Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatował 75-latka, bo zwrócił mu uwagę na przejściu dla pieszych

Utworzony przez Bogu, 16 lipca 2012 r. o 10:09
Do kamieniołomów bandytę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać go do celi kochających inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie szacunek dla starszych? Co się dzieje z tą młodzieżą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23-letni Mirosław O. z gminy Janów Podlaski był pijany. Czyżby ten oborowy wychowywał się razem z końmi?Chociaż koń jest chyba mądrzejszy.Przyjedzie taki do miasta i nie potrafi się zachować.A może on jest daltonistą i nie rozróżnia kolorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykastrować fieja, jaja też obciąć dla pewności, niech nie przedłuża zyebanych genów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego taka ku*** żyję na tym świecie?????Powinni chója zabić bo jeszcze pozna kobietę i naprodukuje sobie podobnych cweli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaki h** sie wpier***ili dobze im tak ja im bym ryja otluk stare dziady nieh se huje w parku siedza a nie bandziory hlopaka atakują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liban oborowy napił się i myślał,że jest u siebie w wiejskiej oborze.Ostatni do bialskich klubów zaczynają przyjeżdżać właśnie takie napakowane sterydami libany( LBI) po wiejskiej siłowni z głową zrytą od sterydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś jan z janowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Po jaki h** sie wpier***ili dobze im tak ja im bym ryja otluk stare dziady nieh se huje w parku siedza a nie bandziory hlopaka atakują
A gdzie Cię można spotkać napinaczu internetowy może podasz adres?Wpadnę i Ci "ręcznie" wytłumaczę zasady szacunku do starszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Po jaki h** sie wpier***ili dobze im tak ja im bym ryja otluk stare dziady nieh se huje w parku siedza a nie bandziory hlopaka atakują
Widzę Adamku, że uczyniłeś postępy w posługiwaniu się klawiaturą. Ta ortografia i inerpunkcja to niezły wynik, jak na orangutana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ih jeszcze zgwalcil a potem final u dziadka w szczence śztuczej.orangutan to twoja zone dyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka pipa z niego do rówieśników boi się wystartować więc wyżywa się na dziadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pochode ze zwiazku kazirodczego wienc nie moge pisac poprawnie moji rodzice byli rodzenstwem.Mam też lekkie uposledzenie umyslowe.A dziadom dobrze tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja pochode ze zwiazku kazirodczego wienc nie moge pisac poprawnie moji rodzice byli rodzenstwem.Mam też lekkie uposledzenie umyslowe.A dziadom dobrze tak
Rozumiem - to w zupełności usprawiedliwia Twój specyficzny język i brak zasad moralnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja to pewnie będzie się cackać z tym śmieciem,przecież mamy demokrację i humanitaryzm.Jakieś 30 lat temu to ten śmieć Miruś z Janowa dostał by taką przekopę na komendzie,że odechciało by mu się agresji zwymiotował by z bólu i zjadł własne wydzieliny.Jeszcze by przepraszał policjantów że muszą patrzeć na takie ścierwo jakim on jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te trepik policjanty to sa madre na komendzie skopac skutego w dziesieciu.a na osiedlu nawet śmiecie nieida bo by cweli zerzneli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Te trepik policjanty to sa madre na komendzie skopac skutego w dziesieciu.a na osiedlu nawet śmiecie nieida bo by cweli zerzneli
a ty to niby taki odważny?Jakiś gościo napisał wcześniej ci abyś podał adres skoro taki odważny jesteś a tu widzę że peniasz i tylko przed kompem jesteś cwaniak.Jestem żołnierzem od 13 lat doszedłem do stopnia porucznika moja praca wymaga częstego kontaktu i współpracy z Panami z Policji mam też kilku kolegów pracujących w Policji i szerokie grono znajomych. I nie spotkałem się aby ktoś z Policjantów dostał w gębę gdzieś na swojej dzielnicy Lublina a ludzie z marginesu społecznego czyli bandziory,złodzieje i inne szmaty doskonale wiedzą że ci panowie pracują w Policji.Na Policję to tylko psioczą tacy zafajdani nieudacznicy,którzy myślą,że jak chodzą na siłownie to już są nieśmiertelni.A kolega Adamek to w wojsku był czy kolega z tych frajerów co to przed wojskiem migali się i zostawali rolnikami lub szli na pierwsze lepsze studia zaoczne typu finanse,agrobiznes,turystyka,marketing aby tylko nie iść do woja bo tam nie ma mamy,jest dyscyplina,nie można spać do południa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zolnierzyku ja sluzylem w Bartoszycach i wiem ze trepy to jelopy gen buszka sam muwil ze po iraku palma mu odbila.a jak hcesz w ryja dostac to dzis .ŁĘCZNA UL.GÓRNICZA 5 BADZ o 18 pod klatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trepy to tłuki jada na wojenke i workah wracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...