Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć Łukasza S.: Samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek?

Utworzony przez mieszkaniec, 23 sierpnia 2010 o 21:35
Jak by ktoś go tylko "przeciągną" to raczej miednica nie uszkodziła się, musiałbyć wleczony za jakimś pojazdem skoro na ciele widać było ślady kół i od tego miednica soe uszkodziła i skóre zdarło. Musiały być jakieś osoby trzecie, bo sam by sobie tego nie zrobił, samobójstwo odpada. To pewnie jakaś "grubsza sparawa" i ciężo będzie znaleźć winnych...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak by ktoś go tylko "przeciągną" to raczej miednica nie uszkodziła się, musiałbyć wleczony za jakimś pojazdem skoro na ciele widać było ślady kół i od tego miednica soe uszkodziła i skóre zdarło. Musiały być jakieś osoby trzecie, bo sam by sobie tego nie zrobił, samobójstwo odpada. To pewnie jakaś "grubsza sparawa" i ciężo będzie znaleźć winnych...
0
Jak miał na nazwisko ten chłopak?
0
z całym szacunkiem, ale jak on chciał się podpalić olejem napędowym? to już nie lepiej beznzyną?
0
anty! napisał:
Może jeszcze chcesz adres i numer pesel.... Rodzina w żałobie, a ten szuka sensacji.
0
zgiął mu 'bliski' kolega, widocznie był baardzo bliski...
0
gmanyek napisał:
zgiął mu 'bliski' kolega, widocznie był baardzo bliski...
Dlaczego jesteś taki podły?Zginął człowiek,młody chłopak.Zginął najprawdopodobniej bezsensownie,a Ty doszukujesz sie sensacji.Nawet jeśli był to naprawdę "bardzo bliski"kolega-to akurat nie my powinniśmy oceniać,bo najzwyczajniej -nie mamy do tego prawa.Ani Ty ani ja,ani inni.To było akurat Jego prywatną sprawą,która w obliczu tragedii-w ogóle nie powinna mieć znaczenia.Śmierć jest śmiercią-i ona jest w tej sytuacji czymś bardzo istotnym-a nie to z kim chłopak sypiał,bądź nie sypiał.
0
anty! napisał:
Nazwisko i zdjęcie opublikował SuperExpress. Autorem artykułu jest Ryszard Fedyk. Kto chce ten znajdzie. Wracając do tematu tego artykułu. Sprawa jest bardzo gruba skoro media pieprzą aż takie farmazony. Dla mnie pewne jest, że komuś zależało na rozgłosie tego bestialskiego morderstwa w okolicy. Policja dla dobra sledztwa nie ujawni żadnych informacji - normalna sprawa. Zwykłym zjadaczom chleba pozostaje tylko fantazja dziennikarzy. Być może autor artykułu chciał przez to powiedzieć, że czytelnik nie powinien się interesować tym tematem i nic sensownego w związku z tym nie dowie się od mediów. Inna opcja zakłada, że dziennikarz traktuje czytelnika jak potencjalnego idiotę - jak to robi na ten przykład SE czy inny Fakt - i karmi chołotę sensacjami wyssanymi z palca typu "telewizor chciał mnie zabić!".
0
anty! napisał:
Skrzeczkowski[*]
0
boze jakie sa niektore wypociny złosliwe,zal mi was co takie bzdury piszecie,czy ty jeden z drugim znasz co to jest przyjaz?nie musi ci w tym łbie nasuwac sie jakas zboczona mysl,chyba ze ty pochodzisz z patologji i przezywasz taka traumę,ale to twoj problem musisz sie jak najszybciej zaczac sie leczyc,a przyjazni przyjacioł nie myl z kims i czym takim,wspołczuje rodzinieLukasza
0
Tak, sam się zabił, podpalił i ciągnął za samochodem. Co za bzdury! Nie wiem jak śledczym takie rzeczy mogą przychodzić do głowy, może tylko dlatego że chcą jak najszybciej zamknąć sprawę.
0
boze,jakie bzdury,az przykro czytac.
0
znałem Łukasza ale dopiero teraz dowiedziałem się że chodzi o niego... jeszcze jakiś czas temu widziałem go pod Lidlem... siema siema reke reka... no i ostatni raz go wtedy widziałem... [*]
0
Fedyk to napisał? Dziękuję,nie mam więcej pytań.
0
Tak,Pan Fedyk po raz kolejny pokazal klase. Jeszcze rozumiem,ze gdyby nie mial dzieci,to jakos jestem w stanie pojac jego zachowanie,pogon za sensacja,za pieniadzem,brak szacunku,wspolczucia... Znieczulica totalna.
0
ten rysiek fedyk to naprawde PAJAC
0
Fedyk i dziennikarstwo? Darujcie sobie, bo to kpina z dziennikarstwa jest
0
dano napisał:
Fedyk i dziennikarstwo? Darujcie sobie, bo to kpina z dziennikarstwa jest
Może nie uwierzycie ale ... to Fedyk zabił tego Łukasza! Fedyk nie mógł scierpieć że Łukasz był milej widziany przez żonę Fedyka niż on sam. Łukasz i żona Fedyka spotykali się potajemnie w Dżezanowej.Pamiętam jak pewnego razu wieczorem przyszedł Fedyk, jak zwykle napity, i zobaczył swoją żonę w objęciach Łukasza.Ty łachudro!-krzyknął Fedyk. A Łukasz zerwał się i przyfasolił mu w mordę.Fedyk spadł pod stół i... zasnął.A Łukasz spokojnie z żoną Fedyka poszedł do Kofeiny na Pl.Wolności. A Fedyk czekał.Około północy Łukasz i żona Fedyka wyszli z Kofeiny.Szli Janowską, w stronę obwodnicy.A Fedyk po cichu za nimi.Łukasz z Fedykową ostatnie buzi-buzi i rozstali się. Ona poszła tam, a on tam.W pewnym momencie Łukasz poszedł w krzaki żeby się odl...ć.Na to czekał Fedyk! Wyjął butelkę z benzyną, chlusnął na Łukasza, podpalił. A dalej to już wiecie co było...
0
Miał długi u dilorow i ciągnęło jego ciało spalone motorem śmiercią zaplacilmtenndlug
0
undefined napisał:
Tak, sam się zabił, podpalił i ciągnął za samochodem. Co za bzdury! Nie wiem jak śledczym takie rzeczy mogą przychodzić do głowy, może tylko dlatego że chcą jak najszybciej zamknąć sprawę.
 Albo boją się sprawców poprostu, ale z tego co ja wiem jeden policjant krymilnalny z Lublina co badał sprawe został chyba przesioniony do drógowki 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: