Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Begier na prezydenta Białej Podlaskiej?

Utworzony przez sztorm, 10 lutego 2010 r. o 12:16
andrzej - tak ! napisał:
Wy tu dyskutujecie na temat "Kto zamiast Czapskiego ?" a ja wam tak powiem : A zostawmy Czapskiego na tym stolku na jeszcze jedna kadencje ! Przez kilkanascie lat zadluzyl Miasto do absurdalnych granic, ale sam zyl jak w masle, i jego przydupasy. I teraz ma przyjść INNY i sprzatac po nim ? KTO to zaryzykuje ? I po co komu to ? Przecież to musialby być jakiś duren po prostu ! Wiadomo ze ten NOWY bedzie musial ciac koszty we wszystkich dziedzinach zeby jakoś wyprowadzić Miasto z tego syfu w który je wpędzil Czapski. I wiadomo że po 4 latach wyborcy go wyrzuca na zbity pysk, bo przecież nikt nie jest w stanie w ciagu 4 lat wyprowadzić Miasta na prosta. Chocby nie wiem jak sie staral ! Po 4 latach ludzie powiedza "Za Czapskiego bylo lepiej !" A wiec to musialby byc jakis samobójca. A nie sadze żeby takim byl np. Bergier czy Abramowicz. A wiec moja propozycja jest taka : pozwólmy Czapskiemu na jeszcze jedna kadencje, niech sie skompromituje doszczetnie ! niech sam teraz kombinuje jak splaketówcic te dlugi ktore nabrał,niech wstydzi sie wyjsc w Bialej na ulicę, za to co robil przez lata ! Głosujmy na Czapskiego ! Jeszcze raz !
Jeśli to miało być zabawne to chyba mi brak poczucia humoru. Bo jaki będzie miała przebieg następna kadencja Cz. ? Zbudujemy Galerię, aby była praca dla Galerników(za 1500 brutto) i na dodatek parę jeszcze supermarketów , a czy wiecie ile podatków płacą supermarkety i dlaczego uciekają po kilku latach ? Jakiemuś podejrzanemu towarzystwu odda się lotnisko. Podatkami zdusi parę biznesów spoza układu. Kafkowski , rozdęty, pasożyt urzędniczy zeżre jeszcze więcej kasy i w zamian wydali wielkie g., a jedyną pracą jaką będzie wykonywał to wewnętrzny obieg dokumentów. Być może po wygenerowaniu strat opchnie się kolegom spółki będące w gestii miasta np Wodociągi. W zamian dostaniemy spalarnię śmieci której nikt pewnie nie chciał, która będzie toksycznymi wyziewami upiększać nam krajobraz , aby realizować strategię rozwoju Białej poprzez rozwój turystyki. Cz. natomiast będzie jeździł po całej Polsce i pisał dyktanda , mam nadzieję że pisze lepiej niż się wypowiada, może wyda wspomnienia jak to obalił ustrój, a z Białej wyprowadził przemysł. Czy sami tego chcemy bo jesteśmy tego warci, mam nadzieję że się mylę , modlę się o to by się mylić. Kolorowych snów i zawsze jasnego umysłu - życzy Wam Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Babcia~ napisał:
Ferdek piłeś, a jak nie to idź się napij.
Przyślij wnuczkę to pójdę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej - tak ! napisał:
Wy tu dyskutujecie na temat "Kto zamiast Czapskiego ?" a ja wam tak powiem : A zostawmy Czapskiego na tym stolku na jeszcze jedna kadencje ! Przez kilkanascie lat zadluzyl Miasto do absurdalnych granic, ale sam zyl jak w masle, i jego przydupasy. I teraz ma przyjść INNY i sprzatac po nim ? KTO to zaryzykuje ? I po co komu to ? Przecież to musialby być jakiś duren po prostu ! Wiadomo ze ten NOWY bedzie musial ciac koszty we wszystkich dziedzinach zeby jakoś wyprowadzić Miasto z tego syfu w który je wpędzil Czapski. I wiadomo że po 4 latach wyborcy go wyrzuca na zbity pysk, bo przecież nikt nie jest w stanie w ciagu 4 lat wyprowadzić Miasta na prosta. Chocby nie wiem jak sie staral ! Po 4 latach ludzie powiedza "Za Czapskiego bylo lepiej !" A wiec to musialby byc jakis samobójca. A nie sadze żeby takim byl np. Bergier czy Abramowicz. A wiec moja propozycja jest taka : pozwólmy Czapskiemu na jeszcze jedna kadencje, niech sie skompromituje doszczetnie ! niech sam teraz kombinuje jak splacic te dlugi ktore nabrał,niech wstydzi sie wyjsc w Bialej na ulicę, za to co robil przez lata ! Głosujmy na Czapskiego ! Jeszcze raz !
Pawlak dał już głos w odpowiedzi na ten wpis i zgadzam się z nim całkowicie. Chciałbym jednak dorzucić jeszcze kilka słów. Popatrzcie na inwestycje w tym roku, 15 milionów a pan Cz twierdzi, że wszystko gra. Ludzie powinni jak to on mawia dawać więcej na tacę bo żyje im się w naszym mieście coraz lepiej. W TV Lublin twierdzi, że jest w pełni możliwości twórczych i będzie nas rozwijał kolejne 4 lata/ Pawlak pisze jak/. Kochani panu Cz nie towarzyszy żadna refleksja, jest pewnym swojej nieomylności bufonem i jest to efekt 12 letnich rządów. Swoja drogą pomysł doprowadzenia naszego miasta do kompletnego upadku by udowodnić swoja rację jest ...szatański, deb***ny, kretyński, przewrotny, zabawny, głupi, śmieszny, beznadziejny/ niepotrzebne skreślić/. Im wcześniej usunie się chwast, tym lepiej. Nawet chłop uprawiający ziemię w Tucznej to wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w tej publicznej szkole są również akademickie koła innych partii?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może warto popatrzeć na dynamikę działan p.Bergera dzięki niemu stanęła piękna uczelnia kształci za państwowe pieniądze tysiące ludzi.Pracę też znajdują.Można znajdować jeżeli się chce i krytyczne opinie,ale tego co zrobił nikt nie odbierze.To jest też wizytówka miasta niestety na peryferiach wschodu ale to dowód ,że tu też coś się dzieje i sprawcą tego jest wymieniony człowiek.Czy to zły prezydent w przyszłości/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może warto popatrzeć na dynamikę działan p.Bergera dzięki niemu stanęła piękna uczelnia kształci za państwowe pieniądze tysiące ludzi.Pracę też znajdują.Można znajdować jeżeli się chce i krytyczne opinie,ale tego co zrobił nikt nie odbierze.To jest też wizytówka miasta niestety na peryferiach wschodu ale to dowód ,że tu też coś się dzieje i sprawcą tego jest wymieniony człowiek.Czy to zły prezydent w przyszłości/
Na dynamikę tego pana wpływ największy - obok Jerzego. J.- ma kalendarz wyborczy. Na cokolwiek, reszta robiona jest przy okazji. A państwowa uczelnia nie powinna dla polityka stanowić zaplecza techniczno-organizacyjnego (tym bardziej im. JP II, który chyba też padł ofiarą instrumentalnego traktowania). Wiem,że inni być może są gorsi, ale tu akurat mowa jest o polityku PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...