Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"SB" w nazwie bialskiej uczelni

Utworzony przez chart, 25 lutego 2009 o 20:18
No bo nazwa jest rzeczywiście koślawa, oparta na niepolskiej składni. Przymiotnik z przodu - Bialska Państwowa Szkoła Wyższa, Państwowa Bialska Szkoła Wyższa, Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej - takie to skomplikowane?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a "UJ" to brzydka nazwa ?.
0
Z podobnego powodu zapewne nie będzie Polskiego Związku Piłki Ręcznej
0
moja propozycja-zlikwidujmy tą szkołę,jest na żenująconiskim poziomie,zarówno pod wzgłędenm kadry jak i studentów.
0
OBSESJA !!!
0
Uważam ,że PWSZ jest szkoła jak najbardziej potrzebną dla Białej Podlaskiej i okolic - kadra bywa różna na innych bardziej znanych uczelniach a i studenci też. Szkoła jest szansą dla niezamożnej młodzieży ,której nie stać na opłacanie stancji, czy akademików w Warszawce czy też w Lublinie- a tak 3 lata w domu a potem kontynuacja na innych uczelniach a może już niedługo na miejscu. Sam studiowałem na bardziej znanej uczelni a co do kadry mam mieszane uczucia.
0
Mieszkańcu Białej Podlaskiej... Nie rób z siebie kogos kto wyżej s.. jak d...pe ma.... Na PWSZcie wcale nie jest tak źle. Przynajmniej jeśli chodzi o filologię angielską której jestem studentką. A tak wpływowego rektora jakim jest nasz Pan Prof. Bergier może nam pozazdrościć nie jedna Uczelnia z Warszawki przereklamowanej...
0
W sumie racja. Nikt Ci tele nie da co prof. Berger naobiecuje.
0
????
0
Gość napisał:
????
Co poszedłeś po rozum do głowy i wróciłeś z niczym ?.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: