Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Eryka czeka na pomoc

Utworzony przez POMOC, 11 marca 2008 r. o 07:42
DLA TYCH, KTÓRZY CHCIELIBY POMÓC NALEŻAŁO BY PODAĆ NR KONTA BANKOWEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darowizny na leczenie Eryka Zająca można wpłacać na konto: Fundacja Na Rzecz Dzieci z Wadami Serca "COR INFANTIS” 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 Z dopiskiem Eryk Zając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PAnie Duszek za wlaczenie sie do akcji!!! To wymaga poswiecenia!!! a nie tylko siedziec plackiem i sie w gazetach pokazywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jas napisał:
BRAWO PAnie Duszek za wlaczenie sie do akcji!!! To wymaga poswiecenia!!! a nie tylko siedziec plackiem i sie w gazetach pokazywac
W tekście nic nie ma o tym że pomagają radni powiatowi, jest tylko info o przedsiębiorcach i radnych bialskich, tak więc czytaj uważniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek z sadzawki napisał:
W tekście nic nie ma o tym że pomagają radni powiatowi, jest tylko info o przedsiębiorcach i radnych bialskich, tak więc czytaj uważniej
A kim jest radny Puszek jeśli nie radnym powiatu??? Chyba to Ty nieuważnie czytasz. Ale najgorzej że w artykule jest napisane, że pomagają bialscy radni, ale nie wiemy którzy radni bialscy tak bardzo pomagają w akcji dla Eryka? Broniewicz? bo z tego co wiem to Duszek współpracował często z Przewodniczącym Rady Miasta B. Broniewiczem, który jako jeden z nielicznych naszych radnych walczy o to, żebyśmy mieli zielone tereny w mieście, a nie tylko supermarkety na terebelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że ludzie robią coś ponad podziałami, a Biała Podlaska to super miasto i możemy tu zrobić masę dobrych działań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda, jesteśmy i niesiemy pomoc, szkoda,że tak dlugo zajelo ludziom dostrzezenie tego faktu! niech żyją harcerze bialscy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze panie Duszek, dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej.pozdrowienia dla całej ekipy biorącej udział w akcji!! jesteście suuuuper
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan czasem odpoczywa w niesieniu pomocy społeczeństwu, Panie Duszek? Pozdrawiam serdecznie rodziców chłopca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo ile udało się już zebrać funduszy na operację? Gratuluję wszystkim wolontariuszom zaangażowania! Wesołych Świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator dziennika napisał:
Czy wiadomo ile udało się już zebrać funduszy na operację? Gratuluję wszystkim wolontariuszom zaangażowania! Wesołych Świąt!
Z tego co pisali w gazetach to ponad 30 tysiecy czyli połowę już zebrali. Bo muszą zebrać 64 tysiace. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
harcerz napisał:
to prawda, jesteśmy i niesiemy pomoc, szkoda,że tak dlugo zajelo ludziom dostrzezenie tego faktu! niech żyją harcerze bialscy!!!
Fantastyczna sprawa,że są w naszym mieście organizacje które kształtują postawy naszej młodzieży/ Gdzie się mieści siedziba hufca, żeby móc zapisać dziecko do harcerstwa? wesołego świętowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niesamowicie budujące, że młodzi ludzie potrafią się wziąć razem do działania i robić takie wspaniałe akcje. To cudowna informacja na te Święta Zmartwychwstania Jezusa. Mam nadzieję że uda Wam się uratować życie tego chłopca. Takie rzeczy są możliwe chyba tylko w Białej Podlaskiej, że ludzie tak się potrafią jednoczyć. Nasze miasto jest suuuuper!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwsze życie, które już udało nam się uratować. Jesteśmy gotowi zawsze do pomocy każdemu kto jest w potrzebie i nie może znalezc pomocy gdzie indziej. Fajnie że czasem ktoś to docenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy doceniają taką super robote tylko że tak jak to w Polcse jest kilka takich mend zawsze które zazdroszczą wam takiej postawy. Nie martwcie się jednak tym, to są nie liczne przypadki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy z wami! Powodzenia w następnych akcjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilgotna2 ! Właśnie ja jestem taką MENDĄ która wymaga chyba pomocy, liczę na was. Otóż mam problem z ... erekcją. No po prostu ... wiesz o co chodzi... nie staje mi. To mi poważnie utrudnia życie, żadna dziewczyna nie chce się dłużej ze mną spotykać. Jak tylko się zorientuje to mówi "sorry" i odchodzi. Co ja mam robić ? Kto mi pomoże ? Słyszałem że Puszek WSZYSTKIM pomaga. Czy pomoże również mnie ? Bardzo proszę bo jestem już na skraju załamania. A może ty, Wilgotna2, coś mi doradzisz ? Proszę cię, nie wyśmiewaj się ze mnie, to poważna sprawa, od tego zależy moje życie. Heeeeeeeelp !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy do Wilgotnej2 napisał:
Wilgotna2 ! Właśnie ja jestem taką MENDĄ która wymaga chyba pomocy, liczę na was. Otóż mam problem z ... erekcją. No po prostu ... wiesz o co chodzi... nie staje mi. To mi poważnie utrudnia życie, żadna dziewczyna nie chce się dłużej ze mną spotykać. Jak tylko się zorientuje to mówi "sorry" i odchodzi. Co ja mam robić ? Kto mi pomoże ? Słyszałem że Puszek WSZYSTKIM pomaga. Czy pomoże również mnie ? Bardzo proszę bo jestem już na skraju załamania. A może ty, Wilgotna2, coś mi doradzisz ? Proszę cię, nie wyśmiewaj się ze mnie, to poważna sprawa, od tego zależy moje życie. Heeeeeeeelp !!!
jedz mniej czosnku! chociaż w twoim wieku to pewnie nic ci już nie pomoże:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy do Wilgotnej2 napisał:
Wilgotna2 ! Właśnie ja jestem taką MENDĄ która wymaga chyba pomocy, liczę na was. Otóż mam problem z ... erekcją. No po prostu ... wiesz o co chodzi... nie staje mi. To mi poważnie utrudnia życie, żadna dziewczyna nie chce się dłużej ze mną spotykać. Jak tylko się zorientuje to mówi "sorry" i odchodzi. Co ja mam robić ? Kto mi pomoże ? Słyszałem że Puszek WSZYSTKIM pomaga. Czy pomoże również mnie ? Bardzo proszę bo jestem już na skraju załamania. A może ty, Wilgotna2, coś mi doradzisz ? Proszę cię, nie wyśmiewaj się ze mnie, to poważna sprawa, od tego zależy moje życie. Heeeeeeeelp !!!
żadna dziewczyna nie chce, to może spróbuj z chłopcem!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...