Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Wójt Terespola kłamcą lustracyjnym

Utworzony przez simply, 24 maja 2012 r. o 14:53
o ta! napisał:
IHMO dokumenty tworzone na przełomie lata 90 mogły być tworzone w ramach przyszłych potrzeb. Tak cały ten system funkcjonował, że zbierało się na delikwenta dokumenty świadczące o tym jaki on jest święty i równolegle jakim to on jest zdrajcą i bandyta. Teraz tylko pozostaje kwestia czy był faktycznym kapusiem, czy raczej ofiarą systemu.
Nie konfabuluj drogi "o ta!". Fakty są takie, że tych materiałów, o których mówisz nie ma - " Materiały zostały zniszczone.". Ostały się jeno zapisy w ewidencji: "... w dokumentach organów bezpieczeństwa odnotowano, że w latach 1984-90 Iwaniuk był m.in. "tajnym współpracownikiem”. ps. "Janek”. "Janek” został zdjęty z czynnej ewidencji operacyjnej dopiero na początku 1990 r.". Powstaje jednak pytanie, które każdy inteligentny człowiek powinien sobie zadać - dlaczego te materiały zostały zniszczone? Widocznie nie były to pogaduchy TW z oficerem prowadzącym o du... Maryni. Jak się pan Iwaniuk czuje skrzywdzony przez byłą bezpiekę, to niech ich poda do sądu. Kiszczak żyje jeszcze i myślę, że chętnie "pokrzywdzonemu" wytłumaczy, gdzie jego miejsce w szeregu. Jakoś dziwnie nikomu z byłych TW nie przychodzi do głowy, aby pozywać funkcjonariuszy byłej bezpieki o nauszenie ich dóbr. Boją się czegoś te skrzywdzone sierotki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak iwaniuk odejdzie to ratusz przerobią na osrodek dla psychicznie chorych.zbudują fose postawią strażników z psami.Oczywiśćie TW Iwaniuk trafi tam jako pierwszy na początek na obserwacje .Potem po wyleczeniu zostanie dyrektorem placówki z nadania tajnych służb .na leczenie w ośrodku w pierwszej kolejnośći trafią radni gminni dyrektorzy szkół i urzędów oraz szemrana elita Terespolska.Skończy sie układ i prywata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jego rówieśnikiem. Trzeba było być wjątkową kanalią żeby w 84 donosić bezpiece. Komuna się waliła a takie bydlęta dalej lizały rowy sowieckim agentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flustrator napisał:
A pokaż złśliwcze kogo ten człewiek skrzywdził?, jeśli masz czelność wyrokować????Chociaż jednego obywatela z PRL-u, może ciebie????? Czy jest ktoś taki???????????
jest -i wszystko w temacie -nie powinien się dorabiać jako agent- a skrzywdził wielu - i co śmieszniejsze nadal krzywdzi- on nigdy nie miał szacunku do ludzi nie jego myśli --i wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najwyższa pora skasowć ten IPN, bo polują na oślep bez opamiętania.
A na kogo zapolowali bez opamiętania?? nawet takich jak Iwaniuk kiedyś ruszą- Żona tez w swoim czasie i w pewnym miejscu była jak carica Katarzyna-wydawałoby się nie do ruszenia i .... Nawet najmocniejsze mury kiedyś .... runą, runą czyli nawet tak mocny można powalić czas aby niektórzy nabrali pokory i zobaczyli obok siebie człowieka , a nie ....hołotę , którą należy jedynie upokarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darz bór napisał:
Jestem jego rówieśnikiem. Trzeba było być wjątkową kanalią żeby w 84 donosić bezpiece. Komuna się waliła a takie bydlęta dalej lizały rowy sowieckim agentom.
i to jeszcze ile lat w tym tkwił-szok!!! zawsze budził we mnie obrzydzenie i jakże słusznie -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się narobiło!! ale co zrobią ci którzy bez Iwaniuka pomocy nie wydukają ani słowa np. na sesji?? a jak będą żyć bez ....wsparcia nie tylko duchowego -oj będzie ciężko-trzeba będzie oddać stołki -oj trzeba będzie i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze inne rzeczy sa nie do końca jasne w ogóle cała działalność samorządowa może być bardzo interesująca nie tak dawno pewien przedsiębiorca powiedział,że , oj a może ja coś źle pojmuję dla mnie to bardzo dziwna jest zasada segregacji śmieci- ktoś kogoś chyba tez okłamuje -a może nie-ale zastanawiam się jak to możliwe że jedna śmieciarka,z jedną zgniatarką "umie " posegregować śmieci w odpowiednie kąty ,czy składa je na ...boki- jak to działa ? bo nie wiem a ludzie segregują , urząd wziął kasę za nagrody- nazwał się gminą przyjazną środowisku jak to jest ? a śmieci ida w czambuł mimo że posegregowane do jednej skrzyni? i makulatura i szkło? i papier? a ludzie sobie ....segregują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie oszustwo którym karmiono ludzi przez 20 lat dobiega końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wielkie oszustwo którym karmiono ludzi przez 20 lat dobiega końca...
Co to dla IPN jakiś tam wójt,już zdążyli załatwić kardynałów,teraz kolej na papieża,no może wyżej nie dosięgną, a 105 mln.idzie na tą zabawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to dla IPN jakiś tam wójt,już zdążyli załatwić kardynałów,teraz kolej na papieża,no może wyżej nie dosięgną, a 105 mln.idzie na tą zabawkę. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1338062047' post='634008'] Co to dla IPN jakiś tam wójt,już zdążyli załatwić kardynałów,teraz kolej na papieża,no może wyżej nie dosięgną, a 105 mln.idzie na tą zabawkę.
Musisz JASIU też mieć coś za uszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motto TW to maksymalnie dużo inwestycji do Kobylan, asfaltowe drogi w pola i do lasu,park rozrywki z nowo budowaną sadzawką, najchętniej jeżeli byłoby to możliwe to pewnie rozdawałby tam gminne pieniądze. Ale przecież wg jego podziału to jest gmina A; w częściach gminy B i C, ludzie latami czekają na podstawowe rzeczy takie jak utwardzenie czy wyrównanie drogi,oswietlenie ulic itd., i mogą sobie czekać bo przecież ważniejsze jest inwestowanie bez umiaru w Kobylanach. Być może jest szansa aby to się zmieniło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
motto TW to maksymalnie dużo inwestycji do Kobylan, asfaltowe drogi w pola i do lasu,park rozrywki z nowo budowaną sadzawką, najchętniej jeżeli byłoby to możliwe to pewnie rozdawałby tam gminne pieniądze. Ale przecież wg jego podziału to jest gmina A; w częściach gminy B i C, ludzie latami czekają na podstawowe rzeczy takie jak utwardzenie czy wyrównanie drogi,oswietlenie ulic itd., i mogą sobie czekać bo przecież ważniejsze jest inwestowanie bez umiaru w Kobylanach. Być może jest szansa aby to się zmieniło .
na pewnym spotkaniu dotyczącym rozwoju turystyki na terenach gmin Kodeń , Terespol Rokitno, Janów i miasta Terespol tak strasznie negatywnie wypowiadali się jedynie o wójcie Iwaniuku-on nie widzi żadnej potrzeby aby rozwijać na terenie gminy infrastrukturę turystyczną-Wypowiadali takie opinie wszyscy którzy z wójtem mieli kiedykolwiek jakiś kontakt w tym temacie -On jest za a nawet przeciw.Lubi tylko wydawać kase na wszelkie remonty świetlic z późniejszymi aneksami podwyższające wartość wykonywanej pracy i jest bardzo istotne pytanie --po co to wszystko? jedynie na pokaz różnym krajowym i zagranicznym delegacjom? Tam przecież nikogo nie wpuszczą -tam nie ma żadnego życia kulturalnego - młodzież i dzieci nawet nie do końca wiedzą co tam jest i jak wyglądają pomieszczenia. ale to się nazywa --świetlica wiejska -szok ! a wg mnie każda ta świetlica powinna się nazywać to dopiero wyższa szkoła jazdy ale będzie przykro odchodzić tym wszystkim służalczykom kłamcy - tak mieli dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
na pewnym spotkaniu dotyczącym rozwoju turystyki na terenach gmin Kodeń , Terespol Rokitno, Janów i miasta Terespol tak strasznie negatywnie wypowiadali się jedynie o wójcie Iwaniuku-on nie widzi żadnej potrzeby aby rozwijać na terenie gminy infrastrukturę turystyczną-Wypowiadali takie opinie wszyscy którzy z wójtem mieli kiedykolwiek jakiś kontakt w tym temacie -On jest za a nawet przeciw.Lubi tylko wydawać kase na wszelkie remonty świetlic z późniejszymi aneksami podwyższające wartość wykonywanej pracy i jest bardzo istotne pytanie --po co to wszystko? jedynie na pokaz różnym krajowym i zagranicznym delegacjom? Tam przecież nikogo nie wpuszczą -tam nie ma żadnego życia kulturalnego - młodzież i dzieci nawet nie do końca wiedzą co tam jest i jak wyglądają pomieszczenia. ale to się nazywa --świetlica wiejska -szok ! a wg mnie każda ta świetlica powinna się nazywać to dopiero wyższa szkoła jazdy ale będzie przykro odchodzić tym wszystkim służalczykom kłamcy - tak mieli dobrze
Sorry wycięło mi poniższy teks każda świetlica powinna się nazywać --WÓJTOWE ZAPLECZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre dzieci to się tłumaczą: :Paliłem to prawda ale się nie zaciągałem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niektóre dzieci to się tłumaczą: :Paliłem to prawda ale się nie zaciągałem"
Masz rację -każdy święty ma swoje wykręty mógł się przyznać !! nie było to karalne i nie byłoby sprawy ale jednak szedł w zaparte!! -i to jest prawdziwa twarz - zakłamanie na każdym kroku!! oszust czyli i juz skoro w takiej sprawie kłamał zdając sobie sprawę ,że mogą dojść i ujawnić kłamstwo-to co dopiero mówić o swoich wyborcach -ludziach zdecydowanie mniej świadomych i mających mniejsze możliwości -możecie to sobie wyobrazić? ja tez mam pewne dowody -niezbite dowody na to że kłamał w różnych innych sprawach -ale co mi to da? przecież nie wygram z nim niczego dobrego -napsuł nie jednemu zdrowia co niemiara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co u ...pana naczelnika?- oj szkoda będzie korytka co? oj skończy się ..."dojna krowa"-i jak tu będzie oddac to wszystko? i komu?-jest godny następca? nie ma młodych odpowiednio przeszkolonych , dbało sie jedynie o ..siebie i swoich -ale oni nie pociągną tego w odpowiedni sposób bez wójta. oj szkoda szkoda , -a Grzesiek chyba się nie da skusic ponownie ,chyba że wyczyszczą wszystkich do łapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja, którą tuż po stanie wojennym Janek dalej chciał topić w krwi, pozwala mu teraz odwołać się od wyroku do sądu apelacyjnego. W razie niekorzystnego orzeczenia w apelacyjnym, zdominowana rada może go nie odwołać. Potem przyjdzie kolej na wojewodę. Od wniosku IPN do orzeczenia przez sąd okręgowy minęło 4 lata. Procedura którą podałem wyżej zajmie z 8 lat. Tak że jeszcze dwie kadencje Janek może spać spokojnie. Cichot historii! Gdyby Janek skuteczniej działał i komuna utrzymałaby się przy władzy, to za łamanie "komunistycznego prawa" dostałby pałą po łbie i kopa w d@pę a w demokracji jest bezkarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wania napisał:
Demokracja, którą tuż po stanie wojennym Janek dalej chciał topić w krwi, pozwala mu teraz odwołać się od wyroku do sądu apelacyjnego. W razie niekorzystnego orzeczenia w apelacyjnym, zdominowana rada może go nie odwołać. Potem przyjdzie kolej na wojewodę. Od wniosku IPN do orzeczenia przez sąd okręgowy minęło 4 lata. Procedura którą podałem wyżej zajmie z 8 lat. Tak że jeszcze dwie kadencje Janek może spać spokojnie. Cichot historii! Gdyby Janek skuteczniej działał i komuna utrzymałaby się przy władzy, to za łamanie "komunistycznego prawa" dostałby pałą po łbie i kopa w d@pę a w demokracji jest bezkarny. [/quote] [quote name='wania' timestamp='1338137364' post='634158'] Demokracja, którą tuż po stanie wojennym Janek dalej chciał topić w krwi, pozwala mu teraz odwołać się od wyroku do sądu apelacyjnego. W razie niekorzystnego orzeczenia w apelacyjnym, zdominowana rada może go nie odwołać. Potem przyjdzie kolej na wojewodę. Od wniosku IPN do orzeczenia przez sąd okręgowy minęło 4 lata. Procedura którą podałem wyżej zajmie z 8 lat. Tak że jeszcze dwie kadencje Janek może spać spokojnie. Cichot historii! Gdyby Janek skuteczniej działał i komuna utrzymałaby się przy władzy, to za łamanie "komunistycznego prawa" dostałby pałą po łbie i kopa w d@pę a w demokracji jest bezkarny.
o z tym się zgadzam w 10000% - bedzie nadal lawirował , odwoływał się a naród ? będzie ubolewał,że tak wójta oczerniają, takie mamy dzisiaj społeczeństwo,że nie wiedza już co prawda, co kłamstwo , co dobre a co złe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://w.fotka.pl/09ca8f5e09.jpg Do boju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...