Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siwy błagam wróć.

Utworzony przez Pawlak do Siwego, 26 czerwca 2009 r. o 23:42
Ale PSL sam się w wyborach nie wybiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanabelka napisał:
Ale PSL sam się w wyborach nie wybiera
Listy sporządzają komitety wyborcze, wyborcy głosują na jedną z przedłożonych alternatyw. Ale żeby uzyskać jak największą ilość głosów, to trzeba jeździć po odpustach tak jak chłopacy z PSL-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie p. Stefaniuk to najlepszy poeta ludowy i najlepszy poseł. Bez niego wiatr by nie wiał, rzeka nie płynęła, zboża nie plonowały, kartofle nie obradzały, klacze nie dawały kumysu, a poeta Pocek nie byłby gorszy od niego. Tak, to wielki jest człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielony napisał:
Według mnie p. Stefaniuk to najlepszy poeta ludowy i najlepszy poseł. Bez niego wiatr by nie wiał, rzeka nie płynęła, zboża nie plonowały, kartofle nie obradzały, klacze nie dawały kumysu, a poeta Pocek nie byłby gorszy od niego. Tak, to wielki jest człowiek...
"Tak, Tak, to wielki jest człowiek..." tylko dlaczego piszesz z małej litery(z caps locka trzeba pisać i rozmiar większy). Wielki człowiek i tylko społeczeństwo nie dorosło do jego poezji, metod likwidacji bezrobocia, biedy i ceniąc wyżej niejakiego poetę Pocka. Wiatr wieje, rzeka płynie, zboże plonuje, kartofle obradzają, a klacze kumys dają same z siebie tak jak samo pada i się błyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy Stefaniuk czyta forum DW? Tak między przepisywaniem wierszy w zaciszu drelowskiego strychu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanabelka napisał:
Ciekawi mnie czy Stefaniuk czyta forum DW? Tak między przepisywaniem wierszy w zaciszu drelowskiego strychu
On nic nie czytał tylko pisze Fanabelko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu się nie zgodzę z Tobą.Musi czytać chociażby to co sam napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanabelka napisał:
Tu się nie zgodzę z Tobą.Musi czytać chociażby to co sam napisze
Szczerze wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no świrujesz prawda? Nie słyszałeś o słynnych wieczorkach poetyckich w Horodku na których czytał "swoją" poezję na zmianę z Siemionem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanabelka napisał:
Nie no świrujesz prawda? Nie słyszałeś o słynnych wieczorkach poetyckich w Horodku na których czytał "swoją" poezję na zmianę z Siemionem?
ł Tu mnie masz nie słyszałem, ale z tego co widziałem to cytował z pamięci, a nie czytał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby cytować kilka wierszyków trzeba być łebskim chłopem.Łatwiej jest poczytać,oczywiście po kilku godzinnym ćwiczeniu tembru głosu,intonacji i tworzenia nastroju.Efekt? Nie jestem miłośniczką poezji więc się nie będę wypowiadać,ale kilka lat temu kiedy jeszcze nie było mp3 tylko walkmeny kumplowi lepiej wyszło recytowanie "Ody do młodości" za jego pomocą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanabelka napisał:
Żeby cytować kilka wierszyków trzeba być łebskim chłopem.Łatwiej jest poczytać,oczywiście po kilku godzinnym ćwiczeniu tembru głosu,intonacji i tworzenia nastroju.Efekt? Nie jestem miłośniczką poezji więc się nie będę wypowiadać,ale kilka lat temu kiedy jeszcze nie było mp3 tylko walkmeny kumplowi lepiej wyszło recytowanie "Ody do młodości" za jego pomocą
Mnie wystarczało 3 razy przeczytać i już umiałem na pamięć . Zdecydowanie widziałem jak cytował z pamięci, zresztą proste rymy, proste myśli dla mnie łatwizna, grafomania. Widziałaś film "Lawa" Konwickiego według Dziadów ? http://www.youtube.com/watch?v=Lfvv52Q6TvA
Ostatnio edytowany 15 sierpnia 2009 r. o 20:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby bunt pod bramami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanabelka napisał:
Czyżby bunt pod bramami?
Rośnie ciśnienie, złoty niestabilny, bezrobocie mimo wyjazdu 2 mln. osób wzrośnie do 14 %, zabiorą kolejne pomoce socjalne, dług publiczny rośnie, sprzedajemy co jeszcze nie zostało sprzedane lub rozkradzione, a w telewizji uśmiechnięty Tusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrafisz myśleć o czymś innym niż o polityce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanabelka napisał:
Potrafisz myśleć o czymś innym niż o polityce?
Potrafę, ale nie potrafię być obojętny. Jeśli mogę zapytać a jakie Ty masz zainteresowania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tipsy,solarium,kosmetyczka,w co się ubrać,gdzie dzisiaj impreza,z kim sypia aktualnie Doda,nowy tusz Max Factor.Uwierzyłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanabelka napisał:
Tipsy,solarium,kosmetyczka,w co się ubrać,gdzie dzisiaj impreza,z kim sypia aktualnie Doda,nowy tusz Max Factor.Uwierzyłeś?
Dołóż alkohol i będzie nas dwoje. Uwierzyłaś ?Mało piszesz, trudno ocenić, chyba pedagog ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol! On mnie dopiero kręci! Mało pisze bo boję się,że znowu będziesz mi się kazał stukać kopytkiem a o zainteresowaniach pisałam na Naszej Klasie.Pedagogiem nie jestem ani z powołania,ani z racji wykonywanego zawodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 66

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...