Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal w szpitalu Łukowie. Zosia leżała we własnych odchodach

Utworzony przez wzburzony, 10 marca 2015 r. o 09:52
Do ordynator, lekarzy  i pielęgniarek : wirtualnie , publicznie pluję wam z pogardą  w wasze mordy i daję otwartą dłonią w pysk. Tfuuu!!!!!! Bądźcie przeklęci na wieki za waszą podłość. Niech krzywda , którą wyrządziliście tej małej dziewczynce i zapewne innym , wróci do was i do waszych bliskich po stokroć. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dostały koperty,czekolady i kawy to olały sierotę...przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy w łukowie nie rządzi przypadkiem burmistrz z pis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ordynator, lekarzy  i pielęgniarek : wirtualnie , publicznie pluję wam z pogardą  w wasze mordy i daję otwartą dłonią w pysk. Tfuuu!!!!!! Bądźcie przeklęci na wieki za waszą podłość. Niech krzywda , którą wyrządziliście tej małej dziewczynce i zapewne innym , wróci do was i do waszych bliskich po stokroć. Amen  
Podpisuję się pod tym komentarzem, to jest hańba dla wykształconych bezdusznych hien. Tylko kasa , kasa , kasa . Obyście doznali krzywd jak to dziecko, by zawsze was dręczyło przekleństwo , Jak mozna , byc w stosunku do małego dziecka tak okrutnym oprawcą i tłumacząc , że nic się nie stało.STAŁO i to bardzo wiele, bo pokazaliście człowieczeństwo dorosłych , w stosunku do bezbronego człowieczka W glowie mi się nie mieści jak okrutny potrafi być , ten na którego liczy mały pacjent , tego szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łuków to nie miasto, Łuków to stan umysłu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy w łukowie nie rządzi przypadkiem burmistrz z pis?
Kiedyś w Lublinie skradziono mi portfel, czy tu przypadkiem nie rządzi prezydent z PO...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luków miasto tłuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luków miasto tłuków.
Nie obrażaj wszystkich mieszkańców Łukowa i okolic.Myślę, że nie wszyscy są tacy jak personel szpitala. A czy w innych szpitalach powiatowych naszego regionu, ba Polski jest lepiej? Śmię wątpić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w Lublinie skradziono mi portfel, czy tu przypadkiem nie rządzi prezydent z PO...?
Czy to przypadek? Mnie także skradziono portfel w Lublinie i to w szpitalu wojewódzkim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to przypadek? Mnie także skradziono portfel w Lublinie i to w szpitalu wojewódzkim.     Pewnie dałaś ordynatorowi i nie pamiętasz????Zwalając na zlodzieja. Przypomnij sobie szczegół po szczególe ., kiedy i gdzie wsadziłaś do kieszeni fartucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luków miasto tłuków.
  Nie obrażaj wszytskich tych ludzi. Te matki co się zajeły tym maluszkiem pewnie są z Łukowa albo jego okolic. Tylko że one są prawdziwymi matkami i kobietami a nie żałosnymi pomiotłami jak te piguły z Łukowa. Powinny od zaraz iśc na bezrobocie i jeszcze odpowidać za znęcanie się nad tym dzieciaczkiem. Larwy jedne. Choć chyba właśnie obraziłem larwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak można. Nie dość, że dziecko zostało skrzywdzone przez los, bo musi być w domu dziecka, to jeszcze brak troski w szpitalu.  Przecież osoby pracujące w szpitalach powinny podchodzić do pracy z powołaniem, a zwłaszcza gdy opiekują się dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma co wyjaśniać dylko piguły ,kilku zmian i ordynator na bruk . To samo dzieje się na pozostałych oddziałach .Starzy ludzie są pozbawieni opieki , żuca się koło nich jedzenie i tabletki i czeka ,że może ktoś z rodziny da , pod warunkiem ,że ktoś z rodziny chorego odwiedzi ,a jak nie to domyślcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj wszytskich tych ludzi. Te matki co się zajeły tym maluszkiem pewnie są z Łukowa albo jego okolic. Tylko że one są prawdziwymi matkami i kobietami a nie żałosnymi pomiotłami jak te piguły z Łukowa. Powinny od zaraz iśc na bezrobocie i jeszcze odpowidać za znęcanie się nad tym dzieciaczkiem. Larwy jedne. Choć chyba właśnie obraziłem larwy...
Widzę że jesteś facetem , tak jak i ja. Mnie też serce boli , że personel  do tego stworzony , jest po prostu chamski. Zrobił bym z nimi szybko porządek z dyrektorem na czele . Pochodzę  z X miejscowości 18 km od Łukowa , i nie mogę przełknąć że taka znieczulica jest tam, chodż w większości szpitali jest to samo. Mam na sobie , skutki nie kompetetnych lekarzy, w mieście wojewódzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam wasze opinie:Lekarze to łapówkarze. Nie widział jeden z drugim na wizycie co się dzieje z dzieciną.Może nawet nie podchodzili do łóżeczka?Nie było wziątki nie ma interesu. A piguły też czekają na dary.Nie dasz to cię ignorują i radz sobie intruzie sam. Ale ja też mam złe zdanie o opiekunach z domu dziecka,Nie opiekowały się w placówce więc na godzinkę w tygodniu mogła któraś wstąpić do szpitala.Ale po co? To takie same larwy jak piguły. Nie uważacie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjeba* wszystkie z roboty bić więcej nie są warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! Lekarze to łapówkarze,a pielęgniarki tylko patrzą co kto przyniesie. Nic nie robią tylko siedzą w pokoju! Świnie!!! Jeszcze łaskę robi,że podejdzie i przyniesie leki! Od tego Qrwa są! Za co im płacą! ŁUKÓW TO JEDEN Z GORSZYCH SZPITALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tak jest. będąc w szpitalu dziecięcym w mieście wojewódzkim, mój synek leżał w pokoju z chłopcem z roszczepieniem wargi, 16 letnia matka zrzekla sie do niego praw. Dziecko plakalo, gdy podchodziłam nakręcić mu chociaż pozytywke, dostałam repremende od pielęgniarek, to jak to dziecko było tam bezdusznie traktowane przez większość personelu pielegniarskiego nie zapomnę do końca życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia  mnie wasz język pełen wulgaryzmów,chamstwa.Zastanawiam się że gdy ktoś wam bliski tam trafi to też rzucacie takie słowa.Nie jesteście mili,potulni ponieważ chodzi o kogoś bliskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tej malutkiej Zosi. Jak trzeba byc nie czułym człowiekiem zeby przejsc kolo samotnego biednego , głodnego i brudnego dziecka. Brak słów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...