Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samoloty znowu wylądują w Białej Podlaskiej

Utworzony przez iat, 21 marca 2012 r. o 21:00
Chętnie odwiedzę lotnisko. Ciekawe tylko od której do której godziny będzie można zwiedzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Chętnie odwiedzę lotnisko. Ciekawe tylko od której do której godziny będzie można zwiedzać?
Ja natomiast z ciekawością obejrzę płot otaczający lotnisko, o którym tak wiele się mówiło i pisało. Są powody do dumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Ja natomiast z ciekawością obejrzę płot otaczający lotnisko, o którym tak wiele się mówiło i pisało. Są powody do dumy.
Płot otaczający lądowisko nie lotnisko, takie coś do zabawy typu balony, latawce itp., to właśnie tym dyrektor Trudzik zarządza . Pewnie Czapski nową spółkę komunalną założy a być może już to zrobił ?. W Białej to nic nie wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Płot otaczający lądowisko nie lotnisko, takie coś do zabawy typu balony, latawce itp., to właśnie tym dyrektor Trudzik zarządza . Pewnie Czapski nową spółkę komunalną założy a być może już to zrobił ?. W Białej to nic nie wiadomo
Ja natomiast z ciekawością obejrzę otaczający lądowisko płot, o którym tak wiele się mówiło i pisało. Są powody do dumy. Niezbyt precyzyjnie się wyraziłem, co mogło stwarzać problem z odbiorem treści mojego wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piknik ..... w poniedziałek. Smolarek z ,,wykładem'' na temat ,,historii lotniska''. Jerzy redaktor major dyrektor Trudzik ,,w organizacji'', etc. etc. Wątpliwości raczej nie ma, że ten ,,piknik'' przejdzie do ,,historii'' lotniskowych ,,pikników poniedziałkowych'', a może i wejdzie do księgi rekordów ,,inicjatyw lotniskowych'' trwających w Białej Podlaskiej od 1994 roku. Dziwne, bardzo dziwne, że nie przewidziano żadnej roli ,,prezesowi / inwestorowi'', tudzież tym jego ,,inwest'' torom. Takie ,,pikniki'', to sobie róbcie na łące u teściowej. Dość ściem medialnych za pomocą, których ,,spółka lotniskowa'' chce ,,się uwiarygodnić'' wobec magistratu, władz lotniczych i mieszkańców naszego miasta. Taki ,,piknik'' to w sam raz powtórka z turka przed zwrotem lotniska do Skarbu Państwa. Trzyletni termin zagospodarowania lotniska, zgodnie z umową podpisaną w magistracie mija w listopadzie 2012 roku. Hucpa z ,,inwestowaniem'' w lotnisko ,,typu cargo'' trwa w najlepsze. A zegar, jak to zegar, czas odmierza nieubłaganie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieje, ze cos wypali na lotnisku - warunki mamy super. jesli nic nie wyjdzie, to skarb panstwa - nasz wspolny skarb - i lokalna spolecznosc nic nie traci. Lotnisko wroci do skarbu panstwa i tyle. a zaplacone podatki zostana. Dobrze bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos w koncu zamiesci informacje, w jakich godzinach ma sie to odbywac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek ? O 10.30 ? A kto tam przyjdzie , ludzie w pracy albo w szkołach - gdyby zrobili w sobotę lub w niedziele to rzeczywiście warto coś pokazać , a tak podejrzewam kicha......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
latac chcialbym napisał:
A ja mam nadzieje, ze cos wypali na lotnisku - warunki mamy super. jesli nic nie wyjdzie, to skarb panstwa - nasz wspolny skarb - i lokalna spolecznosc nic nie traci. Lotnisko wroci do skarbu panstwa i tyle. a zaplacone podatki zostana. Dobrze bedzie.
"A ja mam nadzieje, ze cos wypali na lotnisku." Jedyne co wypaliło to tobie musk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.e-wspolnota.com/Biala_Podlaska/Wydarzenia/Biala_Podlaska__Waza_sie_losy_lotniska-3286/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś tam coliberek a gdzie bomboingii albrasy i pozostałe cudeńka????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bury napisał:
jakiś tam coliberek a gdzie bomboingii albrasy i pozostałe cudeńka????????????????????????/
Z mrzonek o inwestycji powstał płot, z bomboingów zostały szybowce i te parolotnie, a nam się został cały ten Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszło jak zwykle , w tym miejscu pragnął bym pozdrowić pana prezydenta Czapskiego oraz liczne grono lobbystów obecnego inwestora lotniskowego . Temat lotniska , był jak kukułcze jajo i w dodatku gorące , w magistracie powstała prosta koncepcja , pozbycia się tego ciążącego tematu. W taki oto sposób złapano spółkę która liczyła na łatwy i szybki zysk . A "wyszło jak zwykle". Dla bardziej ciekawych tematu , polecam forum bialskiego lotniska , znajdziecie tu fotki z ostatnich inwestycji w budynku lotniska , i śmieszne i smutne , rozmach na miarę naszego prowincjonalnego grodu , które jest bankrutem . http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1328141&page=56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może coś się ruszy jak nasze miasto splajtuje i władza się zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To może coś się ruszy jak nasze miasto splajtuje i władza się zmieni?
Przecież już się ruszyło - wyjeżdżają zagranicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W. napisał:
Przecież już się ruszyło - wyjeżdżają zagranicę.
=============================================================================== Tak trzymać. Poniedziałkowy piknik był extra, m.in., dlatego, że zaprezentowany został sprzęt do katapultowania. Teraz tylko patrzeć, kiedy i w którą stronę będzie się katapultował ten ,,prezes'' Judkowiak, czy, jak mu tam .... . Zresztą, ten ,,zarząd lotniskowy'' jest dość liczny, może trza postarać się o kilka katapult. A katapulty z bialskim lotniskiem w tle, owszem, całkiem nieźle się sprawdziły. Jak się kilka lat temu z ,,przedsięwzięcia lotnisko i strefa gospodarcza Biała Podlaska'', katapultował Turek, to go do dzisiaj nie mogą znaleźć, ani wierzyciele, ani służby do tego powołane.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...