Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sklep monopolowy

Utworzony przez pyrcia, 7 listopada 2009 r. o 22:34
Mam pytanie do konsumentów oraz do wszytskich mieszkancow Międzyrzeca Podlaskiego.Czy w waszym miescie brakuje dobrego,naprawde dobrego sklepu monopolowego?Gdzie znajdzie sie duzy wybor alkoholi ale i nie tylko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyrcia napisał:
Mam pytanie do konsumentów oraz do wszytskich mieszkancow Międzyrzeca Podlaskiego.Czy w waszym miescie brakuje dobrego,naprawde dobrego sklepu monopolowego?Gdzie znajdzie sie duzy wybor alkoholi ale i nie tylko?
no gdzie? bo jak będę to się wiedza przyda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyrcia napisał:
Mam pytanie do konsumentów oraz do wszytskich mieszkancow Mik już ędzyrzeca Podlaskiego.Czy w waszym miescie brakuje dobrego,naprawde dobrego sklepu monopolowego?Gdzie znajdzie sie duzy wybor alkoholi ale i nie tylko?
Pyrciu źle kierujesz pytanie, konsumenci primo nie używają internetu bo nie posiadają środków płatniczych, secundo jak już mają środki to przestają nadawać, a nawet odbierać jakiekolwiek bodźce. Do wszystkich też jest chybione bo jak ktoś pije to się wstydzi, tego że pije i nie powie ze wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyrcia napisał:
Mam pytanie do konsumentów oraz do wszytskich mieszkancow Międzyrzeca Podlaskiego.Czy w waszym miescie brakuje dobrego,naprawde dobrego sklepu monopolowego?Gdzie znajdzie sie duzy wybor alkoholi ale i nie tylko?
Tylko bimbrozja bez tego nie da się żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robie narazie rozpoznanie...a gdzie to nie wiem jeszcze gdyz narazie jestem w trakcie szukania lokalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyrciuniaa napisał:
Robie narazie rozpoznanie...a gdzie to nie wiem jeszcze gdyz narazie jestem w trakcie szukania lokalu
to ja mam pytanie który napitek ma najlepszy stosunek ceny do ilości volt ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to ja mam pytanie który napitek ma najlepszy stosunek ceny do ilości volt ?
Uważaj na ilość napitku bo stosunku możesz niepamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyrcia napisał:
Mam pytanie do konsumentów oraz do wszytskich mieszkancow Międzyrzeca Podlaskiego.Czy w waszym miescie brakuje dobrego,naprawde dobrego sklepu monopolowego?Gdzie znajdzie sie duzy wybor alkoholi ale i nie tylko?
oj brakuje, brakuje. nie idzie żyć w tym mieście na trzeźwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uważaj na ilość napitku bo stosunku możesz niepamiętać.
Szczęśliwy z ciebie człowiek ledwie 7 wieczorem a już zalany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szczęśliwy z ciebie człowiek ledwie 7 wieczorem a już zalany.
brak funduszy, chciałem napisać i jeszcze zalany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh jednak jacys konsumenci sie odzywaja;)jak najszybciej mysle ze otworze swoj biznes...nie bylle jaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyrciuniaa napisał:
Heh jednak jacys konsumenci sie odzywaja;)jak najszybciej mysle ze otworze swoj biznes...nie bylle jaki
a mamrotek tyz bendzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Ci przecież już mamroczesz chyba że chodzi Ci o laseczkę o podobnym nazwisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po co Ci przecież już mamroczesz chyba że chodzi Ci o laseczkę o podobnym nazwisku.
a ktora to? fajna jakaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ktora to? fajna jakaś?
Po gazie każda fajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozmowa ta odbiega juz nieznacznie od tematu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyrciuniaa napisał:
rozmowa ta odbiega juz nieznacznie od tematu!
to bendzie ten mamrotek ili niet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamrot plus pryciunia to wybuchowa mieszanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mamrot plus pryciunia to wybuchowa mieszanka.
BIMBEREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...