Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
samorządowiec górą oby wiecej takich jak pan (:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziękuję pani za wsparcie! Musimy bronić naszego najmłodszego radnego powiatu bialskiego, żeby się młodzieniec nie zniechęcił w swej szczerej i pożytecznej działalności charytatywnej! Brawo panie radny! najważniejsze jest jednak to, że tak jak napisało SLOWO PODLASIA Natalka poleciała już na operację do najwybitniejszego kardiochirurga na Swiecie, i to jest kolejny sukces naszego radnego i jego wspaniałych , młodych, przepełnionych wzniosłymi ideami wolontariuszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę lub w niedzielę będzie na polsacie w Wydarzeniach prawdopodobnie materiał o Natalki wyjezdzie do Monachium, warto obejrzeć. Jak się dowiem dokładnie o której to napiszę. Pozdrawiam wszystkich szlachetnych wolontariuszy w imieniu Natalki i jej rodziców! to dzięki Wam dostała szansę by ŻYĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły jesteś duszku~/~ tak się zastanawiam jak to jest, że potrafisz tak wspaniale łaczyć ludzi w dobrej sprawie!? Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale naklejki są beznadziejne, reklamują wyłacznie osobę duszka;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naklejki są zajebiste! niezły pomysł. Fajna ta strona www duszek.net oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUU, nie wiedziałem, że radny Duszek ma tak doskonale rozbudowaną stronę internetową... Czyżby robił mu ją jego rzecznik prasowy Marek P??? Panie Duszek nie szkoda panu czasu na te akcje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne kto robi ważne że jest i że się czymś zajmuje. A czasu zapewne nie szkoda gdy chodzi o ratowanie ludzkiego życia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona internetowa jest ciekawa i bogata w swej treści. Będę ją reklamował wśród swoich znajomych w Białej P. Szkoda,że tak mało społeczeństwo wie o jego dobrych pomysłach, są naprawdę świetne. Nie wiedziałem,że pan Duszek tak ostro poświęca się sprawom naszego społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile Puszek płaci za robienie takich ładnych zdjęć Siwemu? a może to starosta fotografuje Puszka? bo i tak zawsze ma przy sobie aparat nasz Folderek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RESPECT napisał:
Strona internetowa jest ciekawa i bogata w swej treści. Będę ją reklamował wśród swoich znajomych w Białej P. Szkoda,że tak mało społeczeństwo wie o jego dobrych pomysłach, są naprawdę świetne. Nie wiedziałem,że pan Duszek tak ostro poświęca się sprawom naszego społeczeństwa.
Strona internetowa jest beznadziejna i uboga w swej treści. Nie będę jej reklamować wśród swoich znajomych w Kąkolewnicy ! Szkoda że tak wiele społeczeństwo wie (głównie dzięki Redaktorowi M. Trzeszczela z Dz. Wsch.) o jego beznadziejnych pomysłach, są naprawdę fatalne ! Sądzę że "pan Puszek" , owszem poświęca się ostro, ale nie sprawom naszego społeczeństwa lecz własnej karierze politycznej nakierowanej na zdobycie fotela na ul. Wiejskiej. A "pożyteczni idioci", tacy jak ty, jeszcze mu w tym pomagają. Szkoda. Obudzicie się niedługo z ręką w nocniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczna akcja. Coś niesamowitego!!! jestem pełna podziwu dla wolontariuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Fantastyczna akcja. Coś niesamowitego!!! jestem pełna podziwu dla wolontariuszy
Fantastyczna akcja. Coś niesamowitego !!! jestem pełna podziwu dla żebraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RESPECT napisał:
Szkoda,że tak mało społeczeństwo wie o jego dobrych pomysłach...
...dzieki Ci Panie za to, ze ten ciemny narod z poludniowego podlasia o tym nie wie, jeszcze by sie na taka kielbase wyborcza ZŁAPAŁ i wybral go na jakiegos posła, albo senatora... i zrob cos Panie, bo ciemniaki z Bialej lapia sie na kielbase wyborcza tego CWANEGO POLITYKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem ciemna, a akcje Duszka są rewelacyjne. Jestem pełna podziwu. A jak się czyta tego jednego kmiota , który obraża wolontariuszy to robi mi się niedobrze. Przykry jesteś koleś, wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilgotna 2 napisał:
Nie jestem ciemna, a akcje Duszka są rewelacyjne. Jestem pełna podziwu. A jak się czyta tego jednego kmiota , który obraża wolontariuszy to robi mi się niedobrze. Przykry jesteś koleś, wiesz?
Wolontariuszy nie obrażam tylko nazywam ich PO IMIENIU, dla mnie nie ma żadnej różnicy między tzw. wolontariuszem a żebrakiem. Przekonaj mnie że jest inaczej. Np że Juuurek nie jest Głównym Żebrakiem III RP a Puszek jego odpowiednikiem na Płd. Podlasiu. Czekam ! Robi ci się niedobrze ? Proponuję Aviomarin. "Przykry jesteś koleś, wiesz ?" Tak, wiem. W ogóle, prawda jest przykra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps. Przepraszam, pomyliło mi się. Nie jestem Suchy, jestem Wilgotna. Sorry !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś tak przykry że szkoda gadać, a żebrak to ktoś kto prosi dla siebie pustaku. widzisz już różnicę? czy dalej masz z tym kłopot? szkoda Ci że młody radny robi pożyteczne akcje? boli Cię to widzę szalenie. Ciekawe co Ci się udało w ciągu Twojego całego życia zrobić dla kogoś?? pochwal się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super reportaż na Polsacie w głównym wydaniu wydarzeń. Jeszcze raz dziękuję studentom , uczniom i harcerzom, że zebrali te pieniądze. Operacja odbyła się wczoraj i zakończyła sie pełnym sukcesem. To dzięki takim ludziom jak y, których KTOŚ nazywa żebrakami, to dzięki komuś takiemu jak pan Duszek, którego KTOŚ nazywa karierowiczem. Dobrze by się działo w Polsce, gdyby było więcej takich ludzi jak Państwo, a mniej takich jak Ci anonimowi Panowie z Forum Dziennika Wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt. W pełni sie zgadzam ze "znajomym rodziny". U nas, zwłaszcza na wschodzie, w momencie gdy jakas grupa ludzi zaczyna robic cos dobrego, od razu próbuje sie ich niszczyc. To jest juz standard. Kiedys podobnie prowadzilem z kilkoma znajomymi szkole przetrwania dla trudnej mlodziezy i w momencie gdy zaczelismy odnosic sukcesy na szczeblu wojewodztwa, zaczelo sie to niektorym decydentom nie podobac. Tak wiec mam nadzieje, ze wolontariusze i samorzadowcy ktorzy sie nimi opiekuja, nie poddadza sie, ale jeszcze chetniej beda służyć , zwłaszcza tym biednym, niczemu niewinnym dzieciom z domow dziecka, świetlic, a takze tym chorym i pozostającym w osamotnieniu. BRAWO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...