Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sięciaszka I: Piorun zabił osiem sztuk bydła

Utworzony przez Zez, 13 sierpnia 2011 o 19:19
Takie są skutki gdy obora nie posiada instalacji odgromowej i prawidłowo wykonanej wewnętrznej instalacji połączeń wyrównawczych.Za lekkomyślność gospodarza konsekwencje poniosły niewinne zwierzęta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tych, którzy uważają że za takimi zjawiskami stoi Bóg ( wszak taka postawa to standart w wierze katolickiej) chciałbym zapytać co Bóg miał w tym przypadku na myśli?
0
wiechosta napisał:
Tych, którzy uważają że za takimi zjawiskami stoi Bóg ( wszak taka postawa to standart w wierze katolickiej) chciałbym zapytać co Bóg miał w tym przypadku na myśli?
Za takim zjawiskiem stoi przypadek i brak odgromnika, więc twoje wycieczki są absolutnie nie na miejscu. Jeśli po pijaku spadniesz z roweru i złamiesz sobie nogę to czy także będziesz winił za to Boga i tłumaczył to karą za swoje bezbożnictwo ?
0
Pawlak napisał:
Za takim zjawiskiem stoi przypadek i brak odgromnika, więc twoje wycieczki są absolutnie nie na miejscu. Jeśli po pijaku spadniesz z roweru i złamiesz sobie nogę to czy także będziesz winił za to Boga i tłumaczył to karą za swoje bezbożnictwo ?
poddanie się sukienkowym to jest najcięższy przypadek popatrz tylko jak wykiwano Darka Stefaniuka i pomyśl kto za tym stoi?
0
Gość napisał:
poddanie się sukienkowym to jest najcięższy przypadek popatrz tylko jak wykiwano Darka Stefaniuka i pomyśl kto za tym stoi?
Nie sądzisz że mylisz pojęcia mieszając zagadnienia wiary i Duchowieństwa ? Na temat wiary nie zamierzam dyskutować, pozostawiając to osądowi każdego z osobna, natomiast o D. Stefaniuku mógłbyś parę szczegółów napisać ponieważ ja nie bardzo się, na przykład, orientuję jak wyglądały sprawy.
0
Pawlak napisał:
Nie sądzisz że mylisz pojęcia mieszając zagadnienia wiary i Duchowieństwa ? Na temat wiary nie zamierzam dyskutować, pozostawiając to osądowi każdego z osobna, natomiast o D. Stefaniuku mógłbyś parę szczegółów napisać ponieważ ja nie bardzo się, na przykład, orientuję jak wyglądały sprawy.
Nie jestem w biurze politycznym PiS i nie znam kryteriów, wg których wybierano kandydatów na senatorów. Jedno można od razu zauważyć, że jednym z ośrodków decyzyjnych był Toruń i Urugwaj. Pamiętasz na pewno jaki los spotkał Chodzińskiego za poparcie Abramowicza. Kroczenie taką drogą nie prowadzi do pozyskiwania młodych i myślących bardziej racjonalnie. Za trzy lata znowu wybory samorządowe i to co się dzieje dzisiaj będzie miało swoje przełożenie na losy bialskiego samorządu.
0
a_c napisał:
Nie jestem w biurze politycznym PiS i nie znam kryteriów, wg których wybierano kandydatów na senatorów. Jedno można od razu zauważyć, że jednym z ośrodków decyzyjnych był Toruń i Urugwaj. Pamiętasz na pewno jaki los spotkał Chodzińskiego za poparcie Abramowicza. Kroczenie taką drogą nie prowadzi do pozyskiwania młodych i myślących bardziej racjonalnie. Za trzy lata znowu wybory samorządowe i to co się dzieje dzisiaj będzie miało swoje przełożenie na losy bialskiego samorządu.
Przepraszam że nie odpowiadam ale są takie dni (jak dzisiaj) że mi się nawet pisać nie chce. Pozdrawiam.
0
Pawlak napisał:
Przepraszam że nie odpowiadam ale są takie dni (jak dzisiaj) że mi się nawet pisać nie chce. Pozdrawiam.
Ja również miewam takie dni kiedy nic się nie chce i doskonale Cię rozumiem. Mnie tak męczy już trzeci dzień ,ale staram się mobilizować ze wszystich sił.Może wrócą te atomy w końcu na swoje orbity.Pozdrawiam.
0
Współczuję tego padniętego bydła ale trzeba się kochani ubazpieczać,min.od piorunów też! Nie jestem firmą ubezpieczeniową ale wiem,ze warto. Opcja polityczna w tym przypadku jest bez znaczenia,ja osobiście nie chciałbym,by moje (podatkowe)pieniądze wydawano za czyjeś niepowodzenia,jak w zyciu,trzeba się zabezpieczyć! Pozdsrawiam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: