Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce małego Eryka uratowane

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2008 r. o 09:43
Znowu ten radny duszek.. czy on nie ma innych rzeczy do roboty, tylko pomaganie w takich akcjach??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ radny Duszek zajmuje się wyborcami, chłopak młody na pracy merytorycznej się nie zna a i tak nikt go nie będzie rozliczał z tego, ciekawe jest że w czasie zbiórki były rozdawane naklejki z nazwiskiem Duszka, a nie z podziękowaniem od Eryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Duchu! Miasto Biała Podlaska może być z Ciebie dumne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super akcja, bardzo dobrze podjęta przez mieszkańców. Oczywiście poza dwoma góra trzema czytelnikami forum, którzy uwielbiają krytykować pozytywne zachowania przeważającej grupy ludzi. Ale cóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była najlepsza akcja w jakiej nasza szkoła brała udział. To fantastyczne mieć świadomość że jako wolontariusze mogliśmy przyczynić si.ę do uratowania życia małemu chłopczykowi.Pozdrawiam i gratuluje organizatorowi tego wielkiego i udanego przedsięwzięcia. 3maj się Duszku kochany:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraszak napisał:
to była najlepsza akcja w jakiej nasza szkoła brała udział. To fantastyczne mieć świadomość że jako wolontariusze mogliśmy przyczynić si.ę do uratowania życia małemu chłopczykowi.Pozdrawiam i gratuluje organizatorowi tego wielkiego i udanego przedsięwzięcia. 3maj się Duszku kochany:)
A tak dokładnie to CO ty "Kraszaku" zrobiłeś żeby pomóc temu chłopcu , oczywiscie oprócz ŻEBRANIA czyli brania OD KOGOŚ gotowych pieniędzy ? Z czego jesteś tak dumny ? z żebractwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy napisał:
A tak dokładnie to CO ty "Kraszaku" zrobiłeś żeby pomóc temu chłopcu , oczywiscie oprócz ŻEBRANIA czyli brania OD KOGOŚ gotowych pieniędzy ? Z czego jesteś tak dumny ? z żebractwa ?
Jestem dumna z tego że dzięki mnie i dzięki wielu moim znajomym udało się uratować życie dziecka. Nigdy tego nie zrozumiesz i nie pojmiesz bo .. eh szkoda słów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skup się Kraszak jeszcze raz i spróbuj zrozumieć pytanie :
chudy napisał:
A tak dokładnie to CO ty "Kraszaku" zrobiłeś żeby pomóc temu chłopcu , oczywiscie oprócz ŻEBRANIA czyli brania OD KOGOŚ gotowych pieniędzy ? Z czego jesteś tak dumny ? z żebractwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle,że nie jest ważna forma pomocy, ważne jest to że młodzi ludzie wspólnie niosą dobro. Nie rozumiem tego typa który ciągle pisze o jakimś żebraniu. ma chyba gość na tym punkcie jakiś kompleks. pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka człowiekowi się rzuciła. Padła mu. Takie są skutki epidemii politycznej, gdyk popadnie na rozrośnięty gruczoł ambicji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myśle,że nie jest ważna forma pomocy, ważne jest to że młodzi ludzie wspólnie niosą dobro. Nie rozumiem tego typa który ciągle pisze o jakimś żebraniu. ma chyba gość na tym punkcie jakiś kompleks. pozdro!
Nie rozumiesz i nie zrozumiesz, bo jesteś po prostu ZA GŁUPI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy napisał:
Nie rozumiesz i nie zrozumiesz, bo jesteś po prostu ZA GŁUPI !
Za to Ty jesteś bardzo mądry, a twoja mądrość objawia się w ciągłej krytyce dobrych czynów osób którym zazdrościsz, bo nigdy im nie dorównasz. To co my robimy jest dla ciebie niepojęte. To co robi wolontariusz nazywasz żebraniem, to co robi Owsiak nazywasz żebraniem. Nie jesteś w stanie pojąć, że na Świecie istnieją jeszcze ludzie wartościowi i jest ich naprawdę b.dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie krytykuję "dobrych czynów", nie powiedziałem słowa na ten temat. Krytykuję tylko metodę czyli ŻEBRACTWO. Żebracy nigdy dla mnie nie byli, i nie będą, ludżmi wartościowymi. Ludzie "wartościowi" to ci którzy WŁASNE, ciężko zarobione PRZEZ SIEBIE pieniądze przeznaczają na pomoc innym, anonimowo. Czy ty "gościu" zarobiłeś chociaż złotówkę i przekazałeś ją tym biednym, chorym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy napisał:
Nie krytykuję "dobrych czynów", nie powiedziałem słowa na ten temat. Krytykuję tylko metodę czyli ŻEBRACTWO. Żebracy nigdy dla mnie nie byli, i nie będą, ludżmi wartościowymi. Ludzie "wartościowi" to ci którzy WŁASNE, ciężko zarobione PRZEZ SIEBIE pieniądze przeznaczają na pomoc innym, anonimowo. Czy ty "gościu" zarobiłeś chociaż złotówkę i przekazałeś ją tym biednym, chorym ?
a jak ksiądz zbiera na tace to też jest żebrakiem? i zrozum kretynie że ten kto ma mu wrzucić to wrzuci, a jeśli nie chce to nikt go nie zmusza. to że młodzież(wartościowa i szlachetna) z tego co widać było pod kościołem stoi z puszkami i zbiera kase na ratowanie życia , to nie znaczy że ty czubku masz im wrzucić pieniążek - Ty wolisz anonimowo. To leć i wpłać anonimowo złotówke na poczcie miły i rozsądny człowieku krytykancie naiwny. A poza tym nie było widać żeby kogoś zaczepiali podczas tego stania, kto chciał to się dołożył i dzięki tym ludziom ktorzy się dołożyli dziecko będzie żyło:) pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja, Gościu, reakcja na krytykę jest typowa dla ŻEBRAKA - jeśli żebrakowi nie dasz złotówki to cię wyzywa chamskimi słowami ("kretynie", "czubku"). Gratuluję kultury ! Powtarzam pytanie : ile zł. własnych, osobiście zarobionych PRACĄ przeznaczyłeś na pomoc komuś potrzebującemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy napisał:
Twoja, Gościu, reakcja na krytykę jest typowa dla ŻEBRAKA - jeśli żebrakowi nie dasz złotówki to cię wyzywa chamskimi słowami ("kretynie", "czubku"). Gratuluję kultury ! Powtarzam pytanie : ile zł. własnych, osobiście zarobionych PRACĄ przeznaczyłeś na pomoc komuś potrzebującemu ?
Tak się Gamoniu składa że nie jestem wolontariuszem, tylko Zwykłym obserwatorem , który widział w jaki sposób młodzież zbierała kasę pod kościołem Św.Anny w Białej podlaskiej i Twoje palancie gadanie wku... mnie niesamowicie. Tak się składa że wsparłem tą akcję kilkakrotnie i nie uważam żebym dał te pieniądze żebrakowi. Obrażasz Śmieciu przez małe ś tysiące ludzi którzy wrzucili do puszek wolontariuszy tysięce złotych i wspólnie podarowali komuś życie. Twój mały skąpy móżdżek nigdy tego nie pojmie . Życzę Ci żebyś nigdy nie musiał o nic prosić,a jak Ci się podwinie noga to żeby Ci "żebracy" przyszli Ci matole z pomocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak się Gamoniu składa że nie jestem wolontariuszem, tylko Zwykłym obserwatorem , który widział w jaki sposób młodzież zbierała kasę pod kościołem Św.Anny w Białej podlaskiej i Twoje palancie gadanie wku... mnie niesamowicie. Tak się składa że wsparłem tą akcję kilkakrotnie i nie uważam żebym dał te pieniądze żebrakowi. Obrażasz Śmieciu przez małe ś tysiące ludzi którzy wrzucili do puszek wolontariuszy tysięce złotych i wspólnie podarowali komuś życie. Twój mały skąpy móżdżek nigdy tego nie pojmie . Życzę Ci żebyś nigdy nie musiał o nic prosić,a jak Ci się podwinie noga to żeby Ci "żebracy" przyszli Ci matole z pomocą.
Kiedy kończą się argumenty, zaczynają się wyzwiska : 'gamoniu", "palancie", "wku... mnie", "śmieciu", "matole". Ot, kultura "wolontariuszy" ! Zwykłe chamy i tyle ! Gęba pełna wzniosłych haseł a w rzeczywistości - prymityw !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sie ciesze że udało się niech chłopak rośnie zdrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
Bardzo sie ciesze że udało się niech chłopak rośnie zdrów
Bardzo sie ciesze że udało się niech Dolina rośnie zdrów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
Bardzo sie ciesze że udało się niech chłopak rośnie zdrów
Dzięki za miłe słowo! przekażemy Twoje ciepłe życzenia rodzinie małego Eryka! Tacy ludzie jak Ty powinni żyć na Świecie jak najdłużej:)! pozdrawiam też tego przemiłego gościa - Chudego, jest niesamowicie zadziornym człowiekiem, ale i dla takich jest miejsce na ziemi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...