Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sklep monopolowy

Utworzony przez pyrcia, 7 listopada 2009 o 22:34
Mam pytanie do konsumentów oraz do wszytskich mieszkancow Międzyrzeca Podlaskiego.Czy w waszym miescie brakuje dobrego,naprawde dobrego sklepu monopolowego?Gdzie znajdzie sie duzy wybor alkoholi ale i nie tylko?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pyrcia napisał:
Mam pytanie do konsumentów oraz do wszytskich mieszkancow Międzyrzeca Podlaskiego.Czy w waszym miescie brakuje dobrego,naprawde dobrego sklepu monopolowego?Gdzie znajdzie sie duzy wybor alkoholi ale i nie tylko?
no gdzie? bo jak będę to się wiedza przyda...
0
pyrcia napisał:
Mam pytanie do konsumentów oraz do wszytskich mieszkancow Mik już ędzyrzeca Podlaskiego.Czy w waszym miescie brakuje dobrego,naprawde dobrego sklepu monopolowego?Gdzie znajdzie sie duzy wybor alkoholi ale i nie tylko?
Pyrciu źle kierujesz pytanie, konsumenci primo nie używają internetu bo nie posiadają środków płatniczych, secundo jak już mają środki to przestają nadawać, a nawet odbierać jakiekolwiek bodźce. Do wszystkich też jest chybione bo jak ktoś pije to się wstydzi, tego że pije i nie powie ze wstydu.
0
pyrcia napisał:
Tylko bimbrozja bez tego nie da się żyć.
0
Robie narazie rozpoznanie...a gdzie to nie wiem jeszcze gdyz narazie jestem w trakcie szukania lokalu
0
pyrciuniaa napisał:
Robie narazie rozpoznanie...a gdzie to nie wiem jeszcze gdyz narazie jestem w trakcie szukania lokalu
to ja mam pytanie który napitek ma najlepszy stosunek ceny do ilości volt ?
0
Gość napisał:
to ja mam pytanie który napitek ma najlepszy stosunek ceny do ilości volt ?
Uważaj na ilość napitku bo stosunku możesz niepamiętać.
0
pyrcia napisał:
oj brakuje, brakuje. nie idzie żyć w tym mieście na trzeźwo...
0
Gość napisał:
Uważaj na ilość napitku bo stosunku możesz niepamiętać.
Szczęśliwy z ciebie człowiek ledwie 7 wieczorem a już zalany.
0
Gość napisał:
Szczęśliwy z ciebie człowiek ledwie 7 wieczorem a już zalany.
brak funduszy, chciałem napisać i jeszcze zalany
0
Heh jednak jacys konsumenci sie odzywaja;)jak najszybciej mysle ze otworze swoj biznes...nie bylle jaki
0
pyrciuniaa napisał:
Heh jednak jacys konsumenci sie odzywaja;)jak najszybciej mysle ze otworze swoj biznes...nie bylle jaki
a mamrotek tyz bendzie?
0
Po co Ci przecież już mamroczesz chyba że chodzi Ci o laseczkę o podobnym nazwisku.
0
Gość napisał:
Po co Ci przecież już mamroczesz chyba że chodzi Ci o laseczkę o podobnym nazwisku.
a ktora to? fajna jakaś?
0
????
0
Gość napisał:
a ktora to? fajna jakaś?
Po gazie każda fajna.
0
rozmowa ta odbiega juz nieznacznie od tematu!
0
pyrciuniaa napisał:
rozmowa ta odbiega juz nieznacznie od tematu!
to bendzie ten mamrotek ili niet?
0
Mamrot plus pryciunia to wybuchowa mieszanka.
0
Gość napisał:
Mamrot plus pryciunia to wybuchowa mieszanka.
BIMBEREK
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: