Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
najważniejsze, że jest ktoś kto potrafi łączyć środowisko akademickie, jednoczyć różne samorządy studenckie i wspólnymi siłami ratować życie małej dziewczynki. Gratuluję również panu radnemu Duszkkowi takiej postawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZEMU NIKT NIE STARAŁ SIĘ BY WCZEŚNIEJ ROBIĆ WSPÓLNIE WIĘCEJ AKCJI? NAWET JUWENALIA SĄ ROBIONE ZAWSZE ODDZIELNIE> KTOŚ POWINIEN WRESZCIE I TO ZMIENIĆ< BIAŁA PODLASKA POWINNA MÓWIĆ JEDNYM GŁOSEM! ŁĄCZMY SIE:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JÓZEK NIECH NAM PRZEWODZI!! DO BOJU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolontariusze to ludzie ktorym sie nudzi,nie wiem jak mozna brac puszke i lazic caly dzien po mrozie i zbierac kase nie dla siebieeeee... bezsensu! ja tam wole pujsc na piwko;) ale kazdy lubi to co lubi,ale ci wolontariusze od duszka to chyba sa troche kretynowaci skoro chce im sie pomagac w tych niepowarznych akcjach np.zbieranie piurnikow lub ołuwkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mili Państwo, jak tak można pisać na temat wolontariuszy i ludzi którzy kierują ich działaniami??? to jest chore, w jakich czasach my żyjemy,że gdyw grę wchodzi pomoc innym to pojawia się tyle głosów osób zazdrosnych,że ktoś coś robi i odrazu zaczyna się krytyka , a to wolontariuszy, a to duszka, a to znowu wolontariuszy, a to znowu duszka, ato jeszcze profesora Bergiera. To jest żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodowitym BIALCZANINEM i uważam, że mojemu Rektorowi J.Bergierowi , jak i Radnemu Mariuszowi Duszkowi należą sie wyrazy uznania, za to , że nie żałowali swego czasu na AKCJE RATOWANIA ZYCIA tej dziewczynki. Wiecej pisać nie trzeba! Brawo Panowie, akcja jest bardzo dobrze odbierana przez mieszkańców naszego regionu! Oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mam rozumiec, ze duszek juz sie przeniosl do platformy??? to niepowetowana strata dla chlopow z pslu. Litwin(tfu tfu tfu) w wawie , lize d*** ministrowi, a Puszek zaraz bedzie doradca premiera do spraw spolecznych, Jozio go wkreci jako jeden z nielicznych senatorow ze sciany wschodniej. i co my tu sami zrobimy bez naszego zlotego radnego????????????? kto bedzie pomagal tym, ktorym nikt nie ma ochoty pomagac... no nie wiem... a uniwersytetu jozka nie lubie(nasz umcs jest lepszy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje sie myslec co bedzie jak rektor senator profesor doktor habilitowany wezmie Puszka do warszawy.... Pewnie Puszek wykosi Owsiaka,he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antystudent UJ napisał:
to mam rozumiec, ze duszek juz sie przeniosl do platformy??? to niepowetowana strata dla chlopow z pslu. Litwin(tfu tfu tfu) w wawie , lize d*** ministrowi, a Puszek zaraz bedzie doradca premiera do spraw spolecznych, Jozio go wkreci jako jeden z nielicznych senatorow ze sciany wschodniej. i co my tu sami zrobimy bez naszego zlotego radnego????????????? kto bedzie pomagal tym, ktorym nikt nie ma ochoty pomagac... no nie wiem... a uniwersytetu jozka nie lubie(nasz umcs jest lepszy;)
DUCHO NOCAMI SIEDZI I WYPISUJE POSTY... wez sie chlopie do prawdziwej pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Duszek! Kolejna dobra akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drżą co niektórzy przed radnym oj drżą... a on jako był w pslu tako i jest w nim,a platforma z tego co wiem nowych CZŁONKÓW tak łatwo nie bierze w swoje szeregi, zwłaszcza CZŁONKÓW którzy moga być zagrożeniem dla osła ZMIJI. a to jest to samo miasteczko, i te same glosiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Drżą co niektórzy przed radnym oj drżą... a on jako był w pslu tako i jest w nim
Duchu zlituje się nad tobą i troche popodbijam do góry. Co tam. Masz. Tylko popisz coś ciekawego. Dalej jesteś w peselu, nie chcieli cię w platformie, tyle tego Broniewicza woziłeś audicą. Wrócił syn marnotrawny na ojcowiznę drelowską? Może popisz o ostatniej licytacji w międzyrzeckim domu kultury. Dlaczego nie prowadził jej poseł Stefaniuk??? Pierwszy raz od wielu lat tak się złożyło. W niełasce jednak dalej jesteś? Posadki też żadnej nie dostałeś po wyborach, wszyscy dostali, a ty nie... Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znowu polityka wzięła górę. Ledwo duszkowi zdążył redaktor Marek napisać dobry artykuł, a tu już całe stado zazdrosnych anonimowych przyjaciół atakuje radnego bezradnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducho to ma klawe życie, he he. . Jakiej akcji by nie zrobił to i tak kilku palantów będzie ją krytykować. I wez tu teraz w polskim piekiełku zrób coś dobrego;))))) oj puszek puszek Ty to masz stalowe nerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba dobrze swiadczy o Duchu skoro nie leci na posady? a moze ty "piszu,piszu" dostales jedna z nich? ? hmmmm? a drelowski poeta odchodzi juz do lamusa ,ile on juz tam ma lat ten osioł statysta 99? tak wiec propozycja dla wszystkich puszkow,kostkow i innych- uciekajcie z pslu poki czas!, bo juz niedlugo pociagnie politycznie wasz przewodnik, a chetnych wsrod was na oslow nie brakuje.. kazdy chce byc osiolkiem, choc jedna kadencje ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat ratowania ludzkiego życia a niektórzy z internautów chyba pomylili forum dyskusji. Nie wiem,ale tak być nie powinno. Wiadomo ile kasy potrzeba jeszcze na uratowanie dziewczynki? bo termin operacji z tego co czytalem w Dzienniku Wsch.chyba sie już zbliża wielkimi krokami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale forum dziennika to niestety przede wszystkim polityka, a tematów typowo ludzkich, pro spolecznych, takich ktore dotycza prawdziwych problemow jest niestety malo. Nawet dzis artykul o posle Zmijanie i Stefaniuku, ja mam juz dosc tych komicznych postaci ktore poza tym ze biora gigantyczna kase z Sejmu, nic szlachetnego dla spoleczenstwa nie robia. A teraz jeszcze chca opanowac swoimi mackami powiat i z niego jeszcze cos wydusic dla siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniądze na operację Natalki zostały zebrane. To wspaniała sprawa, że w dzisiejszym Swiecie jest tak wielu młodych ludzi, którzy niosą pomoc. Rodzice chorej dziewczynki to moi bliscy znajo Fajnie, że jesteście mi. Nie wierzyli, ze uda się zebrać tak dużą kwotę! W poniedziałek mają samolot do Monachium. Mam Nadzieję , że wszysto dobrze się zakończy. Jeszcze raz WIELKIE WYRAZY UZNANIA DLA ORGANIZATOROW AKCJI!!! Fajnie, że jesteście takimi DOBRYMI DUSZKAMI i bezinteresownie niesiecie pomoc innym. DZIĘKUJĘ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno mi w to uwierzyć, że na terenie Białej Podlaskiej studenci wszystkich uczelni naprawde zjednoczyli się dla dobra tej sprawy. Coś niezwykłego... Ale nasi studenci dali z siebie wyjątkowo dużo podczas tej akcji, należą się wyrazy uznania dla naszej kadry profesorskiej na czele z panią doktor Mariolą Magier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nawet wspólne juwenalia tak jak zresztą już ktoś wcześniej pisał były niemożliwe do zorganizowania. Może się to też wreszcie zmieni?? Panowie rektorzy, pomyślcie o tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...