Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślimak tirów sparaliżował miasto

Utworzony przez Gość, 23 czerwca 2008 o 18:24
brawo transportowcy bo ci z po to byli za nami jak potrzebowali glosow a teraz dla przecietnego obywatela jest ciezko a oni zero pomocy tylko winduja ceny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widze na zdjeciu 2 Calafiory xD
0
Widzę że co niektórzy inteligencją nie grzeszą - politycy robią z Polski szambo - zgadzam się - ale zamiast pojechać do warszawy i zblokować ten cyrk zwany sejmem do czasu aż nasze p(osły) nie wymyślą czegoś konkretnego - to w zamian blokują drogi zwykłym niewinnym ludziom wracającym z pracy bądź ze szkoły.... Ale tak to już jest że każdy osioł chcąc polepszyć standardy własnego życia patrzy nie dalej niż na czubek własnego nosa - tak się składa że ciągnąłem się za tym sznurem powolnych imbecyli po całodziennej harówce w nadzieji szybkiego i upragnionego powrotu do domu i rodziny- i tu mam prośbę: ja nie obniżę wam cen paliwa ani nie zmniejszę opłat za przejazd autostradami więć z łaski swojej zacznijcie strajkować tam gdzie należy !!! Zostawcie zwykłych niewinnych ludzi w spokoju a weźcie się za tych nierobów na wiejskiej !!! TYLE NA TEN TEMAT !!!
0
a ja tam nie współczuję transportowcom, oni protestują bo chcą obniżki cen ale tylko dla nich, a dlaczego pozostali kierowcy mają ponosić wszystkie koszty? poza tym nie wiem czy ktoś zdaje sobie z tego sprawę, ale oni są nie logiczni, kiedyś protestowali przeciwko wprowadzeniu winiet a teraz protestują przeciwko ich zniesieniu - jak to nazwać? ZAMKNĄĆ WSZYSTKIE DROGI DLA TIRÓW I WOZIĆ KOLEJĄ
0
Gość napisał:
brawo transportowcy bo ci z po to byli za nami jak potrzebowali glosow a teraz dla przecietnego obywatela jest ciezko a oni zero pomocy tylko winduja ceny
Co ty powiesz ? Poważnie ? Windują ? Ceny ? I zero pomocy ? I ciężko ? Aj aj, i to wszystko robi ten miłujący Donald ? No nie wierzę. A o drugiej Irlandii już nie mówi ?
0
forum służy do
0
forum służy do
0
Gość napisał:
tak to bywa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: