Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schody zbyt strome, zjazd za wąski. Nowe przejście na dworcu w Międzyrzecu

Utworzony przez iat, 28 kwietnia 2015 o 18:11
W Polsce bylejakość jest na codziennym porządku. Mało jest naprawdę dobrze zrobionych projektów z wyobraźnią. Nawet metro warszawskie za kilka miliardów i te ich dziwne wejścia są byle jakie i nie pasujące do otoczenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co na to nasz poseł Duszek? nie jeździ pociągiem do Wawy? a Franciszek Jerzy jeździ... 
0
no to macie tak po amerykańsku bo jak za komuny to robiono po rusku i wszystko było dobrze wykonane na lata, a po amerykańsku byle jak, byle z czego i tzw. jednorazówki które zaraz się psują bez możliwości naprawy. Macie tą swoją pieprzoną amerykę
0
"Bo myśmy ten blok według projektu budowali... A według projektu ta rurka szła... O - tak."
0
Te schody to "tragedia". Sam się szarpałem z ciężką torbą już kilka razy. Tak "spartolić" robotę to tylko  na "zielonej wyspie"  możliwe. Nikt już w Polsce za nic nie odpowiada. 
0
A posłowie Duszek i Stefaniuk wożą się autami to dworzec im wisi i powiewa.Tak to sie martwią o wyborców ,a co,ich to nie dotyczy.
0
Zaraz zaraz czy dyrektorem remontowanego odcinka nie był obecny wiceburmistrz Łubik ?  Strach się bać co ten pan spartoli w mieście skoro zostawił taki bubel na dworcu PKP.
0
Dobrze, z się komuś jeszcze chce interweniować. Już musiałam schodzić i wchodzić tymi schodami. Nowa inwestycja i tak spartolona. Jak już musieli takie strome robić to mogli co parę stopni wykonać spoczniki i szeroki zjazd na walizkę.
0
Zaraz zaraz czy dyrektorem remontowanego odcinka nie był obecny wiceburmistrz Łubik ?  Strach się bać co ten pan spartoli w mieście skoro zostawił taki bubel na dworcu PKP.
Był i się zmył ;)
0
Oj tak,tak.Strach i to blady.Ten "fachowiec"sprowadzi nasze miasto do parteru,a dalej już czarna dziura?
0
Te schody to "tragedia". Sam się szarpałem z ciężką torbą już kilka razy. Tak "spartolić" robotę to tylko  na "zielonej wyspie"  możliwe. Nikt już w Polsce za nic nie odpowiada. 

bo to nie są schody tylko zakończenie zeskoku z "wielkiej krokwi" , którego brak przy górce grzybówce.To przecież najważniejsza inwestycja byłego burmistrza i jego zastępcy dla tego "tuneliku"zrezygnowali z wiaduktu nad torami.
0
No ale za całość odpowiada Łubik a Kot ten bubel klepnął
0
Proszę prześledzić przepisy, normy itd. dotyczące budowy tego typu obiektów. Wszyscy (projektant, wojewoda, nadzór budowlany) popełnili błąd a spisek i buble wykrył fachowiec (od kolei) poseł Abramowicz. Następny fachowiec tej frakcji po Maciarewiczu (ten od lotnictwa) co zna się na wszystkim. 
0
Jak Ci nie wstyd obrońco bylejakości?.To,że obiekt podoba się projektantowi to oczywiste.To,że wojewodzie to także normalne bo on z tego korzystał nie będzie,To,że nadzór budowlany odebrał to normalne,zbudowane według planu.Ale w tym wszystkim ważni są Ci,którzy zmuszeni są z tego korzystać i to oni wypowiadają się o przydatności obiektu.Jego przeznaczeniem miało być ułatwienie ludziom przejścia przez tory i co?Minęło się z celem.Będziemy może zbierać podpisy w tej sprawie bo inaczej nasze głosy to jak wołanie na puszczy,Władza ma nas, delikatnie mówiąc,w nosie.
0
Tak jest mi wstyd za twoją indolencje. Tu nie jest ważne komu i co się podoba ale ważne są normy wg których obiekt został wykonany. I pomysł co dadzą podpisy, że schody zostaną przebudowane? To nie jest drabina,że możesz zwiększyć lub zmniejszyć odstęp między szczeblami :)
0
Tak gościu chyba ucieleśnieniem z puszczy
0
Proszę prześledzić przepisy, normy itd. dotyczące budowy tego typu obiektów. Wszyscy (projektant, wojewoda, nadzór budowlany) popełnili błąd a spisek i buble wykrył fachowiec (od kolei) poseł Abramowicz. Następny fachowiec tej frakcji po Maciarewiczu (ten od lotnictwa) co zna się na wszystkim. 
To jakieś te normy i przepisy są do d...y skoro dzięki nim wychodzą takie, utrudniające poruszanie się, szkaradki. Byłam i korzystałam - BEZNADZIEJA.
0
Jakie szklanki konkretnie?
0
Jakie szklanki konkretnie?
A co, pusta przed tobą stoi, że tak nie na temat?
0
Poprawią ten bubel?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: