Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skazują psy na śmierć. Odpowiedzą za znęcanie się nad zwierzętami

Utworzony przez Gość, 24 maja 2012 r. o 19:47
Tych ludzi tak przywiązać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no najlepiej na rok do więziienia.... co za chore prawo polskie. Złodzieja, który w biały dzień włamuje się do domu, zostaje złapany na gorącym uczynku, w sądzie wygrywa sprawę "bo przecież ja nic złego nie chciałem zrobic, tylko popatrzeć jakie pan X miał wyposażenie domu", nikt do pudła nie wsadzi. Dla mordercy i dla damskiego boksera, też tam się miejsce nie znajdzie. Za to dla takiego miłośnika psa, a i owszem... co za bezsens. A swoją drogą, niech zaczną od wlepiania solidnym mandatów za brak sprzątania po "najlepszych przyjacielach ludzi", chodzenia z psami bez kagańca i smyczy. TWÓJ PIES= TWOJA KUPA, po sobie w domu też nie sprzątasz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja łachudre do drzewa przywiązac !!! dlaczego nie ma jej zdjecia ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ludzie....k.....brak mi słów.zwierze tez mysli, czuje. nigdy tego nie zrozumiem ani naszego prawa które nadal jest tak pobłazliwe w tych kwestiach....jesli człowiek nie potrwafi godnie traktowac zwierzecia to tak samo bedzie traktował człowieka, bo to zwierzeta najlepiej ucza nas miłosci do blizniego/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można wymagac od podobnych do ludzi prymitywów by szanowali zwierzęta. Niektorzy człekokształtni nie powinni mieć dzieci nie mówiąc o zwierzętach. Jak słucham o porwaniach dzieci sąsiadów to myślę o eliminacji bandytów czyli o karze śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam dlaczego nie sprywatyzowano schronisk dla psów w Lublinie i Krzesimowie skoro interesowali sę nimi biznesmeni z Chin i Wietnamu. To była szansa na ciekawszą przyszłość wszystkich czworonogów. I na duże oszczędnosci w budżecie miasta i okolicznych gmin. A psów bezpańskich ciągle przybywa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilcz bandyto skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia.Chory to ty jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ja się pytam dlaczego nie sprywatyzowano schronisk dla psów w Lublinie i Krzesimowie skoro interesowali sę nimi biznesmeni z Chin i Wietnamu. To była szansa na ciekawszą przyszłość wszystkich czworonogów. I na duże oszczędnosci w budżecie miasta i okolicznych gmin. A psów bezpańskich ciągle przybywa ...
Biznesmeni z Chin i Wietnamu mogliby się tobą zainteresować, byłby przynajmniej z tego jakiś pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jak zmajstruje sobie dziecko i nie bedzie miala czasu się nim zajmować (bo imprezki) to też przywiąże do drzewa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...