Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedemnastolatka zmarła na sepsę

Utworzony przez roro, 6 marca 2008 o 21:08 Powrót do artykułu
straszna tragedia nie tylko dla rodziny ale i dla nas bliskich kolegów Małgosi.Boże miej w opiece jej dusze była naprawde swietna dziewczyna.Mariusz trzymaj sie musisz jakos dać rade.wiem jaka to tragedia trzymaj sie pamietaj ze mozesz na nas zawsze liczyć.kolega
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dlaczego tak póżno do nas przychodzicie? dajcie nam i sobie szansę na życie
0
Przywieziona została około godziny 8.00 a zmarła po 12.00 w szpitalu a nie w karetce. Stan pogarszał się z godziny na godzinę ale była przytomna do końca .Sepsa atakuje przeważnie ludzi młodych z tego wynika po licznych przypadkach w całej polsce.
0
ma ktoś namiary na zdjęcie tej biednej istotki? chciałbym ją zobaczyć ostatni raz :/ 3maj się Małgosiu, teraz na pewno jest Ci już dobrze [*]
0
MAM ZDJĘCIE GOSI MOJE GG 12487892
0
lolek123 napisał:
MAM ZDJĘCIE GOSI MOJE GG 12487892
a kim ty jestes????
0
cotosepse