Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na miejscu i pożar yamahy (zdjęcia)

Utworzony przez nikt, 6 września 2008 r. o 15:21
divide napisał:
Mnie wcale nie szkoda. Durni młodzieńcy sami prowokują swój los. Niech jego imię będzie zapomniane.
Dla mnie posty tego typu są po prostu żałosne! Chłopak zginął na tym co kochał, nic nie odwróci losu ale trzeba szanować pamięć po "Głuchym" a że niektórzy tego nie rozumieją to już inna kwestia! Jak ktoś chce robić jazdy po zmarłych i robi to umyślnie; jest delikatnie mówiąc ograniczony umysłowo, a tak na serio to jest pier...ty! [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy chyba nie wiecie co czują rodzice i rodzeństwo! zajebisty człowiek był, słowami tego nie wyrażę... i mimo że jestem spoza rodziny jest mi tak samo smutno jak i im.. nie rozumiecie co to za ból! zabiło go to, co kochał [*] spoczywaj w pokoju Michał [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
dawcy też potrzebni ,wiesz ilu chorych czeka na przeszczepy?
Nie mówmy o dawcach. Przy tego typu wypadkach obrażenia są tak rozległe, że organy nie nadają sie do przeszczepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój najlepszy przyjaciel... To był wspanialy człowiek... Michał bede bardzo za Tobą tesknil i nigdy Cie nie zapomne Po Tobie zostały mi tylko zdjęcia Kiedyś sie spotkamy i pogadamy... TAM NA GÓRZE :*:*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem przy tym wypadku,widziałem co się tam stało i wdziałem Michała jako ostatni...Nikomu nie życze takich widoków,nikomu nie życze straty bliskiej mu osoby i nie życze sobie by ktokolwiek zarzucał mu jakieś winy.Dobrze stało się,najwidoczniej msiało tak być,zapamiętam Michała takim jakim był... [*] 05/09/08r MIcjał [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg tak chciał ... Wyrazy współczucia rodzienie,bliskim ...;(( Dozobaczenia tam po tej lepszej stronie ;(( [*] 05/09/08r [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gluchy" byl bardzo znany w Bialej. Szalal na wiekszosci osiedli doprowadzajac ludzi do furii. Jego rajdy przy Lidlu, na orzechowej po alejach na zamkowej były legendą na jednym kole ryczac ze pekały bębenki. Nie liczyl sie z nikim i niczym Ludzie widzac go uciekali z przejscia dla pieszych. Wszyscy o tym wiedzieli jego rodzice tez, i byli dumni z synka, jaki to kozak. Ganial na angielskich blach, pisal na forum, jak w trabe robic policjantow, niech sla mandaty na berdyczow w UK Co wiecej mozna powiedziec...... Brak slow, terroryzowal spokojnych ludzi usypiajacych swe dzieci wyjac motorem jak szalony ktory moglby i umarlaka zbudzic. zginal, bo dlugo na to pracowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze mi ktos powiedziec kiedy pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega MG napisał:
[...] POJEDZ NA ZLOT I POWIEDZ TO KOMUŚ TO ZOBACZYMY CZY BEDZIESZ TAKI CWANIAK [...]
Są motocykliści i ludzie jeżdżący na motocyklach. Na zloty zapewne jeżdżą motocykliści, a ich komentarze w stylu "bezmózgowce, wariaci, szaleńcy, dawcy" nie dotyczą. W naszym społeczeństwie jest tak, że jeśli w jakiejś duuużej grupie znajdzie się kilku nieodpowiedzialnych, to przenosi się to na całą grupę, stąd na podstawie zachowania kilku szaleńców na motocyklach wyrabia się opinię o wszystkich motocyklistach i wszystkich (tych złych i tych dobrych) wrzuca się do jednego "worka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega Michała napisał:
"Ale nie tylko kierowcy lekceważą przepisy ruchu drogowego. , że 75% motocyklistów ginie na drogach z winy kiewowców samochodow..." jezeli dalej nie wiezysz sprawdzi na goglach
Jeżeli motocyklista (czy ktokolwiek inny) jedzie z taką prędkością, że nie mam szansy go zauważyć i zajadę mu drogę, to do statystyk jako sprawca najprawdopodobniej trafiam ja (co najmniej jako współwinny), a nie ten, co jechał za szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
divide napisał:
Mnie wcale nie szkoda. Durni młodzieńcy sami prowokują swój los. Niech jego imię będzie zapomniane.
Słuchaj, morda w kubel, bo jesteś ograniczonym śmieciem. Jak zginie Ci brat, matka i ojciec to napisz tu, też się pośmiejemy skurw***nu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy rzucacie oskarżenia o prędkość a po 1. nie wiecie jak było a po 2. ile razy sami przekroczyliście prędkość?! Nie ważne czy o 10 czy 20km/h w mieście - nie ważne. Gdyby Wam dać samochody o większej mocy, byłoby to samo. Polska to kraj deb***i, takich którzy piszą tu takie pierdoły. Douczcie się, potem zabierzcie się za pisanie. Ograniczeni ignoranci, czytelnicy Faktu i SUper Expressu. Do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że każdy ma prawo i chce wyrazić to co myśli i czuje na dany temat. Nie chce nikomu tego zabraniać, wręcz nie mam prawa tego robić, chcę tylko powiedzieć jako przyjaciółka Michała, że niema co zrzucać winy na Niego, na prędkość, tira, czy cokolwiek innego!! Stało sie to co się stało ;( i żebyśmy nie wiem co zrobili, nie przywrócimy Michałowi życia (chociaż zrobiłabym wszystko żeby był tu z nami) .Dlatego proszę Tych, którzy uważają,że Michał zrobił źle i że zasłużył na śmierć o to żeby zachowali swoje opinie dla siebie i pomyśleli, że wiele osób cierpi czytając Wasze komentarze, bo dla nich żeby nie wiem co sie stało Michał-syn, brat, kumpel, przyjaciel zawsze był, jest i będzie cudownym człowiekiem i te osoby przez długi czas nie pogodzą się z Jego odejściem !!! a czytanie tych komentarzy będzie w nich wywoływało negatywne i niemiłe uczucia. Chciałabym również prosić znajomych, przyjacieli.. Michała o to żeby powstrzymali złe emocje, dobrze wiecie, że w ten sposób nic nie wskuracie, w niczym nie pomożecie, tylko niepotrzebnie będziecie sie jeszcze bardziej pogrążać w tej tragedii, pomyślcie też o jego bliskich którzy to czytają i płaczą, że śmierć ich syna, brata powoduje w ludziach tyle negatywnych-niepotrzebnych emocji. Wszyscy razem pomódlmy sie lepiej za naszego Michała, żeby tam gdzie teraz jest niczego mu nie brakowało i zróbmy wszystko żeby był szczęśliwy jeśli patrzy na nas tam.. z góry... Mówię wam Wszystkim, że Michał nie chciałby być powodem sprzeczek i kłótni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszytskich tych ktorzy pisali zle na temat Michala, nie znaliscie Go, nie wiedzieliscie jaki on byl tak naparawde.. wiec nie wypowiadajcie sie na ten temat, bo nie dosc ze oczerniacie zmarlego to ranicie Jego przyjaciol a co najwazniejsze Jego rodzine.. Ktorej bardzo wspolczuje.. zastanowcie sie co piszecie, moze zalozcie swoje oddzielne forum na ktorym sie wyzyjecie co do nienawisci do motocyklistow.. Michas zawsze zostaniesz w mej pamieci.. [*] 05/09/08 [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy pierwszy raz wsiadłem na motor powiedziałem sobie, że nigdy nie zrobie sobie prawka kat. A. To było rok temu, jechałem z pogrzebu innego, troche mniej znanego dla mnie kolegi też motocyklisty. Gdy kierwca dawał gazu, to wsazówka w jednej sekundzie przekroczyła 130, osiągaliśmy nisamowite prędkości w przeciągu kilku sekund. Zastawnawiałem sie jak można jeździc takim sprzętem wolno, a w pewnym momencie nie byłem naawet pewny czy przypadkiem dla motorów nie ma oddzielnych przepisów, pozwalających im szybciej jeździć. Teraz gdy Miachał podzielił los chlopaka pochowanego w tamtym dniu, tym bardziej upewniłem sie w swoim przekonaniu i wiem, że napewno nigdy nie kupię motoru ani dla siebie ani dla syna, gdyż wszyscy, którzy wsiadają na ten pojazd podejmują ryzyko, kótergo stawką jest życie, podobnie jak kierwcy samochodów, z małą różnicą, że samochód jest znacznie bezpieczniejszy, ponieważ dla jednośladowca dużo do tragedii nie potrzeba, wystarczy jakaś dziura w podłożu, troche piasku, lub chociazby przypadkowa wrona, którą bardzo trudno jest zobaczyc, nie wspominając już o jej minięciu. Mimo wszystko nie krytykuje tych, co jeżdżą, gdyż mają świadomość tego co robią, nikt ich nie zmusza, sami chcą jeździć, jest to ich pasja życiowa i sami ponoszą konsekwencje jej realizacji. Spełnienie marzeń Michał przepłacił życiem, szkoda tylko, że w tak młodym wieku... Niech spoczywa w pokoju... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzeb jest wtorek 15 w kościele na Brzeskiej w Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega Michała napisał:
ty pier***ona cioto wiekszosc wypadkow jest przez kierowcow samochodow ktorzy niepatrza w lusterka i nie widza jadacego za nimi szybko motocykla zycze ci sku***elu zeby ktos z twoich bliskich zginołą w taki sposob jak Michal i zobaczysz wtedy czy ci niebedzie szkoda je***y idioto
Co to znaczy "jadacego za nimi szybko motocykla" !! jadąc samochodem 100-110 przy zmianie pasa ruchu patrze w lusterka i skręcam- w tym czasie wymija mnie jelop jadący min.150 km/h ! który właśnie samo co wyskoczył za innego auta. NIE DA SIE ZOBACZYC WARIATA PĘDZACEGO NA MOTOCYKLU. Jedziesz kosmicznymi prędkościami i robisz nieodpowiedzialne manewry -GIŃ ale daj żyć innym !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za młody!! [*] Szczerze współczuje bliskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO BARDZO MI PRZYKRO CZYATALAM O TYM WIELE... I WKU***A MNIE POSTAWA LUDZI KTORZY NIE ZNALI GO A GO OCENIAJA NIE POWINNI TEGO ROBIC.... BO JEDNAK MICHAL BYL DLA WIELU LUDZI BARDZO WAZNY BEDE SOE ZA NIEGO MODLILA NAJSZCZERSZE KONDOLECIE POKOJ JEGO DUSZY..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
divide napisał:
Mnie wcale nie szkoda. Durni młodzieńcy sami prowokują swój los. Niech jego imię będzie zapomniane.
niech twoje imie bedzie zapomniane frajerze jak sie przekrecisz nie kumam takich niedorozwojów jak ty zal mi ciebie moze czasem pomysl zanim napiszesz cos bez sensu leszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...