Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Eryka czeka na pomoc

Utworzony przez POMOC, 11 marca 2008 r. o 07:42
Gość napisał:
Puszek! Czy jest sens promować Cię politycznie na tym forum? Czy Ty jeszcze istniejesz w szerszym wymiarze, czy rozmieniłeś się na drobne? Czy też już się skończyłeś? Puszek jak to jest z Tobą? Skończ dziecinadę i weź się za poważne działania związane z usuwaniem zatrutych grzybów. Wtedy dopiero zobaczysz jakie konkretne owoce zbierzesz. Puszek kończ dziecinadę, już czas pokazać się z poważnej strony. Puszek musisz już wydorośleć! Zgadzasz się?
Forum to nie jest tylko polityczne gdybyś nie zauważył. Szkoda Ci że niektórzy ludzie myślą w życiu nie tylko o polityce, ale także o sprawach typowo ludzkich? Myślisz że życie kończy się i zaczyna na polityce?? A radny Duszek zbiera już owoce swojej działalności i to niestety niektórych boli:) Brawo Marcinku!! jesteśmy z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolontariusz daniel napisał:
Forum to nie jest tylko polityczne gdybyś nie zauważył. Szkoda Ci że niektórzy ludzie myślą w życiu nie tylko o polityce, ale także o sprawach typowo ludzkich? Myślisz że życie kończy się i zaczyna na polityce?? A radny Duszek zbiera już owoce swojej działalności i to niestety niektórych boli:) Brawo Marcinku!! jesteśmy z Tobą
Bardzo dobrze że młody robi tyle dobrych akcji. No i najważniejsze że z tego co czytam w prasie to wszystkie kończą sie powodzeniem. Pewnie to drażni jego przeciwników , zwłaszcza partyjnych, bo PSL to oprócz planktonu politycznego(w Sejmie jest zaledwie 28 posłów) , dodatkowo polityczne spiochy. Nie dziwi mnie zatem że postawa Pana Duszka wzbudza taki ferment nawet na tym forum. Z jednej strony dużo pochwał od zwykłych czytelników, a z drugiej ataki partyjnych kolesi. Ja także bardzo lubie P. Duszka i życzę mu dalszego pozytywnego działania i podziwiam wszystkich jego wolontariuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że jego przeciwnicy więcej by zyskali splendoru, gdyby zamiast krytykować jego działania prospołeczne, które realizuje na terenie powiatu - wspierali by je. A z tego co widzę to Duszek potrafi robić zamieszanie wokół tych akcji. Zwłaszcza te naklejki są rozbrajające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myślę,że jego przeciwnicy więcej by zyskali splendoru, gdyby zamiast krytykować jego działania prospołeczne, które realizuje na terenie powiatu - wspierali by je. A z tego co widzę to Duszek potrafi robić zamieszanie wokół tych akcji. Zwłaszcza te naklejki są rozbrajające.
Myślę że jego zwolennicy więcej by zyskali splendoru (przynajmnie w moich oczach) gdyby zamiast bezkrytycznie wspierać jego działania demoralizacyjne (propagowanie żebractwa wśród młodzieży) , które realizuje na terenie powiatu - potępiliby je. A z tego co widzę to Puszek potrafi robić niezłe zamieszanie wokół tych akcji. Zwłaszcza te naklejki są żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myślę,że jego przeciwnicy więcej by zyskali splendoru, gdyby zamiast krytykować jego działania prospołeczne, które realizuje na terenie powiatu - wspierali by je. A z tego co widzę to Duszek potrafi robić zamieszanie wokół tych akcji. Zwłaszcza te naklejki są rozbrajające.
Trudno być przeciwnikiem duszka, w ogóle to trudno go nie lubić on ma jakichś przeciwników? wydaje mi się że nawet w partii ma więcej zwolenników niż oponentów. A co do tej akcji , w której bój idzie o ludzkie życie to jestem pełen podziwu. Całkiem niepojmuję takich postów w ktorych jeden kretyn zmieniając ciągle swój nick pisze o żebraniu. Nie ma pojęcia co pisze . zobacz kołku definicję żebractwa a potem się wypowiadaj na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwnik napisał:
Trudno być przeciwnikiem duszka, w ogóle to trudno go nie lubić on ma jakichś przeciwników? wydaje mi się że nawet w partii ma więcej zwolenników niż oponentów. A co do tej akcji , w której bój idzie o ludzkie życie to jestem pełen podziwu. Całkiem niepojmuję takich postów w ktorych jeden kretyn zmieniając ciągle swój nick pisze o żebraniu. Nie ma pojęcia co pisze . zobacz kołku definicję żebractwa a potem się wypowiadaj na forum
Przeciwniku, mów za siebie. Ja jestem przeciwnikiem Puszka i wcale go nie lubię. A że w Partii ma "więcej zwolenników niż oponentów" to chyba normalne, ta Partia do której należy Puszek to pesel, wiadomo - sami swoi przy korycie. Nie dziwię się że "nie pojmujesz" bo masz mózg wyprany przez tv. Nicka swojego nie zmieniam. Ty nie masz pojęcia o tym czy ja mam pojęcie pisząc to co piszę. Zobacz, kołku definicję żebractwa a potem wypowiadaj się na forum. Wasz Puszek to Główny Żebrak na Podlasiu , tak jak Owsiak to Główny Żebrak w Polsce. A wy pozostali jesteście tzw. pożyteczni idioci. Pa, żebracy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wspieram akcje które organizuje Marcin Duszek i jestem pełna uznania dla jego działań. Przede wszystkim wiem że te pieniądze nie trafiają w próżnię lecz wspierają konkretnych ludzi. Na partiach się nie znam wię nie zabieram głosu. Dla mnie nie ma to większego znaczenia, tak jak dla Chudego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy napisał:
Przeciwniku, mów za siebie. Ja jestem przeciwnikiem Puszka i wcale go nie lubię. A że w Partii ma "więcej zwolenników niż oponentów" to chyba normalne, ta Partia do której należy Puszek to pesel, wiadomo - sami swoi przy korycie. Nie dziwię się że "nie pojmujesz" bo masz mózg wyprany przez tv. Nicka swojego nie zmieniam. Ty nie masz pojęcia o tym czy ja mam pojęcie pisząc to co piszę. Zobacz, kołku definicję żebractwa a potem wypowiadaj się na forum. Wasz Puszek to Główny Żebrak na Podlasiu , tak jak Owsiak to Główny Żebrak w Polsce. A wy pozostali jesteście tzw. pożyteczni idioci. Pa, żebracy !
Dzięki takim ludziom jak Jerzy Owsiak w polskich szpitalach znajduje sie najnowocześniejszy na świecie sprzęt medyczny, także w Twojej miejscowości Geniuszu o wielkim mózgu wielkości kurzego łepka:) Jesteś tak przykry,że nie wiedziałem,że jeszcze tacy ludzie istnieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzięki takim ludziom jak Jerzy Owsiak w polskich szpitalach znajduje sie najnowocześniejszy na świecie sprzęt medyczny, także w Twojej miejscowości Geniuszu o wielkim mózgu wielkości kurzego łepka:) Jesteś tak przykry,że nie wiedziałem,że jeszcze tacy ludzie istnieją.
To przez takich m.in. ludzi jak wasz Owsik polska służba zdrowia jest najgorsza w Eurokołkozie, on podtrzymuje ten gnijący syf. Zapewne jeszcze wielu rzeczy nie wiesz, bo żyjesz tym co ci polskojęzyczne gadzinówki w łeb wtłaczają, to i nic dziwnego że "nie wiedziałeś". Wyjdż czasami ze swojego Matrixa to się dowiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że pomogli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieję że pomogli
Ale ze co pomogli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...