Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Begier na prezydenta Białej Podlaskiej?

Utworzony przez sztorm, 10 lutego 2010 r. o 12:16
To chyba nawet najlepszy z najgorszych pomysłów ale według zasady na bezrybiu i rak ryba , to pomysł do przyjęcia. Ciut przeraża myśl że PO oraz zostanie stara gwardia typu niezniszczalna emerytka pani Marchel ale cóż nie żałuj róż gdy płoną lasy. POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z Białej zrobi takie miasto jak uczelnię na Sidorskiej to sam Go poprę bez wachania !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat bardzo dobry !!! Ale czy to nasz Senator Bergier ? Czy redaktorowi tak drżały ręce że nie potrafi poprawnie napisać nazwiska jednej z najbardziej znanych osób w regionie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
Kandydat bardzo dobry !!! Ale czy to nasz Senator Bergier ? Czy redaktorowi tak drżały ręce że nie potrafi poprawnie napisać nazwiska jednej z najbardziej znanych osób w regionie?
kandydat bardzo dobry ,człowiek z otwartą głową no i pochodzi z Międzyrzeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z otwarta głową, dobry ....popytajcie pracowników PSW to wam powiedzą to i owo. Boże broń przed takim prezydentem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jestem pracownikiem PSW, POPIERAM W 100%, UCZCIWY, SPRAWIEDLIWY, Z KLASĄ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, tylko nie ten paździerz. aws,po, a co tam ,aby do koryta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z poparciem tej kandydatury nie byłoby żadnego kłopotu. Wygrana w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość06 napisał:
Z poparciem tej kandydatury nie byłoby żadnego kłopotu. Wygrana w kieszeni.
No właśnie z poparciem podobno jest problem. Władze lubelskie nie popierają pana senatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie, tylko nie ten paździerz. aws,po, a co tam ,aby do koryta!!
A ile ten pan partii zaliczył ? W/w i w 90 latach ROP czy jakoś. A teraz to zrobił wybór hahahaaaa ... do PO. Normalnie afera hazardowa. By żyło się lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helmoot napisał:
No właśnie z poparciem podobno jest problem. Władze lubelskie nie popierają pana senatora.
Mam nadzieje, że tak nie jest jak pisze przedmówca. Miasta same winny wskazywać swoich partyjnych kandydatów. Na innym forum zapoczątkowałem wątek wyborów w Białej Podlaskiej licząc na tego typu nowe otwarcie i mam nadzieje, że Biegier nie wycofa się ze startu. W mojej ocenie jest to jedyny człowiek mający szansę pokonać istniejący układ. Przemawia też dorobek, choć niektórzy próbują jago sukces pokazać jako własny. Panie rektorze ja i moi koledzy służymy pomocą w kampanii wyborczej. Koniec Czpizmu w Białej BLISKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne - sprawiedliwy Pan. Zatrudni w UM od razu żonę, córkę, syna, zięcia , wnuki i pociotków. I na pewno w Białej Podlaskiej bedzie dobrze. My mieszkańcy Sławacinka pamiętamy senatorze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Begier??? On to może w wyścigach żółwi startować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile ten pan partii zaliczył ? W/w i w 90 latach ROP czy jakoś. A teraz to zrobił wybór hahahaaaa ... do PO. Normalnie afera hazardowa. By żyło się lepiej !
Człowieku nie pisz o polityce jeżeli nie wiesz co to jest ROP. Nie pisz w jakich partiach był Bergier bo nie wiesz czy to cacy czy be. Z tego co wiem ja jak każdy z ludzi prawicy w pewnym momencie miał dylemat PiS czy PO. Pani Kruk ta co "coś tam wie" bała się go mieć w swojej strukturze. Wybór wiec był prosty PO. Sprawa druga - pieniądze. Doktor habilitowany, rektor, senator, finansowo ma się bardzo dobrze i nie po pieniądze startuje do wyborów. Wracając do partii jego przeciwnik A. CZ. przez całe życie był człowiekiem prawicy i Solidarności co nie przeszkadza mu przez 12 lat hołubić betonowego komuchowstwa w Białej Podlaskiej. Wzmacnia lewe nogie. Koniec Czapizmu już bliski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ile ten pan partii zaliczył ? W/w i w 90 latach ROP czy jakoś. A teraz to zrobił wybór hahahaaaa ... do PO. Normalnie afera hazardowa. By żyło się lepiej !
Człowieku nie pisz o polityce jeżeli nie wiesz co to jest ROP. Nie pisz w jakich partiach był Bergier bo nie wiesz czy to cacy czy be. Z tego co wiem ja jak każdy z ludzi prawicy w pewnym momencie miał dylemat PiS czy PO. Pani Kruk ta co "coś tam wie" bała się go mieć w swojej strukturze. Wybór wiec był prosty PO. Sprawa druga - pieniądze. Doktor habilitowany, rektor, senator, finansowo ma się bardzo dobrze i nie po pieniądze startuje do wyborów. Wracając do partii jego przeciwnik A. CZ. przez całe życie był człowiekiem prawicy i Solidarności co nie przeszkadza mu przez 12 lat hołubić betonowego komuchowstwa w Białej Podlaskiej. Wzmacnia lewe nogie. Koniec Czapizmu już bliski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No No ... Wygrał by w cuglach ... Patrząc jak rozwija się uczelnia ponad 300 miejsc pracy... 4000 studentów i takie inwestycje w niedalekiej przyszłości i wszystko się super obraca.... tak sobie myślę jak przydał by się taki gospodarz w naszym mieście ... a teren po lotnisku już czeka .... i tyle do zronienia... oj marzenia.... Tylko te długi jakie teraz mam nasze miasto z tym może być kłopot... ale trzymam kciuki Panie Senatorze ps. Pan redaktor sie nie popisał taki "byk" w nazwisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władek napisał:
No No ... Wygrał by w cuglach ... Patrząc jak rozwija się uczelnia ponad 300 miejsc pracy... 4000 studentów i takie inwestycje w niedalekiej przyszłości i wszystko się super obraca.... tak sobie myślę jak przydał by się taki gospodarz w naszym mieście ... a teren po lotnisku już czeka .... i tyle do zronienia... oj marzenia.... Tylko te długi jakie teraz mam nasze miasto z tym może być kłopot... ale trzymam kciuki Panie Senatorze ps. Pan redaktor sie nie popisał taki "byk" w nazwisku
A z tylnego fotela rządzić będzie właściciel SAS-a, likwidator Biaweny. Piękna perspektywa. Wcześniej senator musi się wytłumaczyć z milczenia na temat likwidacji ZPW Biawena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj zabraknie p. senatorowi tego R żeby zostać Prezydentem Białej !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławacinek napisał:
Jasne - sprawiedliwy Pan. Zatrudni w UM od razu żonę, córkę, syna, zięcia , wnuki i pociotków. I na pewno w Białej Podlaskiej bedzie dobrze. My mieszkańcy Sławacinka pamiętamy senatorze!!!!
A Styrzyniec co !!!! Milczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na niego nie zagłosuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...