Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sesja Rady Miasta- jutro- nauczyciele powinni być zainteresowani

Utworzony przez ~gość~, 18 marca 2010 r. o 07:53
Radio BIPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski nie połączy szkół więc to nie będzie dotyczyło nauczycieli. Akcja przeprowadzona przez Biuro Posła Abramowicza, Radnych PiS, nauczycieli i młodzież dała rezultaty. Szkoły pozostaną niepołączone. Wniosek - jeśli mieszkańcy działają razem to mogą wymusić na władzy ustępstwa. Ale niech Prezydent pamięta, że my nauczyciele zapamiętamy te posunięcia zmierzające do wyrzucenia nas z pracy. Spotkamy się przy urnie wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heldbaum napisał:
Czapski nie połączy szkół więc to nie będzie dotyczyło nauczycieli. Akcja przeprowadzona przez Biuro Posła Abramowicza, Radnych PiS, nauczycieli i młodzież dała rezultaty. Szkoły pozostaną niepołączone. Wniosek - jeśli mieszkańcy działają razem to mogą wymusić na władzy ustępstwa. Ale niech Prezydent pamięta, że my nauczyciele zapamiętamy te posunięcia zmierzające do wyrzucenia nas z pracy. Spotkamy się przy urnie wyborczej.
Będzie dotyczyło nauczycieli, konkretnie zwiększeniu ich pensum wg. pani naczelnik wydz.edukacji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Będzie dotyczyło nauczycieli, konkretnie zwiększeniu ich pensum wg. pani naczelnik wydz.edukacji !!!
Też słyszałem że to właśnie Pani Marchel szuka oszczędności , naszym kosztem. Dziękujemy i zapraszamy do szkoły do przeprowadzenia kilku lekcji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW: Chyba zbyteczna panika. Ponoć propozycja zwiększenia pensum zostala wycofana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DW: Chyba zbyteczna panika. Ponoć propozycja zwiększenia pensum zostala wycofana.
Czyżby Czapski wreszcie rozszyfrował SWOJĄ p. naczelnik ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-ka napisał:
Czyżby Czapski wreszcie rozszyfrował SWOJĄ p. naczelnik ???
A to nie bylo tak że ona robila to co on jej kazal ? przez lata ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-el napisał:
A to nie bylo tak że ona robila to co on jej kazal ? przez lata ?
NIE !!! TO ON ROBIŁ TO CO ONA MU KAZAŁA - w oświacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-lka napisał:
NIE !!! TO ON ROBIŁ TO CO ONA MU KAZAŁA - w oświacie.
Czyli ogon kręcił psem ? Nie wierzę ! Jak by nie bylo to i tak to ON ponosi odpowiedzialność za całość ! Nie moge doczekac sie wyborow !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Radio BIPER
Wożniak i Maziarczyk NAWET NIE MYŚLCIE O STARTOWANIU W NASTĘPNYCH WYBORACH!!! KOMPROMITACJA !!!Jesteście bardzo maluczkimi istotami !!! Wasz brak wiedzy o temacie sięga DNA !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N-el napisał:
Wożniak i Maziarczyk NAWET NIE MYŚLCIE O STARTOWANIU W NASTĘPNYCH WYBORACH!!! KOMPROMITACJA !!!Jesteście bardzo maluczkimi istotami !!! Wasz brak wiedzy o temacie sięga DNA !!!!!!!!!
Pani dr.J.Marchel - KOMPROMITACJA !!! Myślę że okaże się Pani człowiekiem HONORU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Radio BIPER
Panie Burda - proszę zabierać głos na Temat; przekrój węża strażackiego a konkretnie, jego wpływ na skuteczność gaszenia powierzchni objętej OGNIEM !!! W temacie OśWIATY JEST PAN ZIELONY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N-LE napisał:
Pani dr.J.Marchel - KOMPROMITACJA !!! Myślę że okaże się Pani człowiekiem HONORU !!!
Człowiekiem HONORU? Ta pani? Żartujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-el napisał:
Czyli ogon kręcił psem ? Nie wierzę ! Jak by nie bylo to i tak to ON ponosi odpowiedzialność za całość ! Nie moge doczekac sie wyborow !
Mądry dowódca otacza się ludźmi kompetentnymi. Słaby przywódca otacza się słabymi bo boi się o swoje przywództwo. W Białej obowiązuje druga opcja!! Ja nie mam złudzeń, też czekam na wybory. Ciągle wierze w mądrość bialczan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Mądry dowódca otacza się ludźmi kompetentnymi. Słaby przywódca otacza się słabymi bo boi się o swoje przywództwo. W Białej obowiązuje druga opcja!! Ja nie mam złudzeń, też czekam na wybory. Ciągle wierze w mądrość bialczan.
Ktoś mądry kiedyś powiedział ; popełniać błędy to rzecz ludzka-ale tkwić w blędzie to GŁUPOTA !!! Pani M. to błąd Czapskiego który będzie go drogo kosztował !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Człowiekiem HONORU? Ta pani? Żartujesz?
???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
???
Rozumiem, ze jest to pytanie do wcześniejszej wypowiedzi. Odpowiem tak, wykonywanie pracy naczelnika Wydziału Edukacji wymaga pełnego zaangażowania się w pracę i ta długoletnia już praca powinna przynosić zauważalne efekty. Naczelnik powinien mieć koncepcję tego co chce w oświacie zrobić. Koncepcji nie widać/ ja nie widzę/, zaangażowania brak bo równolegle pracuje w PSW / ciekawe w jakich godzinach/ a spolegliwość wobec polityki pana Cz. jest 200 procentowa. Mówienie, że pani M. działa przeciwko Czapskiemu jest bujdą na resorach. Przykład koncepcji - przedszkola. Kto dziś pamięta pomysły na likwidacje przedszkoli bądź przekształcanie ich w przedszkola prywatne a wszystko ze względu na brak dzieci. Pomysł ten bardzo naukowo poparty demografią!!!! Ręczne sterowanie dyrektorami jak za czasów wczesnego Gomułki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Rozumiem, ze jest to pytanie do wcześniejszej wypowiedzi. Odpowiem tak, wykonywanie pracy naczelnika Wydziału Edukacji wymaga pełnego zaangażowania się w pracę i ta długoletnia już praca powinna przynosić zauważalne efekty. Naczelnik powinien mieć koncepcję tego co chce w oświacie zrobić. Koncepcji nie widać/ ja nie widzę/, zaangażowania brak bo równolegle pracuje w PSW / ciekawe w jakich godzinach/ a spolegliwość wobec polityki pana Cz. jest 200 procentowa. Mówienie, że pani M. działa przeciwko Czapskiemu jest bujdą na resorach. Przykład koncepcji - przedszkola. Kto dziś pamięta pomysły na likwidacje przedszkoli bądź przekształcanie ich w przedszkola prywatne a wszystko ze względu na brak dzieci. Pomysł ten bardzo naukowo poparty demografią!!!! Ręczne sterowanie dyrektorami jak za czasów wczesnego Gomułki.
Ale kilku dyrektorów OLALO i Marchel i Czapskiego !!! BRAWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Rozumiem, ze jest to pytanie do wcześniejszej wypowiedzi. Odpowiem tak, wykonywanie pracy naczelnika Wydziału Edukacji wymaga pełnego zaangażowania się w pracę i ta długoletnia już praca powinna przynosić zauważalne efekty. Naczelnik powinien mieć koncepcję tego co chce w oświacie zrobić. Koncepcji nie widać/ ja nie widzę/, zaangażowania brak bo równolegle pracuje w PSW / ciekawe w jakich godzinach/ a spolegliwość wobec polityki pana Cz. jest 200 procentowa. Mówienie, że pani M. działa przeciwko Czapskiemu jest bujdą na resorach. Przykład koncepcji - przedszkola. Kto dziś pamięta pomysły na likwidacje przedszkoli bądź przekształcanie ich w przedszkola prywatne a wszystko ze względu na brak dzieci. Pomysł ten bardzo naukowo poparty demografią!!!! Ręczne sterowanie dyrektorami jak za czasów wczesnego Gomułki.
Z tym ręcznym sterowaniem jest coś na rzeczy ! Opowiadał mi jeden z radnych , jak to pani naczelnik kazała pisać dyrektorom pisma w których dyrektorzy zgłaszają wnioski o podwyższenie pensum pedagogom żeby chronić jej d..pę na sesji Rady Miasta. ŻENADA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U.M. napisał:
Z tym ręcznym sterowaniem jest coś na rzeczy ! Opowiadał mi jeden z radnych , jak to pani naczelnik kazała pisać dyrektorom pisma w których dyrektorzy zgłaszają wnioski o podwyższenie pensum pedagogom żeby chronić jej d..pę na sesji Rady Miasta. ŻENADA !!!
LICZĄ SIE ZNAJOMOŚCI DLATEGO DOKOPTOWANO W-CE PREZ Z UKŁADAMI I PRZESTAŃCIE BREDZIC O JAKIEJŚ UCZCIWOŚCI,PRAWORZĄDNOŚCI .PRZYKŁAD DYREKTORZY Z PRZESZŁOŚCIĄ CZERWONĄ ,ZATRUD NIANIE TYLKO SWOICH I ICH POTOMKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...