Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SM w Międzyrzecu Podlaskim

Utworzony przez ja z Międzyrzeca, 6 listopada 2012 r. o 18:21
Czy wie ktoś czym to się zasłużyła międzyrzecka Straż Miejska, że otrzymała nowe autko? Tak sie zmęczyli na rowerach a może za urok osobisty komendanta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straż miejska jest od straszenia mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawda robi w urzędzie za listonosza i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z Międzyrzeca napisał:
Czy wie ktoś czym to się zasłużyła międzyrzecka Straż Miejska, że otrzymała nowe autko? Tak sie zmęczyli na rowerach a może za urok osobisty komendanta? [/quote] [quote name='ja z Międzyrzeca' timestamp='1352222512' post='690373'] Czy wie ktoś czym to się zasłużyła międzyrzecka Straż Miejska, że otrzymała nowe autko? Tak sie zmęczyli na rowerach a może za urok osobisty komendanta?
Jak to nie wiesz czym się zasłużyła??? wożą wszystkie urzędniczki ,roznoszą pocztę,opie.....ją niewygobnych dla władzy cooo to jeszcze mało???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
But www.cheapralphlaurenshirtsoutlet.com a bigger gentleman will not cheap ralph lauren polo be prepared to button the shirt if the cheap nfl nike jerseys incorrect cheap ralph lauren polo shirts dimension is requested. gucci shoes As a cheap nfl jerseys tailor myself, most of my shirt customers replica louis vuitton luggage have difficulties in the torso www.replicalouisvuittonluggagesale.com location. Gentlemen who function replica louis vuitton luggage out with weights or www.replicaslouisvuittonluggagesale.com are by all-natural indicates wide shouldered www.ralphlaurenpoloauoutlet.com are the ones that I cheap ralph lauren polo usually see. To accommodate the big shoulders the ordered shirt is also www.guccihandbagshoesoutlet.com massive through gucci handbags outlet the torso. replica louis vuitton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalne bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
But www.cheapralphlaurenshirtsoutlet.com a bigger gentleman will not cheap ralph lauren polo be prepared to button the shirt if the cheap nfl nike jerseys incorrect cheap ralph lauren polo shirts dimension is requested. gucci shoes As a cheap nfl jerseys tailor myself, most of my shirt customers replica louis vuitton luggage have difficulties in the torso www.replicalouisvuittonluggagesale.com location. Gentlemen who function replica louis vuitton luggage out with weights or www.replicaslouisvuittonluggagesale.com are by all-natural indicates wide shouldered www.ralphlaurenpoloauoutlet.com are the ones that I cheap ralph lauren polo usually see. To accommodate the big shoulders the ordered shirt is also www.guccihandbagshoesoutlet.com massive through gucci handbags outlet the torso. replica louis vuitton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wozi nie wszystkie urzędniczki tylko te najbardziej zasłużone w różnoraki sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wozi nie wszystkie urzędniczki tylko te najbardziej zasłużone w różnoraki sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
wozi nie wszystkie urzędniczki tylko te najbardziej zasłużone w różnoraki sposób.
Straż Miejska w międzyrzecu podlaskim to nic innego jak wybryk natury, parodia i profanacja służby. Nie mam pojęcia za co oni biorą wypłatę skoro zupełnie nic nie robią. Największym nierobem i próżniakiem w tej śmiesznej formacji jest komediant maraszek ten co kopał w maszyny do gier w barze na ul. Nowej. Największy wzór do naśladowania w sm ha ha ha ha ....!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyraznie widać,że straż miejska w M-cu to jak piąte koło u wozu,które jest do niczego,a kosztuje kupę kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co dalej z ta Strażą.Podobno tak wspaniale działają.Mandaty za naklejki na słupach solą,a  syfu i zasp przed posesjami to biedni nie widzą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie innej bajki. Dlaczego mieszkańcy Międzyrzeca i okolic ciągle narzekają na wszystko? Na władzę, na rząd, na księży, na sąsiadów, na pogodę .... Coś chyba jest nie tak w naszym społeczeństwie. Może czas chwalić dzień, cieszyć się z tego co się ma i życzyć drugiemu co samemu sobie by się życzyło. Rozumiem  krytykę, rozumiem że coś może się nie podobać ale na tym forum najwięcej jest tematów tyczących się Międzyrzeca i okolic. Przestańcie w końcu robić antyreklamę dla naszego wspaniałego regionu. Jak ja byłbym inwestorem i natknął się na to forum to spieprzał bym stąd jak najdalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie innej bajki. Dlaczego mieszkańcy Międzyrzeca i okolic ciągle narzekają na wszystko? Na władzę, na rząd, na księży, na sąsiadów, na pogodę .... Coś chyba jest nie tak w naszym społeczeństwie. Może czas chwalić dzień, cieszyć się z tego co się ma i życzyć drugiemu co samemu sobie by się życzyło. Rozumiem  krytykę, rozumiem że coś może się nie podobać ale na tym forum najwięcej jest tematów tyczących się Międzyrzeca i okolic. Przestańcie w końcu robić antyreklamę dla naszego wspaniałego regionu. Jak ja byłbym inwestorem i natknął się na to forum to spieprzał bym stąd jak najdalej.
W pełni się  z Tobą zgadzam!!!!!!!!!!!!! Międzyrzec i okolice  to najwięksi frustraci w Polsce.Widzą tylko  w czarnych barwach ,zazdrośni  i zawistni.Cieszą się  tylko  kiedy ktoś się potknie lub stanie się komuś  krzywda.To pokłosie i  efekt pracy  duszpasterskiej  infułata ,który przez  kilkadziesiąt  lat prał mózgi  licznych  wiernych i  nie tylko, bo na  kazaniach  tak krzyczał ,że  całe miasto  słyszało. Oleju do ognia dolewają dziennikarze , którzy zajmują się najchętniej  sensacjami  i najchętniej publikują złe   wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opanuj swoje madrości.Jak piszą to znaczy takie są fakty,a z faktami sie nie dyskutuje.Jak cieszy się z braku pracy,biedy i ignorancji władzy.Tylko znajomości i plecy,a tego wiekszości brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były wójt podobno szuka pracy,a komediantowi już znależli.Słodziutką i pachnącą.Czekoladową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakiego komendanta im teraz nowa władza sprezentuje ;)  Ile stawiacie na kolejnego emeryta z policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakiego komendanta im teraz nowa władza sprezentuje ;)  Ile stawiacie na kolejnego emeryta z policji?
Właśnie, kogo obstawiacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie innej bajki. Dlaczego mieszkańcy Międzyrzeca i okolic ciągle narzekają na wszystko? Na władzę, na rząd, na księży, na sąsiadów, na pogodę .... Coś chyba jest nie tak w naszym społeczeństwie. Może czas chwalić dzień, cieszyć się z tego co się ma i życzyć drugiemu co samemu sobie by się życzyło. Rozumiem  krytykę, rozumiem że coś może się nie podobać ale na tym forum najwięcej jest tematów tyczących się Międzyrzeca i okolic. Przestańcie w końcu robić antyreklamę dla naszego wspaniałego regionu. Jak ja byłbym inwestorem i natknął się na to forum to spieprzał bym stąd jak najdalej.
Antyreklamę miastu to robi straż miejska a nie jego mieszkańcy. Najlepiej odwracać kota ogonem i uciszyć "plebs"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...