Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serenada

Utworzony przez Jozef, 11 marca 2010 r. o 18:25
Kupiłem Wasz produkt zwany SERENADA. Moja ocena organoleptyczna wypadła pozytywnie. Wydaje mi się jednak, że opakowanie i jego grafika nie bardzo pasują do tej gramatury, nie przyciągają wzroku. Górna folia jest chyba za cienka. Oznakowanie o.k. - czy macie formalne upoważnienie do używania literki "e" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jozef napisał:
Kupiłem Wasz produkt zwany SERENADA. Moja ocena organoleptyczna wypadła pozytywnie. Wydaje mi się jednak, że opakowanie i jego grafika nie bardzo pasują do tej gramatury, nie przyciągają wzroku. Górna folia jest chyba za cienka. Oznakowanie o.k. - czy macie formalne upoważnienie do używania literki "e" ?
Nie znasz sie to nie zabieraj glosu ! Do używania literki "e" upowaznienia nie mamy. A bo co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwek napisał:
Nie znasz sie to nie zabieraj glosu ! Do używania literki "e" upowaznienia nie mamy. A bo co ?
Dla mnie the Best jest http://www.winka.net/wino/dzban-lesny-244.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wino SERENADA to jabol z Kłuczkowic (ZPOW) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...