Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Wójt Terespola kłamcą lustracyjnym

Utworzony przez simply, 24 maja 2012 r. o 14:53
http://w.fotka.pl/09ca8f5e09.jpg Do boju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no koniecznie musisz walczyć o swojego kolesia -inaczej ...klapa koryta trzeba będzie oddać, a żal aż ...d-ę ściska , co nie?????? do boju zatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do wszystkich a właściwie zagadka . Gdzie na Lubelszczyźnie "JANEK " I " BOLEK " się spotkali i postawili pomnik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie na Lubelszczyźnie " BOLEK " i Jacek się spotkali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snap hotinge napisał:
Gdzie na Lubelszczyźnie " BOLEK " i Jacek się spotkali ? [/quote] [quote name='snap hotinge' timestamp='1338226321' post='634397'] Gdzie na Lubelszczyźnie " BOLEK " i Jacek się spotkali ?
zgaduję- w Kobylanach? oczywiście imprezka za kase mieszkańców czy sie mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tylko raz się spotkał Bolek z Jankiem? to mało - musiał zatem ktos inny szkolić Janka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy laureata!!! Czytam to i powiem że służby Janka w dawnym stylu , odpowiedzi też zwrócić uwagę na co innego gawiedzi norma . Gmina jedna bogatszych , wszystkie drogi prowadzą do Kobylan ostatnia w budowie, ach jaki piękny gmach . Tylko jedno jest tu fajne nikt jakoś nie zauważył że Janek zafundował wam zmianę nazwy gminy , a przy tym drobiazg dowodów osobistych . Janek nie ma kasy na nic ale ciężki sprzęt przez cała zimę robi poldery i tereny rekreacyjne , pytanie dla kogo . Młodzież wieje stąd aż miło , bo nie ma perspektyw , kolejka w Mops, bezrobocie . Ci ludzie tam z tego korzystają . Tereny inwestycyjne Gminy to jak się okazuje posag szanownej małżonki czyż nie ? WOC wow tam to miejsc pracy jest ale spóleczki w których , już nie zasiada szanowna małżonka tylko dzieci ciężko tam tyrają bo na paliwo do audi z rejestracją KAMIL trzeba mieć . W urzędzie gminy ludzi chcecie wymieniać ŁO JEZU TOZ TAM SAME MAŁŻEŃSTWA. I co tak pozbawić dzieci chleba ? Rada gminy , a co oni zrobią prócz pochwał dla Janka i biadolenia jaką to krzywdę państwo wredne nasze robi takiemu gospodarzowi ! Radnych co coś powiedzą jest może 3 a reszta , zamiast kopać koparką to wyliżą rów . Przestańcie straszyć połączeniem miasta z gminą , PADEREWSKIM , JACKIEM, zdarta płyta na tyle inwencji macie żebyście coś innego wymyślali. Ale jakoś nikt nie podnosi głosu jak wasze pieniądze są trwonione na widzi misie , megalomanię wszystko ok . Piszecie na taczki ale żaden tego nie zrobi ale za bełta głos do urny to wrzucą .W chwili obecnej nie ma się co martwić o Janka poradzi sobie ale co z Gminą co z Kobylanami jak takiego gospodarza zabraknie? A fakt takiego zachowania trafnie to ktoś ujął dawałem ale przez pończochę . Popłakałem się jak czytałem ze on tylko na ogórki do RFN chciał jechać a tu te wredne komunisty go na agenta . Jak to on w polu u rodziców tyrał a ile to osób widziało ? Hipokryzja ma swoje granice i podobnie się kończy zastrzegam tu ze mam gdzieś Jacków , Janków Paderewskich i innych .chciałbym tylko zobaczyć jaki finał tego będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps . Jeszcze jedno a wiejskie świetlice ? Zycie kulturalne tam aż kipi , ale żeby coś tam zrobić wójt łaskawie musi wyrazić zgodę , a remonty przeprowadzone a delegacje przyjęte i finito a firma która je wykonała nie od Janka ? Gmina ekologiczna ale larwy muchówek to z kranów ludziom wyłaziły jaka reakcja "Ludzie wymyślają " , segregacja śmieci tu poruszana kpina morze Kobylany są od tego wolne , ale jest jeszcze trochę wiosek w tej gminie i tam zapyziałe to jest ale po co tam jeździć Turystyka , promowanie obiektów historycznych na terenie , a po co mamy stok kąpielisko w Kobylanach sztuczny śnieg ratrak , sztuczne palmy . A co mamy np w Kuzawce , Neplach, Samowiczach , w miejscowościach na południe od Kobylan a ludzie tam tak samo jedzą oddychają tak samo pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
achmed napisał:
Mamy laureata!!! Czytam to i powiem że służby Janka w dawnym stylu , odpowiedzi też zwrócić uwagę na co innego gawiedzi norma . Gmina jedna bogatszych , wszystkie drogi prowadzą do Kobylan ostatnia w budowie, ach jaki piękny gmach . Tylko jedno jest tu fajne nikt jakoś nie zauważył że Janek zafundował wam zmianę nazwy gminy , a przy tym drobiazg dowodów osobistych . Janek nie ma kasy na nic ale ciężki sprzęt przez cała zimę robi poldery i tereny rekreacyjne , pytanie dla kogo . Młodzież wieje stąd aż miło , bo nie ma perspektyw , kolejka w Mops, bezrobocie . Ci ludzie tam z tego korzystają . Tereny inwestycyjne Gminy to jak się okazuje posag szanownej małżonki czyż nie ? WOC wow tam to miejsc pracy jest ale spóleczki w których , już nie zasiada szanowna małżonka tylko dzieci ciężko tam tyrają bo na paliwo do audi z rejestracją KAMIL trzeba mieć . W urzędzie gminy ludzi chcecie wymieniać ŁO JEZU TOZ TAM SAME MAŁŻEŃSTWA. I co tak pozbawić dzieci chleba ? Rada gminy , a co oni zrobią prócz pochwał dla Janka i biadolenia jaką to krzywdę państwo wredne nasze robi takiemu gospodarzowi ! Radnych co coś powiedzą jest może 3 a reszta , zamiast kopać koparką to wyliżą rów . Przestańcie straszyć połączeniem miasta z gminą , PADEREWSKIM , JACKIEM, zdarta płyta na tyle inwencji macie żebyście coś innego wymyślali. Ale jakoś nikt nie podnosi głosu jak wasze pieniądze są trwonione na widzi misie , megalomanię wszystko ok . Piszecie na taczki ale żaden tego nie zrobi ale za bełta głos do urny to wrzucą .W chwili obecnej nie ma się co martwić o Janka poradzi sobie ale co z Gminą co z Kobylanami jak takiego gospodarza zabraknie? A fakt takiego zachowania trafnie to ktoś ujął dawałem ale przez pończochę . Popłakałem się jak czytałem ze on tylko na ogórki do RFN chciał jechać a tu te wredne komunisty go na agenta . Jak to on w polu u rodziców tyrał a ile to osób widziało ? Hipokryzja ma swoje granice i podobnie się kończy zastrzegam tu ze mam gdzieś Jacków , Janków Paderewskich i innych .chciałbym tylko zobaczyć jaki finał tego będzie [/quote] [quote name='achmed' timestamp='1338275536' post='634644'] Mamy laureata!!! Czytam to i powiem że służby Janka w dawnym stylu , odpowiedzi też zwrócić uwagę na co innego gawiedzi norma . Gmina jedna bogatszych , wszystkie drogi prowadzą do Kobylan ostatnia w budowie, ach jaki piękny gmach . Tylko jedno jest tu fajne nikt jakoś nie zauważył że Janek zafundował wam zmianę nazwy gminy , a przy tym drobiazg dowodów osobistych . Janek nie ma kasy na nic ale ciężki sprzęt przez cała zimę robi poldery i tereny rekreacyjne , pytanie dla kogo . Młodzież wieje stąd aż miło , bo nie ma perspektyw , kolejka w Mops, bezrobocie . Ci ludzie tam z tego korzystają . Tereny inwestycyjne Gminy to jak się okazuje posag szanownej małżonki czyż nie ? WOC wow tam to miejsc pracy jest ale spóleczki w których , już nie zasiada szanowna małżonka tylko dzieci ciężko tam tyrają bo na paliwo do audi z rejestracją KAMIL trzeba mieć . W urzędzie gminy ludzi chcecie wymieniać ŁO JEZU TOZ TAM SAME MAŁŻEŃSTWA. I co tak pozbawić dzieci chleba ? Rada gminy , a co oni zrobią prócz pochwał dla Janka i biadolenia jaką to krzywdę państwo wredne nasze robi takiemu gospodarzowi ! Radnych co coś powiedzą jest może 3 a reszta , zamiast kopać koparką to wyliżą rów . Przestańcie straszyć połączeniem miasta z gminą , PADEREWSKIM , JACKIEM, zdarta płyta na tyle inwencji macie żebyście coś innego wymyślali. Ale jakoś nikt nie podnosi głosu jak wasze pieniądze są trwonione na widzi misie , megalomanię wszystko ok . Piszecie na taczki ale żaden tego nie zrobi ale za bełta głos do urny to wrzucą .W chwili obecnej nie ma się co martwić o Janka poradzi sobie ale co z Gminą co z Kobylanami jak takiego gospodarza zabraknie? A fakt takiego zachowania trafnie to ktoś ujął dawałem ale przez pończochę . Popłakałem się jak czytałem ze on tylko na ogórki do RFN chciał jechać a tu te wredne komunisty go na agenta . Jak to on w polu u rodziców tyrał a ile to osób widziało ? Hipokryzja ma swoje granice i podobnie się kończy zastrzegam tu ze mam gdzieś Jacków , Janków Paderewskich i innych .chciałbym tylko zobaczyć jaki finał tego będzie
Jeszcze jest jeden temat ciekawy -OSP w Neplach --tam to sa druchy !! a naczelnik ho ho - a ile paliwa wyjeżdżają -a ile godzin mają - -sprzęt maja na skalę europejską to fakt, -ale niech ktos powie kto i kiedy z niego korzystał no i kto w ogóle umie korzystać -ale kasa poszła -pokazówa jest no ale co wiecej ?- wójt musi pokazywac sie na ....skale europejską -co pokaże delegacjom ? palmę w Kobylanach? to niby kąpielisko w Kobylanach?przeciez to śmiech na sali byłby. A jeszcze tak mnie nieco nęci jedna rzecz , dlatego pytam czy obecny naczelnik w Neplach powinien jeździć autem uprzywilejowanym mając poważne schorzenie???Kto podpisuje mu uprawnienia ?jaki lekarz? jesli przeczyta to policjant myslę ,że podejmie stosowne kroki - przecież zdarzało sie że zasłabł w swoim samochodzie -a co dopiero jak nastąpi atak podczas prowadzenia dużego samochodu na "kogutach"? gdzie jest odpowiedzialność tego człowieka ? naraża tyle ludzi no i siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Wspólnocie czytałem, że wojt zapowiada apelację i walkę o sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka policja ostatnio wyprzedziło mnie srebrne audi z rejestracją KAMIL , nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze owy kierowca zrobił to drugą stroną wysepki pod prąd tak się chłopak do szkoły śpieszył Tak sobie pomyślałem czerwony baron pomknął a wniosków nie wyciągnął z jazdy po barierkach toyotą (chyba gminy) na moście w Woskrzenicach. Drodzy państwo ten człowiek kpi z ludzi którzy walczyli za ówczesne idee , kpi z nas maluczkich . No tak on walczył tylko tak inaczej sprzedając kolegów. A jak widać problemów nie brak w tej gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koki napisał:
Niezależnie od wyroku, Iwaniuk jest porządnym, twórczym i zaangażowanym człowiekiem. Wiele lat poświęca gminie Terespol z pozytywnymi skutkami. Wiem, że teraz rzucą się na Niego wszystkie polityczne i niepolityczne hieny, że będzie Mu trudno żyć i pracować. Krzysztof, trzymaj się, ten wyrok o niczym nie świadczy, nie mówi nic o Twoim wówczas szkodnictwie, bo takowego nie było. Znam Cię wiele lat, jestem spoza tego środowiska, wiem, że mottem Twojego działania było i jest dobro gminy i jej mieszkańców.
No proszę Cię człowieku przestań z Iwaniuka robić altruistę, tyle co on się nachapał i porozdawał swojej rodzince zasiadającej m.in. w Radzie Gminy, nie wiadomo czy jego rozrzutne dzieci zdążą roztrwonić Prawda jest taka, że coś przy tej okazji zrobił, co prawda większość z tych dzieł mieści się w Kobylanach, ale i ościenne wioski jakiś ochłap dostały Ciekawe czy nasz włodarz wdrożył już plan awaryjny na taką okazję czy spokojnie czeka do apelacji. Podziwiam go wszelako za polityczną głowę, bowiem nikt tak jak on nie potrafił omamić narodu, który nawet teraz nie wierzy w związki Janka z SB. Z tego też powodu będzie on dla mnie niedoścignionym mistrzem i guru. Książe Makiawellego to zaledwie kmiot przy takim mężu stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gminniak napisał:
No proszę Cię człowieku przestań z Iwaniuka robić altruistę, tyle co on się nachapał i porozdawał swojej rodzince zasiadającej m.in. w Radzie Gminy, nie wiadomo czy jego rozrzutne dzieci zdążą roztrwonić Prawda jest taka, że coś przy tej okazji zrobił, co prawda większość z tych dzieł mieści się w Kobylanach, ale i ościenne wioski jakiś ochłap dostały Ciekawe czy nasz włodarz wdrożył już plan awaryjny na taką okazję czy spokojnie czeka do apelacji. Podziwiam go wszelako za polityczną głowę, bowiem nikt tak jak on nie potrafił omamić narodu, który nawet teraz nie wierzy w związki Janka z SB. Z tego też powodu będzie on dla mnie niedoścignionym mistrzem i guru. Książe Makiawellego to zaledwie kmiot przy takim mężu stanu. [/quote] [quote name='gminniak' timestamp='1338317507' post='634951'] No proszę Cię człowieku przestań z Iwaniuka robić altruistę, tyle co on się nachapał i porozdawał swojej rodzince zasiadającej m.in. w Radzie Gminy, nie wiadomo czy jego rozrzutne dzieci zdążą roztrwonić Prawda jest taka, że coś przy tej okazji zrobił, co prawda większość z tych dzieł mieści się w Kobylanach, ale i ościenne wioski jakiś ochłap dostały Ciekawe czy nasz włodarz wdrożył już plan awaryjny na taką okazję czy spokojnie czeka do apelacji. Podziwiam go wszelako za polityczną głowę, bowiem nikt tak jak on nie potrafił omamić narodu, który nawet teraz nie wierzy w związki Janka z SB. Z tego też powodu będzie on dla mnie niedoścignionym mistrzem i guru. Książe Makiawellego to zaledwie kmiot przy takim mężu stanu.
masz rację =zrobił coś przy okazji -bo robić cokolwiek musiał-który wójt nie robi? i Dereczance są chodniki i do Kijowca autobus zajeżdża i Lipnicy wywożą smieci ale co zrobił takiego wielkiego ? jakie to te nadzwyczajne zasługi?palma w Kobylanach?czy ten stawik w kobylanach?czy sztuczny śnieg w Kobylanach -jak masz kasę -możesz mieć i palme i staw i śnieg - a zawsze powtarzam ,że bardzo nadaje sie do sejmu -jakby wszedł na mównicę to paplałby bez końca -a im więcej papla tym mniej wiadomo o co chodzi -a jemu właśnie o to chodzi -bo nigdy jeszcze nie słyszałam precyzyjnej odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie -zawsze pół godziny wywodu zupełnie nie na temat --nie wiem co ludzie w nim widza -chyba jedynie jakies korzyści -a to praca a to jakieś korytko radnego a to naczelnika straży -gdzie nawet syn jest zatrudniony na jakiś tam część etatu a normalnie zatrudniony w innej miejscowości a mieszka jeszcze w innej -ale jest pomysł i propozycja -trzeba korzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie w herbie i realu farbowanego liska chytruska , a tak mistrz to on jest niedościgniony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Danieluk z Paderewskim nie zmieniją oblicza gminy Janów POdlaski, Kodeń ???? Odp. KASA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
achmed napisał:
Macie w herbie i realu farbowanego liska chytruska , a tak mistrz to on jest niedościgniony [/quote] [quote name='achmed' timestamp='1338320779' post='634969'] Macie w herbie i realu farbowanego liska chytruska , a tak mistrz to on jest niedościgniony
Tak masz po raz kolejny rację i w herbie lis i w realu tez lis coś jest na rzeczy, bez wątpienia jest pozdrawiam pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gall napisał:
Dlaczego Danieluk z Paderewskim nie zmieniją oblicza gminy Janów POdlaski, Kodeń ???? Odp. KASA [/quote] [quote name='gall' timestamp='1338354956' post='635041'] Dlaczego Danieluk z Paderewskim nie zmieniją oblicza gminy Janów POdlaski, Kodeń ???? Odp. KASA
a zmieniają oblicze jakiejkolwiek gminy?? a może powinni pojechać np do gminy Radzymin albo do gminy Siemiatycze ? jaki ty jesteś dziwny -weź się za porządkowanie własnej -stwórz klimat do inwestycji aby zatrzymać młodzież, -spraw aby nie było niżu demograficznego-czyli przyciągnij "obcy ludzki kapitał" do zasiedlenia na terenie gminy-skoro tak jest cudownie niech przychodzą ,a nie omijają szerokim łukiem -spraw wreszcie aby w tak cudownie rozwijającej się gminie z przyjaznym dla mieszkańców wójtem kolejki po zasiłki do opieki były choćby troszkę niższe niż w tych gminach które wg.ciebie są źle zarządzane, ze złymi wójtami czy burmistrzami Bo skoro jest tak dobrze i jest tak cudowny wójt to dlaczego nie jest lepiej niż u sąsiadów bo wymień mi te priorytety cudowne którymi się tak zachłystujesz tylko błagam pomiń palmę w Kobylanach , sztuczny snieg tam samo i staw tez tam samo do dzieła !!! wymieniaj -czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Podlasie, znam Iwaniuka, znam inne samorządy. Podkreślam jeszcze raz, że jest On wyjątkowo operatywnym wójtem. Wójtem myślącym "do przodu" dbającym o swoich mieszkańców. Możliwe, że obok tych pozytywów ma także wady /jak każdy czlowiek/. Dostrzegać nalezy jednak proporcje. G....o mnie obchodzą wczesniejsze Jego poczynania, o których mało wiemy. Przede wszystkim jak szkodził ludziom lokalnego środowiska, na ile robił to z pobudek ekonomiczno-karierowiczowskich. Czytających proszę o jedno, nie kwalifikujcie mnie, jako autora tego wpisu, do Jego koleżków, pracownika ówczesnych służb, czy uczestnika lokalnych układów. Bez Iwaniuka gmina byłaby zapyziałym zaściankiem na końcu świata, to jest dla mnie oczywiste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wszystko to prawda ale pokażcie mi gminę która ma taki budżet w okolicy , przestańcie proszę gloryfikować tą jednostkę . Pisali projekty dostawali kaskę , wpływy z podatków z PKP spółeczek i co ładnie można dzielić tylko jak . Weście się ogarnijcie , popatrzcie co dzieje się poza Kobylanami . Guzik mnie obchodzi , Co Jacek , Placek i inni zrobili . Co zrobił Janek , co zrobił , dla tych małych wiosek nie tylko dla Kobylan. Przyciągnął kapitał , a który , zatrzymał młodzież cyba ze na dniach ogórka . Przy tym kłamca i lawirant , wam też wodę z mózgu jak widać zrobił. Macie swoje odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze jedno , pomijając palmy. Zwracam po raz kolejny uwagę na to gdzie wizjoner ulokował przyszłe inwestycje (posag wspaniałej małżonki) , gmina przyjazna biznesowi - Polecam wszystkim załatwienie czegoś np na terminalu wocu . Wiem coś o tym sam kiedyś miałem wontpliwą przyjemność i co usłyszałem 10 miejsc pracy to my nie mamy co z panem rozmawiać , przykład drugi pod władaniem wspaniałej małżonki co działo się na terminalu , ile spółek szukało miejsca poza nim a mogły się zawinąć. Janek o tym nie wiedział a szkoda . Załatwcie jakieś dokumenty w Gminie polecam , nadęte panie urzędniczki (małżeństwa ) i wizerunek chłopa międlącego czapkę na skargę do Janka pójdziesz . Tu atutem jest położenie gminy i port przeładunkowy , wykorzystany tak super i do końca ? Piszecie o drogach i innych to popatrzcie np na Zalesie , co oni wielkiego maja to co Janek ma , Zginęli przepadli nic nie robią wszystko na miarę możliwości finansowych. Kapitał piszecie a gdzie tu zasługi Janka pojechał w Polskę i za ucho przyprowadził ? Przyjechali sami szukali miejsc bo była kasa do zrobienia , i ją robią a Janek w tym im pomaga ? Podniósł podatki właśnie przedsiębiorcom , bo jest z czego i nikt mu nie powie ze za wysoki bo zarobi na przeładunku (tania siła robocza) i inne walory! Popiszcie jeszcze po wychwalajcie Janka . Dla czego wszyscy nabrali wody w usta jak wychodziły szwindelki tu i tam . Będziecie jeszcze beczeć za śmieci i jego pociągnięcia w tym względzie właśnie wy maluczcy obywatele tego folwarku. A wiecie dla czego nie podniósł wam podatku tylko zwalił na przedsiębiorstwa słupki poparcia i wy piszecie o wspaniałości , piszemy o demagogi , megalomani Janka . Dajcie to czym włada on teraz dla żula spod sklepu jak wytrzeźwieje to tak samo będzie żądlił morze lepiej bo nie będzie myślał o sobie przynajmniej na początek Janek jest urzędnikiem państwowym ustawa przewiduje taki myk jak zawieszenie do czasu wyjaśnienia sprawy w obowiązkach , dlaczego nikt tego nie zrobi . Ach zapomniałem nikt nie zastąpi tak wspaniałej jednostki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...