Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód na ślub i wesele

Utworzony przez rmarduk, 15 grudnia 2011 o 14:48
Witam. Szukam kogoś kto zawiezie na ślub i wesele, czyli standardowo. Oczywiście najważniejszy jest samochód. Proszę o przesłanie informacji na adres: rmarduk@gmail.com. Proszę o poważne podejście do sprawy. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki samochód cię interesuje. Mam dużą amerykańską terenówkę Chevi Tatoe czarną z chromami do tego stroboskopi bo służyła w FBI.
0
Mam skodę fabię z alufelgami. Bez kratki z tyłu takiej jak mój sąsiad. Biorę 500 zł za trasę do 20 km. Sam ubieram samochód. Wymagam również zaproszenia na wesele. Do fotografa najpóźniej na 20tą, bo mam naklejkę NOCSTOP i nie chcę później jeździć. zawiozedoslubu@gmail.com
0
http://wybieramy.eu/Auto_slubne,w0,k7.html tutaj znajdziesz auto do ślubu
0
Gość napisał:
Mam skodę fabię z alufelgami. Bez kratki z tyłu takiej jak mój sąsiad. Biorę 500 zł za trasę do 20 km. Sam ubieram samochód. Wymagam również zaproszenia na wesele. Do fotografa najpóźniej na 20tą, bo mam naklejkę NOCSTOP i nie chcę później jeździć. zawiozedoslubu@gmail.com
Ja bym się pisał na to...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: