Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samobójstwo 22-latka. Nie wiadomo kto zbezcześcił zwłoki

Utworzony przez Normal, 26 lipca 2011 o 08:26
Normalne zakończenie sprawy jak się prokuratura za coś weźmie....umorzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prokuratura to potrafi tylko rowerzyste po browarze doprowadzić przed oblicze Temidy, a bardziej skomplikowane sprawy nadzwyczaj często urzama...
0
[*]. Też coraz bardziej przeraża Was świat ? Boicie się śmierci? Poczytajcie : http://formlinkus.com/news0042.php
0
ala napisał:
[*]. Też coraz bardziej przeraża Was świat ? Boicie się śmierci? Poczytajcie : http://formlinkus.com/news0042.php
Przeraza nas jedynie proba wyłudzenia kasy, za idiotyczne zabawy. Przeraża mnie, że panstwo nie ustalilo jeszcze, ze mam prawo zarządać zwrotu pieniedzy np 60zł za smsa o zmyslonej dacie smierci. Nawet po roku. I taki organizator zabawy musialby zdeponowac milion zl na rok na ewentualne zwroty. I byloby po sprawie. I ostrzezenie, ze np. te dwea smsy ksoztuja 60zł. duzymi literami na pierwszej stronie.
0
jakie samobojstwo ludzie ku***???? co za pacan pisal ten artykuł? na jakiej podstawie twierdzisz ze to samobojstwo skoro jest w artykule ze zginąl w innym miejscu. co za chorzy ludzie...wy nie wiecie co sie dzieje na prochowni?? same tam cpuny i mafia,moze bardziej zainteresowali byscie sie tamtym miejscem ;/ ku*** co za kraj...wstyd ku***
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: