Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Eryka czeka na pomoc

Utworzony przez POMOC, 11 marca 2008 r. o 07:42
Gość napisał:
żadna dziewczyna nie chce, to może spróbuj z chłopcem!?
Doskonały pomysł!!! jedz mniej czosnku buraku:))!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, niestety zawiodłem się na was. Myślałem że mi poważnie pomożecie a wy się tylko śmiejecie . Gdybym był chory np. na ejc albo na innego syfa to na pewno dalibyście mi jakieś mądre rady. Mam jeszcze nadzieję że może sam Radny Powiatu Pan Puszek się odezwie i mi pomoże. Słyszałem że on to wszystkim pomaga. A co do kuracji czosnkowej to chyba nie bo jako burak wolę właśnie BURAKI ! Ale zaraz, zaraz... czy tych buraków mam jeść jeszcze więcej czy też wprost przeciwnie - mniej ? Wilgotna2, ty jesteś taka mądra - powiedz mi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy do Wilgotnej2 napisał:
Ech, niestety zawiodłem się na was. Myślałem że mi poważnie pomożecie a wy się tylko śmiejecie . Gdybym był chory np. na ejc albo na innego syfa to na pewno dalibyście mi jakieś mądre rady. Mam jeszcze nadzieję że może sam Radny Powiatu Pan Puszek się odezwie i mi pomoże. Słyszałem że on to wszystkim pomaga. A co do kuracji czosnkowej to chyba nie bo jako burak wolę właśnie BURAKI ! Ale zaraz, zaraz... czy tych buraków mam jeść jeszcze więcej czy też wprost przeciwnie - mniej ? Wilgotna2, ty jesteś taka mądra - powiedz mi ...
To jedz lepiej buraki jako burak. A tak poważnie to mylisz się. Duszek wszystkim nie pomaga, ale jedynie tym którzy na to zasługują. Ty jesteś krnąbrny, niemiły i zazdrosny o to że ktoś robi coś dobrego. Nie mam pojęcia kto Ci pomoże , ale pewnie tylko sprawiedliwa sprawiedliwość, kiedyś w życiu nauczy Cię, że częśto bez pomocy takich bezinteresownych osób jak Duszek i Jego wspaniali wolontariusze sam nic nie załatwisz i nie pomożesz sam sobie w najtrudniejszych życiowych sytuacjach. Całuję Cię gorąco i życzę szybkiego opamiętania. Buzia pa pa buraczku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilgotna2 ! czyli radzisz mi jeść tych buraków JESZCZE więcej ? ależ od nich , czuję, robię się jeszcze większy burak ! a on wcale na to nie reaguje ! Jemu to wisi ! Sądzisz że ja akurat na pomoc Puszka i jego bohaterskich "wolontariuszy" nie zasługuję ? bo mi szwankuje ... ten ... no wiesz ... a nie np serce ? Skąd wiesz że jestem "krnąbrny, niemiły i zazdrosny" ? Mi się wydaje wprost przeciwnie... Ja pomocy potrzebuję TERAZ a ty mi mówisz że kiedyś przyjdzie jakaś "sprawiedliwa sprawiedliwość". Co mi z tej waszej "sprawiedliwej sprawiedliwości" nie wiadomo kiedy ? Pomóżcie mi TERAZ ! Mówisz : "Bez pomocy takich bezinteresownych osób jak Puszek... sam nic nie załatwisz i nie pomożesz sobie..." No właśnie, zwróciłem się do was o pomoc w potrzebie i CO ? i g... ! Gdzie ta pomoc o której tyle pisze Redaktor Trzeszczela w Dz.Wsch. ? Wcale mi nie chcecie pomóc ! Te wasze akcje pomocy to pic na wodę fotomontaż i czysta propaganda ! Wilgotna2 ! ty mnie nie całuj wirtualnie, ty mnie pomóż realnie ! bo inaczej to ciebie piorun walnie ! ale ... nie rób tego nachalnie ! bo to może zabrzmieć banalnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damy rade, pieniazki sie zbierze a chlopczyk bedzie zdrowy Trzeba tylko mocno wierzyc i miec nadzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No , mam nadzieję. Ale sprawa jest poważna, mam 20 lat a już mi nie staje. Co robić ? co robić ?!?! czy Puszek mi pomoże ? a wy ? pomożecie mi ? Koleżanqo, może ty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 napisał:
Hej.pozdrowienia dla całej ekipy biorącej udział w akcji!! jesteście suuuuper
super akcja!!! niech żyje AWF i studenci wolontariusze z naszej akademii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AWF napisał:
super akcja!!! niech żyje AWF i studenci wolontariusze z naszej akademii
Puszek dorwałeś się do komputera i kadzisz sobie znowu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenująca akcja !!! głupi ten wasz AWF, same wykształciuchy i żebracy z waszej akademii. Zresztą co to za AKADEMIA !? ot zwykła szkółka kształcąca miernoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech żyje duszek i cały AWF!!! wiwat AWF!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niech żyje duszek i cały AWF!!! wiwat AWF!!!
Vivat Akademia vivat Profesores! Gratulujemy naszej wspaniałej opiekunce pani dr Marioli Zajkowskiej - Magier i oczywiście naszemu kochanemu Duszkowi:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fe ! zwykłe lizodupy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo A dla takich blaznow nie pomagam, Jak ci nie staje to sobie go obetnij albo wydus bo masz pewnie tam tylko pryszcza..hehe A AKCJA ZAKONCZY SIE NAPEWNO POWIDZENIEM JAK KAZDE INNE! ! ! POZDROWIONKA 4AWF I CALEJ EKIPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='koleżanqa' date='12.04.2008, 21:56' post='23127'] Bravo A dla takich blaznow nie pomagam, Jak ci nie staje to sobie go obetnij albo wydus bo masz pewnie tam tylko pryszcza..hehe Witaj, ach witaj Koleżanqo ! Łatwo powiedzieć "obetnij !" ale jak ? ale czym ? no i co potem ? co dalej ? jak żyć bez niego ? no jak ? o gdyby to był tylko pryszcz ! A co u ciebie ? żebrzesz dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To niesamowicie budujące, że młodzi ludzie potrafią się wziąć razem do działania i robić takie wspaniałe akcje. To cudowna informacja na te Święta Zmartwychwstania Jezusa. Mam nadzieję że uda Wam się uratować życie tego chłopca. Takie rzeczy są możliwe chyba tylko w Białej Podlaskiej, że ludzie tak się potrafią jednoczyć. Nasze miasto jest suuuuper!!!!
Fantastyczna atmosfera panowała dziś pod kościołem św.Antoniego gdy wolontariusze zbierali pieniądze. Ustawiła się w pewnym momencie długa kolejka do jednego harcerza i to pokazało jak wiele dobra jest w ludziach. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krytyk napisał:
Fantastyczna atmosfera panowała dziś pod kościołem św.Antoniego gdy wolontariusze zbierali pieniądze. Ustawiła się w pewnym momencie długa kolejka do jednego harcerza i to pokazało jak wiele dobra jest w ludziach. Gratuluję!
Żenująca atmosfera panowała dziś pod kościołem św. Antoniego gdy tzw. wolontariusze żebrali o pieniądze. Zwłaszcza przykro było patrzeć jak (prawie) dorośli ludzie zamiast wziąć się do jakiejś roboty i własnymi, zarobionymi pieniędzmi wspomóc potrzebujących, to stoją z wyciągniętą ręką pod kościołem . Żałośni żebracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mokry napisał:
Żenująca atmosfera panowała dziś pod kościołem św. Antoniego gdy tzw. wolontariusze żebrali o pieniądze. Zwłaszcza przykro było patrzeć jak (prawie) dorośli ludzie zamiast wziąć się do jakiejś roboty i własnymi, zarobionymi pieniędzmi wspomóc potrzebujących, to stoją z wyciągniętą ręką pod kościołem . Żałośni żebracy !
Zarobić to dobrze. Oj dobrze. Zedrzeć z klienta 50-100 proc. zysku za towar przewieziony do sklepiku z marketu - dobrze. Sprzedać przeterminowane produkty - bardzo dobrze. Zaplacić sprzedawczyni albo kasjerce 600-800 zł meisięcznie za harowę- godziwe. To pasuje. Kali ukraść krowę - wspaniale. A jak młodzi idą pakować towary i za to biorą pieniądze od ludzi na szlachentny cel, to wg obłudnikow - hańba! Jak kwestują na rzecz ratowania życia - to niegodne? Tak w łebkach partyjnych pseudoliberałów robi się koktail.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klient napisał:
Zarobić to dobrze. Oj dobrze. Zedrzeć z klienta 50-100 proc. zysku za towar przewieziony do sklepiku z marketu - dobrze. Sprzedać przeterminowane produkty - bardzo dobrze. Zaplacić sprzedawczyni albo kasjerce 600-800 zł meisięcznie za harowę- godziwe. To pasuje. Kali ukraść krowę - wspaniale. A jak młodzi idą pakować towary i za to biorą pieniądze od ludzi na szlachentny cel, to wg obłudnikow - hańba! Jak kwestują na rzecz ratowania życia - to niegodne? Tak w łebkach partyjnych pseudoliberałów robi się koktail.
Nikt nie musi kupować tam gdzie jest drożej, jest wybór. A jeśli kupujesz przeterminowane produkty to jesteś głupi albo ślepy, oczu nie masz ? Co do zarobków "sprzedawczyni albo kasjerki" : właściciel płaci tyle ile może, nie podoba się - to idż do innego który zapłaci więcej. A ile TY płaciłbyś gdybyś był właścicielem ? więcej niż konkurencja ? Splajtowałbyś raz-dwa ! Jeśli znalazłeś właściciela który chce ci płacić za to że pakujesz klientom towar w jego sklepie - to OK ! zarobiłeś - przekazujesz potrzebującym. Ale wasze "kwestowanie" to zwykłe ŻEBRACTWO, nie ma tu znaczenia na jaki cel. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć żebrzącego inwalidę, głodne dziecko ale ZDROWY młodzieniec stojący pod kościołem z wyciągniętą ręką ? Żenada i upadek ! Brak honoru !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała akcja. Powinno się częściej robić takie prospołeczne akcje, w ludziach budzi się wrażliwość. To dobrze że tak wielu młodych ludzi interesuje się pomocą osobom w trudnej sytuacji życiowej. Podziwiam was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
Wspaniała akcja. Powinno się częściej robić takie prospołeczne akcje, w ludziach budzi się wrażliwość. To dobrze że tak wielu młodych ludzi interesuje się pomocą osobom w trudnej sytuacji życiowej. Podziwiam was.
Puszek! Czy jest sens promować Cię politycznie na tym forum? Czy Ty jeszcze istniejesz w szerszym wymiarze, czy rozmieniłeś się na drobne? Czy też już się skończyłeś? Puszek jak to jest z Tobą? Skończ dziecinadę i weź się za poważne działania związane z usuwaniem zatrutych grzybów. Wtedy dopiero zobaczysz jakie konkretne owoce zbierzesz. Puszek kończ dziecinadę, już czas pokazać się z poważnej strony. Puszek musisz już wydorośleć! Zgadzasz się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...