej. Zabytki czeka wyprowadzka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 o 21:59 Powrót do artykułu
Nawet nie potraficie dobrze zerżnąć tekstu z biala24. Nie Volfcraft ale Volfcamp, LIM należy do orłów. W innych sprawach tez masę błędów i pomyłek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę nie sugerować "zerżnięcia" tekstu, bo to pomówienie. Jestem autorką tekstu od początku do końca. Jeżeli ma Pan/ Pani jakieś uwagi, proszę o ich przesłanie: burda@dziennikwschodni.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli już idzie o powierzchnię to bialskie lotnisko ma 631 hektarów !!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli już idzie o powierzchnię to bialskie lotnisko, owszem kiedyś miało 631 hektarów, licząc powierzchnię w granicach ogrodzenia, byłego już lotniska wojskowego. W tych 631.07 ha jest 131 ha, przekazanych jeszcze za czasów wojska Lasom Państwowym. Po zakończeniu użytkowania lotniska przez wojsko, samorząd otrzymał darowizną tylko i aż 325 ha, bo AMW wyłączyła z lotniska ponad 62 ha pod tylko sobie wiadome cele, a część przekazana Lasom Państwowym nie mogła być przedmiotem darowizny. Koniec, kropka, panie zapewne wojskowy....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani redaktor, artykuł może i ,,zerżnięty'' nie jest, ale niezwykle chaotyczny. Specjalnie nic dziwnego, jeżeli poopiera się pani tylko na tym, co mówi pan od motolotni. Ponadto, artykuł zdecydowanie jest niepełny, ponieważ inne media już od kilku dni informują o tym, że prezydent Stefaniuk 8 listopada 2016 roku, podjął decyzję o użyczeniu lotniska Aeroklubowi PLL LOT, co wskazuje, że właśnie im będzie potrzebny hangar.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba jednak nie pokusił/a się Pan/Pani aby uważnie przeczytać artykuł do końca. Bo nie opieram się tylko na "mówi pan na motolotni", ale również na informacjach od prezesa fundacji, AMW i urzędu miasta. Zatem w którym miejscu widzi Pan/Pani chaos? A niepełna to może być ewentualnie pańska wiedza, bo aeroklub PLL LOT faktycznie podpisał umowę z miastem, ale na dzierżawę pomieszczeń wieży lotów, a nie hangaru. Jeżeli jest Pan/ Pani chętny do dalszej dyskusji to może proszę telefonicznie: 697770372
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szanowna pani, ze względu, że nie lubię niedomówień, odpowiadam na post w kolejności podnoszonych przez panią kwestii. chyba jednak nie pokusił/a się pan/pani aby uważnie przeczytać artykuł do końca. artykuł, przeczytałam bardzo uważnie, dlatego jestem za***ona, że najbardziej eksponuje pani wypowiedź ,,pana od motolotni’’, który wyrażając swoje przekonanie w zdaniu: …rozmawiałem z amw i raczej nie mamy obaw, że zostaniemy bez miejsca… – usiłuje sprawiać wrażenie, że nie tylko ,,wszystko o wszystkim’’ wie najlepiej, ale również ma ,głębokie’’ przekonanie, że bkl jest organizacją ,,nieusuwalną’’ z zajmowanego hangaru, bez względu na fakty i okoliczności’ bo nie opieram się tylko na "mówi pan na motolotni", ale również na informacjach od prezesa fundacji, amw i urzędu miasta. zatem w którym miejscu widzi pan/pani chaos? jeżeli jeszcze raz, ale tym razem uważnie przeczyta pani swój artykuł, to bez większego kłopotu znajdzie pani wyłącznie chaos informacyjno – dezinformacyjny, ukierunkowany na swoiste rozgrzeszanie fundacji, która doskonale wiedziała, na jakich zasadach będzie korzystać z hangaru, ponieważ umowę z amw musiała podpisać osoba zdolna do czynności prawnych, - zgodnie z przepisami obowiązującymi w rp. a niepełna to może być ewentualnie pańska wiedza, bo aeroklub pll lot faktycznie podpisał umowę z miastem, ale na dzierżawę pomieszczeń wieży lotów, a nie hangaru. otóż, zarzucając mnie rzekomo niepełną wiedzę, niestety jest pani w błędzie omylnym, (cytując klasyka, czyli ex ministra sikorskiego), ponieważ inne, lokalne media już od dawna informowały o przeprowadzce aeroklubu pll lot do białej podlaskiej. oczywiście to nie pani wina, bo może ,,magistrat’’ nie widział potrzeby, żeby o tym informować dziennik wschodni, a panią w szczególności. jednocześnie, nadal idzie pani w stronę chaosu informacyjnego, ponieważ na żadnym jeszcze lotnisku i w porcie lotniczym na świecie nie ma obiektu o nazwie ,,wieża lotów’’, co zresztą wynika z powszechnie przyjętej i stosowanej terminologii. jeżeli jest pan/ pani chętny do dalszej dyskusji to może proszę telefonicznie: 697770372 dziękuję za numer telefonu, ale raczej nie zadzwonię, ponieważ autogenicznie nie ,,trawię’’ określenia ,,dyskusja’’. znacznie bardziej od ,,dyskusji’’, preferuję nawet ostre polemiki, ale pod warunkiem, że moi adwersarze mają przynajmniej elementarną wiedzę na tematy lotnisk i lotnictwa w ogóle. z poważaniem, hanka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: