Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć piłkarza podczas meczu w Stoczku

Utworzony przez obserwator, 1 maja 2008 r. o 22:16
w meczu okregówki pomiedzy Dwernicki Stoczek Łukowski a Granica Terespol gracz ze Stoczka, Paweł Warowny miał atak serca podczas rozgrzewki przed meczowej, niestety zmarł ['] miał 28 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
w meczu okregówki pomiedzy Dwernicki Stoczek Łukowski a Granica Terespol gracz ze Stoczka, Paweł Warowny miał atak serca podczas rozgrzewki przed meczowej, niestety zmarł ['] miał 28 lat.
reanimacja niestety nie pomogla... wielka tragedia na oczach tylu osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news/p...-boisku,1103397 jeszcze to samo jest na wp i onecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.lksdwernicki.pl www.orkanwojcieszkow.yoyo.pl TELEGAZETA TVP1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;(( Ja nie mogę... znałam go ;((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='2.05.2008, 17:43' post='25903'] ;(( Ja nie mogę... znałam go ;((( [*] Mój kolega!;(;( [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
Kondolencje dla rodziny [*]
Kondolencje dla TWOJEJ Dolina rodziny że ma ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzeba było takiej tragedii aż w niższych klubach wezmą się za fachowe badania zawodników. Dotychczas karty zdrowia zawodników klepane były ciągiem jak leci przez kolesi doktorków. Jeden procent klubów z dolnej cześci tabeli ma podbite badania przed lekarza medycyny sportowej. Takie badania kosztują a klubów po prostu nie stać. Sorry ale po śmierci Pawła, temat badań pójdzie pod lupę wreszcie!. Jak to w Polsce bywa trzeba tragedii zeby wyciągnąć wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sie zdarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakiwał się na śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakiwał się na śmierć??!! Powiedz to jego żonie na którą patrze codziennie. Pedale stracisz bliską osobę to może wtedy zrozumiesz. Życie jej się załamało a ty sobie żarty robisz. Wspaniały człowiek. Wzorowy ojciec, mąż i kolega. Mam dług wobec niego i wiem że nigdy go już nie zdołam spłacić. Ale wiedz frajerze że jakbym cię spotkał na ulicy, to modły do Boga by ci nie pomogły. Na takich ludzi pluje wiedząc że człowiek taki jak Paweł lub jak kto woli "BZINDA" był człowiekiem którego podłoga byłaby twoim sufitem. LEJE NA CIEBIE CIOTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...