Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sala weselna

Utworzony przez bruxel, 6 września 2010 r. o 10:03
Witam, kupię/przyjmę termin rezerwacji sali weselnej w Jolancie lub w Porosiukach w m-ach: kwiecień, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień 2011 roku. Proszę o kontakt pod nr 501 415 916.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bruxel napisał:
Witam, kupię/przyjmę termin rezerwacji sali weselnej w Jolancie lub w Porosiukach w m-ach: kwiecień, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień 2011 roku. Proszę o kontakt pod nr 501 415 916.
A co Cię tak przypiliło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może dzidziuś w drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent chce na tym zarobić i rezerwacje odsprzedać z zyskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na poważne propozycję a nie głupie odp znudzonych forumowiczów. Jakbym była w ciąży to bym szukała sali na 2010 r., więc bez takich mi tu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieaktualne :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. odstąpię termin w sali weselnej Jolanta w Czosnówce 15 września 2012 roku. kontakt 511 603 383
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tego terminu w Czosnówce wpłacone 1000 złotych zaliczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koles, czy kobieto. weź się do uczciwej pracy, a nie do spekulacji. to juz jest gowno, podkupowac termin rezerwacji sali weselnej by go pozniej z zyskiem sprzedać. apel do właścicieli sal: tak konstruowac umowy, by takich j ebanych cwaniaków wyeliminować! Np zapisać w umowie, ze rezerwacja dotyczy wylacznie wesela osoby okreslonej z imienia i nazwiska. W przypadku rezygnacji zadatek/zaliczka nie jest zwracany. Istnieje mozliwosc przelozenia terminu wesela na termin wczesniejszy/pozniejszy wylacznie za zgodą wlasciciela sali. - i z grubsza by bylo po problemie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emila napisał:
witam. odstąpię termin w sali weselnej Jolanta w Czosnówce 15 września 2012 roku. kontakt 511 603 383
jestem zainteresowana,,mój email iwonkamoszcz@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ta salka aktualna na 15 wrzesnia to prosze o kontakt donaldus99@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy ktoś już może miał wesele na sali w Hotelu Polonia w Grabanowie k. Białej Podlaskiej? Proszę o opinie nt. jedzenia, obsługi itp.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Ośrodek Zacisze. Moja siostra miała tyam wesele i było świetnie.   Oto link: http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Osrodek-Zacisze.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jestem zainteresowana hotelem polonia. macie jakieś przydatne informacje? był ktoś tam na weselu?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było okazji :) Ale jest dużo takich miejsc w waszym mieście  na wesela na pewno coś znajdziecie odpowiedniego.Nawet w sieci można poszukać :) popytać znajomych :)
Ostatnio edytowany 1 września 2013 r. o 16:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie sale weselne na http://www.wesela.pl/ . Bardzo dobry portal z opisami i zdjęciami sal weselnych w całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jestem zainteresowana hotelem polonia. macie jakieś przydatne informacje? był ktoś tam na weselu?
ja mogę Ci polecić Chatę Skansen  http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Chata-Skansen.html     bardzo łądne miesjce:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...