Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sery ze Spomleku podbijają polski rynek

Utworzony przez iat, 28 marca 2012 r. o 18:06
Jestem z Białej Podlaskiej i specjalnie szukam sklepów, gdzie można kupić produkty mleczne ze Spomleku. Cieszę się, że polskie sklepy je sprowadzają. Natomiast nie rozumiem, dlaczego tego nie robię zagraniczne supermarkety. Spomlek robi bardzo dobre produkty i nie dziwie się, że zdobywają zainteresowanie w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w Białej kupujesz produkty ze spomleku ? Ja swego czasu posmakowałam ich puddingów i nie moge ich w Białej spotkać , czemu nasze sklepy nie sprowadzają regionalnych produktów tylko gdzies z Polski zwożą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serenada, OLD Poland to produkty Spomleku. Sa wszedzie w co drugim sklepie w białej, szczególnie Serenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukasz napisał:
Serenada, OLD Poland to produkty Spomleku. Sa wszedzie w co drugim sklepie w białej, szczególnie Serenada
Ze względu na cenę są to sery tak zwane długo dojrzewające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło mi bardziej o supermarkety. W lokalnych sklepach można kupić produkty Spomleku, choć głównie tylko mleko oraz sery żółte. Ja kupuję głównie w "Eli" przy ul. Okopowej. Mają dosyć spory wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi serenada bardzo smakuje, ale szkoda że firma nie płaci w terminie swoich faktur.chyba mają kłopoty. no i mleko na 5 strasznie mi nie smakuje jakieś dzwne jest w smaku i zapachu. wolę duzo bardziej Polskie z mlekowity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala napisał:
A gdzie w Białej kupujesz produkty ze spomleku ? Ja swego czasu posmakowałam ich puddingów i nie moge ich w Białej spotkać , czemu nasze sklepy nie sprowadzają regionalnych produktów tylko gdzies z Polski zwożą? [/quote] [quote name='Ala' timestamp='1333033605' post='615875'] A gdzie w Białej kupujesz produkty ze spomleku ? Ja swego czasu posmakowałam ich puddingów i nie moge ich w Białej spotkać , czemu nasze sklepy nie sprowadzają regionalnych produktów tylko gdzies z Polski zwożą?
Spomlek od połtora roku nie produkuje nic prócz ser żółtego, masła i proszków . Pudingi , mleko , jogurty i inne produkty galanteryjne okazały się zbyt uciążliwe w sprzedaży dla lubelskich geniuszy handlu, a eu.geniusze z zarządu wyliczyli, że produkcja ich jest nieopłacalna. W detalu dostępne jest tylko masło i ser produkowane przez Spomlek. Jeśli kupisz w sklepie inne produkty w opakowaniu z logo Spomleku to jest to produkt innej mleczarni w opakowaniu firmy radzyńskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sery spomleku są rewelacyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również uważam, że sery z serenady są bardzo smaczne, no i zwracają uwagę ciekawym opakowaniem:) U nas rodzina dzieli się na fanów goudy i edamskiego - dzieciaki, a ja z mężem preferujemy Radamer (zwłaszcza wędzony)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podzielam zdanie poprzedników - sery sa super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żart.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spomlek jest najlepszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suliga płacze że zastał syf, brud i smród w ostrowi jak zaczął robić dla milkilandu a czy przypadkiem nie robił tam dla radzynia  tego bałaganu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...