Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sensacyjne znalezisko: Bizantyjski krzyż z brązu

Utworzony przez Polak, 8 stycznia 2012 o 10:19
To agenci watykanu byli drudzy ?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polak napisał:
To agenci watykanu byli drudzy ?????
O jakieś 500 lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Historia nowożytnej Europy jest nierozerwalnie związana z chrześcijaństwem, to fakt oczywisty. Kto walczy z krzyżem próbuje cofnąć rozwój Europy o setki lat. Jśli się nie zgadza się z podstawami, to powinien wykazać się wobec nich conajmniej tolerancją, jeśli jest człowiekiem inteligentnym i kulturalnym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
hmm ... dziwnie podobny i taki sam coś tu nie gra http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=687343#1247340
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rok 966 to wcale nie jest data rozpoczęcia chrystianizacji Polski. Wtedy przyjęte zostało oficjalnie chrześcijaństwo obrządku łacińskiego (rzymskie). Jednak już wcześniej za sprawą Cyryla i Metodego na naszych terenach pojawiało się chrześcijaństwo obrządku słowiańskiego, stworzonego przez owych mnichów specjalnie dla krzewienia ich wiary na Słowiańszczyźnie, wraz z głagolicą, jako alfabetem dla Słowian. Fakt ten został wymazany z kart historii przez łacinników, ale kilka śladów obrządku słowiańskiego zostało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: