Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Begier na prezydenta Białej Podlaskiej?

Utworzony przez sztorm, 10 lutego 2010 r. o 12:16
cretjo napisał:
ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ nasz z Białej nie z Międzyrzeca.
crejto-zgłoś się na ul. janowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cretjo napisał:
ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ ABRAMOWICZ nasz z Białej nie z Międzyrzeca.
Też wolę Abramowicza !!! PO źle mi się kojarzy. A jak słyszałem dzisiaj Sobiesiaka , a szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka kwestii. Pierwsza to taka co Senator zrobił podczas swojej kadencji dla naszego miasta? Nie chodzi mi tu o rozbudowę uczelni, gdyż o środki z UE ubiegali się jego pracownicy do tego zatrudnieni. Chodzi mi o jego funkcję parlamentarzysty. Od początku kadencji nie zrobił dosłownie nic a przeciez ludzie go wybrali na swojego przedstawiciela. Sprawa druga. Wszyscy wiedzą jak to jest w tej bialskiej PO: Broniewicz z Bergierem tocza wojnę z poplecznikami Czapskiego Karasińskim i Romanowskim. Bergier nie ma poparcia w Zarzadzie Regionu, więc pozostają mu modły do kolegi Schetyny. A ten może sobie nie poradzić z Palikotem, który decyduje o kandydatach PO w regionie lubleskim. Co innego gdyby Bergier wystartował jako kandydat niezalezny. Inna sprawa - Bergier zostaje Prezydentem Białej. Wtedy połowa pracowników magistratu będzie pochodziła z Międzyrzeca. Już w PSW jest masa ludzi ściągniętych z Międzyrzeca. Bialskie PO ma problem. Broniewicz nie ma wsparcia w strukturach bo Romanowski chce go udupić. Karasiński jest chętny ale ma niejasną przeszłość jeżeli chodzi o współpracę za komuny, Wilczewski nie ma jaj, Litwiniuk za młody. Wszystko będzie jak zwykle zalezec od jednej osoby z Miedzyrzeca - od Żmijana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielnicowy napisał:
Kilka kwestii. Pierwsza to taka co Senator zrobił podczas swojej kadencji dla naszego miasta? Nie chodzi mi tu o rozbudowę uczelni, gdyż o środki z UE ubiegali się jego pracownicy do tego zatrudnieni. Chodzi mi o jego funkcję parlamentarzysty. Od początku kadencji nie zrobił dosłownie nic a przeciez ludzie go wybrali na swojego przedstawiciela. Sprawa druga. Wszyscy wiedzą jak to jest w tej bialskiej PO: Broniewicz z Bergierem tocza wojnę z poplecznikami Czapskiego Karasińskim i Romanowskim. Bergier nie ma poparcia w Zarzadzie Regionu, więc pozostają mu modły do kolegi Schetyny. A ten może sobie nie poradzić z Palikotem, który decyduje o kandydatach PO w regionie lubleskim. Co innego gdyby Bergier wystartował jako kandydat niezalezny. Inna sprawa - Bergier zostaje Prezydentem Białej. Wtedy połowa pracowników magistratu będzie pochodziła z Międzyrzeca. Już w PSW jest masa ludzi ściągniętych z Międzyrzeca. Bialskie PO ma problem. Broniewicz nie ma wsparcia w strukturach bo Romanowski chce go udupić. Karasiński jest chętny ale ma niejasną przeszłość jeżeli chodzi o współpracę za komuny, Wilczewski nie ma jaj, Litwiniuk za młody. Wszystko będzie jak zwykle zalezec od jednej osoby z Miedzyrzeca - od Żmijana.
zagłosuje na tego,kto sprawi,że chodniki w Białej oczyszczą.No,może jeszcze drogi?/Ale to w II-giej turze/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz Senator napisał:
Rozumiem, że Pani poparcie na stanowisko sołtysa Porosiuk ?
Popieram na sołtysa, ale chyba Sławacinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt,kto się ceni nie podejmie studiów w PSW Biała Podlaska.Ta uczelnia,z uwagi na poziom kształcenia,powinna zniknąć z mapy Białej Podlaskiej.Tworząc takie uczelnie wyrządza się młodym ludziom wielką krzywdę.A jaka jest kadra - pracownik tej uczelni ze stopniemdr. wyraża opinię,że Szewców napisał Kiliński.Autentyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanka napisał:
Popieram na sołtysa, ale chyba Sławacinka
Nowy dom w Porosiukach w trakcie budowy. Ale do rozważenia jest stanowisko Burmistrza w Międzyrzecu Podlaskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
Nikt,kto się ceni nie podejmie studiów w PSW Biała Podlaska.Ta uczelnia,z uwagi na poziom kształcenia,powinna zniknąć z mapy Białej Podlaskiej.Tworząc takie uczelnie wyrządza się młodym ludziom wielką krzywdę.A jaka jest kadra - pracownik tej uczelni ze stopniemdr. wyraża opinię,że Szewców napisał Kiliński.Autentyczne.
PSW to odrębna historia ,tak jak wszędzie mnóstwo klik mniejszych większych. A że uczą tam no cóż ludzie bez talentu , polotu i powołania na zasadzie mierny wierny ..... Toż to obraz naszego miasta gdzie bez powiązań rodzinnych , koneksji , znajomości nikt nigdzie nie znajdzie pracy. Pan Berger wpisuje się w ten krajobraz jak mało kto ale przy tym nie można mu odebrać jednak odrobiny pozytywistycznego działania. Bo w końcu mamy coś w tym kołchozie zwanym Białą nawet jeśli nie jest to coś idealnego ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
PSW to odrębna historia ,tak jak wszędzie mnóstwo klik mniejszych większych. A że uczą tam no cóż ludzie bez talentu , polotu i powołania na zasadzie mierny wierny ..... Toż to obraz naszego miasta gdzie bez powiązań rodzinnych , koneksji , znajomości nikt nigdzie nie znajdzie pracy. Pan Berger wpisuje się w ten krajobraz jak mało kto ale przy tym nie można mu odebrać jednak odrobiny pozytywistycznego działania. Bo w końcu mamy coś w tym kołchozie zwanym Białą nawet jeśli nie jest to coś idealnego ......
To samo (czyli PWSZ-ty)mamy w Chełmie, Zamościu i innych miastach d. wojewódzkich. Z tym pozytywistycznym działaniem to bym nie przesadzał, państwowe PSW z wyrachowaniem traktowane jest jako zaplecze techniczno-organizacyjne polityka PO. Pytanie zasadnicze to, czyje interesy i czyje biznesy rodzinne wspierają tego pana i jak się z tego wsparcia rozlicza. Np. z Jurkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BERGIER NA PREZYDENTA? LUDZIE PRZECIEZ TO SIE ZROBI TAKA SAMA KLIKA JAKA JEST PRZY DZALALNOSCI CZAPY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józef jako prezydent pomoże swojemu sponsorowi przejąć teren lotniska , bo tamten Biaweną jeszcze się nie udławił, Józef na prezydenta!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mówisz stowarzyszenie założyć, społecznie popracować. Tylko widzisz przykład idzie z góry i za podły klimat stosunków międzyludzkich w naszym mieście odpowiadają właśnie tacy ludzie jak parlamentarzyści, prezydent, radni, ksiądz dziekan itp.itd. Zarabiając prawdziwe pieniądze z naszych podatków powinni jak to nazwałeś "schodząc niżej do naszej małej Ojczyzny" i "skazani" na kontakt z nami-mieszkańcami działać nie dla osobistej kariery lecz rozwiązywać problemy mieszkańców. Pan Senator od 20 lat walczy o najważniejsze stołki w mieście, najpierw wojewody potem parlamentarne teraz prezydenta i jedno co można powiedzieć o tym człowieku to to, że oprócz niepochamowanego pędu do władzy i instrumentalnego traktowania ludzi i instytucji niczego więcej nie reprezentuje. To co robi, robi tylko dla siebie, dla osobistych korzyści i kariery. No i swoich dawnych sponsorów (dostawy do państwowej nie prywatnej uczelni jaką jest d.PWSZ mebelków, krzesełek, oswietlenia itp).
Masz rację wszystko robi dla prywaty. Sam byłem świadkiem jak kazał Czapskiemu wybudować oświetlenie na Warszawskiej bo ciemno mu było jeździć do domu. Prezydencie jak mogłeś na to pozwolić!!Masz teraz jedno rozwiązanie ,nie włączaj tych lamp na noc. Pozdrawiam wszystkich którzy przez lata zrobili coś dla tego miasta, choć problemem jest wstać i pójść do roboty. Hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosć napisał:
Masz rację wszystko robi dla prywaty. Sam byłem świadkiem jak kazał Czapskiemu wybudować oświetlenie na Warszawskiej bo ciemno mu było jeździć do domu. Prezydencie jak mogłeś na to pozwolić!!Masz teraz jedno rozwiązanie ,nie włączaj tych lamp na noc. Pozdrawiam wszystkich którzy przez lata zrobili coś dla tego miasta, choć problemem jest wstać i pójść do roboty. Hej
Dla Rakowisk nie załatwił bo nie w tą stronę?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś napisał:
Każdy kto rozmawiał z Rektorem-Senatorem wie jakiego pokroju człowiekiem jest. Koniec kropka. Podziwiam naiwność tych, którzy w niego wierzą i myślą, że bedzie zbawicielem. Sprawdzcie co zrobił dla naszego miasta będąc w Senacie. NIC. Sprawdzcie co robił dla Białej będąc w Sejmie. NIC. A chore ambicje nikogo do niczego jeszcze nie doprowadziły. A uczelnia? Owszem - dobrze, że sie tak rozwija. Ale to zasługa LUDZI a nie jednej osoby. Trzeba o tym pamiętać.
Nie wiem co zrobił jako senator, ale wiem co zrobił dla Białej i mojej firmy/ nie jest to firma prywatna/. Zrobił to a ja dostałem hasło by się tym nie chwalić. Na moją wiedzę gdyby nie senator nie byłoby hali w Terespolu. Jestem zdziwiony faktem, że na tym forum nie ma wypowiedzi ludzi którym prywatnie pomógł i firm które wspierał. Na koniec inna myśl, nasze miasto dobrze się nie rozwija i jest to zasługa LUDZI a nie prezydenta Czapskiego. Trzeba o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józek napisał:
Nie wiem co zrobił jako senator, ale wiem co zrobił dla Białej i mojej firmy/ nie jest to firma prywatna/. Zrobił to a ja dostałem hasło by się tym nie chwalić. Na moją wiedzę gdyby nie senator nie byłoby hali w Terespolu. Jestem zdziwiony faktem, że na tym forum nie ma wypowiedzi ludzi którym prywatnie pomógł i firm które wspierał. Na koniec inna myśl, nasze miasto dobrze się nie rozwija i jest to zasługa LUDZI a nie prezydenta Czapskiego. Trzeba o tym pamiętać.
Przepraszam bardzo, już jak cokolwiek chce zrobić to zaraz TV zaprasza (vide ostatnio "Mościce"). A to że miasto się nie rozwija to konsekwentna realizacja przez zarząd miasta i radnych "czarnej strategii" z dokumentu stworzonego za ciężkie (z podatków) pieniądze pn. Strategia Rozwoju BP na lata... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='13.02.2010, 13:58:05' post='233614'] Przepraszam bardzo, już jak cokolwiek chce zrobić to zaraz TV zaprasza (vide ostatnio "Mościce"). A to że miasto się nie rozwija to konsekwentna realizacja przez zarząd miasta i radnych "czarnej strategii" z dokumentu stworzonego za ciężkie (z podatków) pieniądze pn. Strategia Rozwoju BP na lata... . No nie rozwój miasta to tak naprawdę miejsca pracy ... a te niestety po deszczu nie rosną . Przykład ostatni Bialskie PZU , kolejna instytucja do zaorania. Co nam pozostanie , gdzie nie będziemy pracować my oraz nasze dzieci. Praca oraz wynagrodzenie za nią kształtuje tożsamość a gdy nie ma tego prostego przymiotnika wtedy rodzi się konsternacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "dzielnicowy" - zapomniałeś dodać, że taki Żmijan chociaż jest posłem z tego okręgu i podobno jest liderem PO w byłym bialskopodlaskim to dla naszego miasta nie zrobił nic od kilku kadencji!!! teraz się martwi o lotnisko w Świdniku a sprawy Białej ma w d...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak Abramowicz na prezydenta - mimo tego, że to pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Abramowicza haki szykuje już pani Pitera. Przed wyborami je ujawni - zobaczycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bergier Prezydentem? Niby za co? Czy zrobił coś dla tego miasta poza tym PWSZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...