Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce małego Eryka uratowane

Utworzony przez Gość, 15 kwietnia 2008 r. o 09:43
harcerz napisał:
pozdrawiam też tego przemiłego gościa - Chudego, jest niesamowicie zadziornym człowiekiem, ale i dla takich jest miejsce na ziemi...
Jestem człowiekiem niesamowicie spokojnym, nie zadziornym. Dzięki że pozwalasz mi żyć, bo przecież mógłbyś nie pozwolić, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pojmuję tych głosów krytyki. Trzeba popierać dobre działania. kiedy termin operacji? czy już była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie pojmuję tych głosów krytyki. Trzeba popierać dobre działania. kiedy termin operacji? czy już była?
Nie pojmujesz i nie pojmiesz ! bo masz tv zamiast mózgu, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry:) Widzę że tu, jak wszędzie kłótnie, ludzie jesteście dziwni! Zobaczcie czy to nie jest wspaniałe, że znów wspólnymi siłami znów zostało uratowane życie:) Gratulacje i Oby wiecej ludzi się łączyło w takim celu... Pozdrowionka Dla Wszystkich uczestniczących i organizujących akcje!! <3 <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanqa napisał:
Pozdrowionka Dla Wszystkich uczestniczących i organizujących akcje!! <3 <3
Przyłączam się do życzeń, pozdrawiam wszystkich żebraków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem żebrakiem! ! ! ! ! Ty jesteś człowiekiem bez serca i poziom, który ty reprezentujesz jest ujemny .. żal:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanqa napisał:
Nie jestem żebrakiem! ! ! ! !
Żebraku! Kiedy otworzysz szeroko oczy, wtedy zobaczysz prawdziwe oblicze radnego Puszka. Jesteś mu potrzebna tylko do żebrania... Otwórz szeroko oczy i spójrz wtedy na radnego Puszka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanqa napisał:
Nie jestem żebrakiem! ! ! ! ! Ty jesteś człowiekiem bez serca i poziom, który ty reprezentujesz jest ujemny .. żal:/
Oj jesteś, koleżanqo, jesteś ! Ale dlaczego się obrażasz, żebractwo to zajęcie jak każde inne. Serce mam jak najbardziej, tyle że nie w formie owsikowej deb***nej przyklejanki z napisem "Puszek". Mój poziom jest DODATNI, to twój jest ujemny, twój, twój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem żebrakiem! ! ! ! !
Puszek to już wiemy! Napisz coś innego np. kiedy Ty będziesz tym posłem? Załapiesz się na sukcesję po Witosie Podlasia, czy już Cię wykopał z tej dziadowskiej partyjki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem WOLONTARIUSZKą a nie żebrakiem! Coś Ci się w główce pomieszało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanqa napisał:
Jestem WOLONTARIUSZKą a nie żebrakiem! Coś Ci się w główce pomieszało...
Jesteś ŻEBRAKIEM a nie wolontariuszką ! Coś ci się w główce pomieszało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanqa napisał:
Jestem WOLONTARIUSZKą a nie żebrakiem! Coś Ci się w główce pomieszało...
Ten człowiek ma najwidoczniej problemy z głową i z odróżnianiem pojęć. Albo żal mu, że robicie tyle ciekawych i pozytywnych rzeczy. Chyba radny duszek powinien zrobić jakąś wielką akcję i zakupić niektórym po słowniku lub encyklopedii na ożywienie ich ponurych i zawistnych umysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten człowiek ma najwidoczniej problemy z głową i z odróżnianiem pojęć. Albo żal mu, że robicie tyle ciekawych i pozytywnych rzeczy. Chyba radny duszek powinien zrobić jakąś wielką akcję i zakupić niektórym po słowniku lub encyklopedii na ożywienie ich ponurych i zawistnych umysłów
Proszę bardzo, podaj definicję "żebraka", zobaczymy kto ma rację. Czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy do żebraków napisał:
Proszę bardzo, podaj definicję "żebraka", zobaczymy kto ma rację. Czekam.
już lecę i sprawdzam. sam sobie sprawdzaj, mam ciekawsze rzeczy do załatwienia , niż przepisywanie regułek dla niedouczonego, nastawionego antyspołecznie człowieczka.poza tym mi się nie nudzi , idę na taniec z gwiazdami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
już lecę i sprawdzam. sam sobie sprawdzaj, mam ciekawsze rzeczy do załatwienia , niż przepisywanie regułek dla niedouczonego, nastawionego antyspołecznie człowieczka.poza tym mi się nie nudzi , idę na taniec z gwiazdami:)
Jako wykształciuch powinieneś też koniecznie obejrzeć Kubę Powiatowego, podobno dziś znów będzie wtykać polskie flagi w kupy g....a. A tacy jak ty żebracy "młodzi, wykształceni, z dużych miast" znów będą przeżywać orgazm na widowni i przed TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny trzymaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...