Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sędzia karnie przeniesiony do innego sądu

Utworzony przez michał 23, 5 stycznia 2010 o 21:30
Politycy sądzą polityków,najlepiej jak politycy są z jednej partii,taką nowość wprowadza w życie PO.Lekarze sądzą lekarzy,sędziowie sędziów,najwyższy czas,żeby wreszcie złodzieje sądzili złodziei. Szczytem demokraci byłoby,gdyby każdy zawód miał swoją palestrę sędziów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żałosna i niePOważna jest ta już nie nasza POlska.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale mi to kara ha ha ha ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszyscy przestępcy, a ja nie hehehe!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A PRAWNICY TO ZAWODY ZAUFANIA SPOŁECZNEGO. TAKA KARA NIE BUDZI SPOŁECZNEGO ZAUFANIA.POLICJANT ZA TAKI WYCZYN JEST ZAWALNIANY Z PRACY. DLACZEGO W POLSCE SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BRNIE JAK BUHAJ !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hahahah - ale jazda (śmiech przez łzy - w jakiej my Polsce żyjemy - czy za takiej marzyliśmy ?)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Też mnie to dziwi, że nasze przepisy nie są ujednolicone pod tym względem. Bo gdzie tu logika, skoro policjanta się w takim przypadku zwalnia, a sędziego nie. Tu powinno być automatyczne wydalenie z służby, bo sędzią może być przecież osoba, która dopuściła się przestępstwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nooo i widac co i jak gdzie i z kim trzeba działać Ziomki ziomale immunitety itd. Jak kraść to miliony itd. CAŁA POLSKA WŁAŚNIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...pieszalosc.html Sąd Najwyższy ukarał sędzię za opieszałość . Proces o podział majątku między byłymi małżonkami trwał od 1994 do 2005 roku. Żadna ze stron nie złożyła co prawda skargi na przewlekłość postępowania, ale rzecznik dyscyplinarny zarzucił sędzi uchybienie obowiązkom sędziego. Sędzia przyznała przed Sądem Najwyższym, że w tej sprawie ... nie zawiesiłam postępowania, a powinnam je zawiesić no i nie rozpoznałam wniosków o cofnięcie apelacji - wyznała sędzia. TAK JEST W CHEŁMIE A Warszawie W sądzie na Pradze Sędzia Marcin Łochowski - Rzecznik Prasowy SO już drugi rok trzyma apelację jednej Pani. Sprawa dotyczy eksmisji bez przyznania starszej, schorowanej osobie o niskich dochodach mieszkania socjalnego. Nie przekazuje do sądu odwoławczego bo czeka, żeby córka skończyła naukę i wówczas jej matkę będzie mógł wyrzucić na BRUK. A ma za uszami, bo prowadził wcześniej sprawę o spadek tego mieszkania (osoba samotna bez spadkobierców z podstawionymi obcymi) i mieszkanie należało się Gminie - Skarbowi Państwa. Nie wezwał nawet Gminy do procesu i pozbawił Państwo dużej kwoty. ZOSTAŁ ZA TO AWANSOWANY NA SĘDZIEGO SĄDU ODWOŁAWCZEGO. TAK JEST W WARSZAWIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: