Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skalpel made in Radzyń

Utworzony przez TR435T54, 26 marca 2008 o 08:04
PYTANIE JEST CZEMU TEN NIEMIECKI POTENTAT, NIE POJAWIŁ SIĘ W STREFIE EKONOMICZNEJ, NIEUDOLNIE TWORZONEJ W LUBLINKU??CZY ODSTRASZYLI GO SKUTECZNIE TUTEJSI URZĘDNICY???RADZYŃ PODLASKI POTRAFI POSTARAĆ SIĘ O DZIAŁKĘ POD FABRYKĘ A W LUBLINIE NAWET PEWNIE ZDOLNIACHY O TYM NIE SŁYSZAŁY!!!SZKODA SŁÓW!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To prawda, co napisał przedmówca... Lublin przespał wiele danych mu szans a ten trwa, trwa, trwa. Tu od lat dyskutuje się o wielu sprawach i nic więcej. To że udało sie w Radzyniu to sukces ale też kropla w morzu potrzeb...
0
Ciekawe czy w Białej wiedzieli i co zrobili aby przyciągnąc inwestora. Może wypowie sie ktoś z urzędników?
0
Czemu nic nie powstaje w Bialej? Mamy trzykadencyjnego super Prezydenta a wszyscy inwestorzy uciekaja lub "padaja" lub kreca sie po lotnisku. Ciagle tylko klotnie z Rada Miasta, jakies spory itd. Mieszkancy Bialej, Rado Miasta - Obudzcie sie, bo Radzyn bedzie naszym powiatem jak tak dalej pojdzie!!!!
0
Ludzie co jeszcze Rada Miasta ma zrobić!! Wszystkie ruchy pro rozwojowe pochodzą od radnych a p. Czapski skutecznie je hamuje. Radni nie mogą przejąć kompetencji prezydenta i tym sposobem w Białej nic sie nie dzieje. Założę się , że w Białej nie wykonano żadnego ruchu by pozyskać tego inwestora. Zresztą proszę napisać na tym forum jakich inwestorów Czapski przyciągnął i co zrobił dla zwiększenia dochodów miasta. Bardzo jestem ciekaw odpowiedzi, a może jakaś oficjalna odpowiedz Prezydenta?
0
Ludzie! Spokojnie. Na razie to wg. informacji upublicznionych na sesji przez sławnego Burmistrza RP, to Braun kupił działkę, al ezanim zbuduje fabrykę zarzyczył by podłaczyć go do kanalizacji - a to jest kilka kilometrów kolektora. Miast ana to nie stać, więc to jest warunek zaporowy. Także z tej inwestycji może być całe g.... i to bardzo wielkie
0
A jednak się buduje i zamiast g... będzie fabryka.
0
Bedzie made in Radzyń Podlaski:)
0
Ktoś wie kiedy otwarcie fabryki ma byc?
0
latem planują z tego co wiem.
0
~GOŚĆ~ napisał:
latem planują z tego co wiem.
Radzyniaki! Nie gaście ducha. Od was zależy czy inwestycja wypali. Bez wiary w sukcec nie ma nic
0
W czerwcu rusza produkcja. Docelowo ma być zatrudnionych 350 osób:)
0
Nawet 400 mówią że może być zatrudnionych.Przecież kryzys nie będzie ciągnął się w nieskończoność
0
Radzyń to ma dobrze. W takim Międzyrzecu czy jak ostatnio w gminie Międzyrzec, ludziom nie podoba się żadna inwestycja. I nic nie chcą. A po zasiłek to pierwsi w kolejce stoją.
0
A kiedy będzie nabór do tej pracy? I gdzie można składać dokumenty?
0
Wszelkie informacje możesz uzyskać w radzyńskim urzędzie pracy.Potem zapewne wyślą na szkolenie do Nowego Tomyśla z tego co słyszałem.Najlepiej po prostu zapytaj w UP w Radzyniu.
0
Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim dla nie wiedzących mieści się przy ulicy Ostrowieckiej 18. Tel: (083) 352 93 80 http://praca.radzyn.pl/ to strona UP w Radzyniu Podlaskim
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: