Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek. Autobus najechał na pieszego na przejściu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2017 r. o 22:39 Powrót do artykułu
muc napisał:
nono napisał:
muc napisał:
Do śmeicia od fajek napisał:
Przemytnik fajek napisał:
   Co to za niedorozwój kierował tym autobusem. Taki tępy ten kierowca i nie wie że na przejściu pieszy ma pierwszeństwo. Że taki jeszcze ludzi woził a nie znał przepisów o ruchu drogowym. Zamknąć na parę lat za nieumyslne spowodowanie śmierci. Ciekawe czy trzeźwy był kierowca bo nic o tym nie jest napisane.
Niedorozwój to cię kartoflu zrobił i wstyd że takie łajno śmieciowe jak ty chodzi po ziemi bo zanim kogoś buraku bez szkoły oczernisz to pomyśl że pieszy też mógł nie być święty i guzik mnie obchodzi że jest to przejście dla pieszych niech też używam rozumu że jest noc i wchodząc może go nie zauważyć kierowca a samochód to nie deskorolka że w miejscu staniesz moment wystarczy że jechał przepisow doszła masa autokaru i przełożyło się to na skutki (szkoda i jednego i drugiego chłopa) a ty śmieciu zamknij pysk
Sam zamknij pysk prostaku skoro takiego słownictwa używasz. (że też daję się sprowadzić do takiego poziomu). Samochód sam nie hamuje tylko kierowca a skoro slepy i przejścia nie widzi to niech piechotą chodzi a nie ludzi wozi.
Mogę byći prostakiem krzywa cioto ale takie są realia, jechałeś cioto czymś więcej niż rower po nocy ?? To się przejedź i skończ piep....ć  wyjedź za miasto gdzie prześcia nie ośwetlone a ludzie łażą jak święte krowy albo wbiegają i piechotą to najlepiej ty chódź albo nie nie chódź bo pewnie wleziesz pod jakiś samochód i przez takiego pajaca jak ty ktoś życie zmarnuje bo tobie się nieśmiertelność włączy
dalej dalej buraku pastewny nadawaj, nawet tacy debile jak ty mogą pisać w internecie. Jeżdżę autem przeważnie w nocy, ale do tego trzeba mieć rozum a nie jak ty siano w pustym łbie.
 No jakbyś ogórze jeździł to byś wiedział jak wygląda sytuacja jeździsz co najwyżej resorakiem skoro masz takie podejście, sądzę że co do mojego siana w głowie i twojego to po toku myślenia widać najlepiej kto ma go mniej a kto więcej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muc napisał:
tak, a przejście było zarośnięte krzakami i kierowca go nie widział, co? niech wkońcu wprowadzą normalne prawo, że każdy pieszy zbliżający się do przejścia ma bezwzględne pierwszeństwo - wtedy nie będzie głupich tłumaczeń, że wlazł nagle. jak pieszy może wtargnąc skoro widać go że czeka albo idzie w kierunku przejścia, które jest prawie zawsze super oznaczone.
 dokładnie dobrze gadasz ale widzisz tu na forum już 1 albo 2 idiotów się pojawiło którzy już jadą po kierowcy autobusu że to jego wina baaa wyzywając już chłopinę od różnych ale żaden baran nie spojrzy też na pieszego że jest ciemno że wychodzi z za krzaków i przede wszystkim nawet jak w***y na na przejscie że nie zatrzyamamy auta w ciągu 1 sek kto tu takich debili bez wyobraźni wpuszcza i pozwala krytykować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia dla obu rodzin a tu takie debilne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile orientuję się, to jest to droga krajowa nr 2, gdzie samochody jeżdżą 90 lub 70 km/h. Skoro była noc to pieszy mógł być faktycznie trudno niewidoczny. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajcie artykuł dokładnie. Pieszy nie był na przejściu dla pieszych tylko W REJONIE PRZEJŚcia. To jest zasadnicza różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Malec wspanialy chlopak i Dj mial zlote serce Bardzo współczuje rodzinie i dziewczynie :(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadki na tym odcinku to kwestia czasu. to co się tam wyprawia woła o pomstę do nieba! jeżdżę tamtędy bardzo często, staram się jechać te 70 zgodnie z ograniczeniem . niestety wielu kierowców ma w *** ograniczenia, przejścia, strefy wyłączone z ruchu . wyprzedzają gdzie chcą , nawet pasem do skrętu w lewo. zresztą w stronę terespola jest to samo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej Podlaskiej kierowcy autobusów to taka trochę zorganizowana grupa przestępcza. Myślą, że są władcami tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY BĘDZIE POGRZEB I GDZIE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb był dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten tragicznie zmarły , co z jego trzeźwością ? Jechałem ulicą osiedlową za młodą dziewczyną która szła dokładnie jej środkiem. Tak była zajęta swoim smartfonem iż nie zauważyła mnie przez jakieś 150 metrów jakie za nią jechałem. Ja się tym faktem akurat wtedy bawiłem ale tą uliczką tacy w jej wieku jeżdżą dość często dość szybko ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandaliczne zachowanie kierowcy, który ma obowiązek stanąć na pasach i oddać pierwszeństwo pieszemu, musiał jechać ze sporą prędkością i z pewnością nie wyhamował skoro siła uderzenia spowodowała zgon. za taki czyn powinien długo nie wychodzić z więzienia. czytając na temat podobnych sytuacji cieszę się nawet podświadomie, że wybrałem bezpiecznego przewoźnika ******autokarwarszawa.pl/ i przez lata podróży nigdy nie byłem świadkiem wypadku z jego udziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jak czytam takich wpisy takich pajaców jak ten mój przedmówca normalnie szlak mnie trafia. Drogi mój przedmówco masa razy przyspieszenie równa się.... to podstawowe prawo fizyki. Poza tym na drodze międzynarodowej jaką jest niewątpliwie droga nr 2 nie jeździ się 20 km/h bo nie jest to strefa zamieszkania. Poza tym pieszy został potrącony w rejonie przejścia dla pieszych a nie na przejściu, a to duża różnica. Jakim niedorozwojem lub jaką chorobę psychiczną trzeba mieć aby spacerować sobie na tak ruchliwej drodze nocą? Moim zdaniem chłopak chodząc w ten sposób szukał śmierci i wcale nie trzeba być zdziwionym, że ją tam znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mojego przedmówcy - Pieszy przechodził przez przejście dla pieszych (jest to potwierdzone). I przeszedł już jeden pas i wysepkę (zobacz na uszkodzenia autobusu), więc kierowca miał obowiązek go zauważyć a że pędził o prawie 30km/h więcej niż powinien to go nie zauważył i uderzył z całym impetem. Nawet nie zahamował. Gdyby pieszy wszedł mu wprost pod autobus to inna sprawa, ale znajdował się na pasach już wcześniej, więc gdyby kierowca obserwował dostatecznie jezdnię i jechał przepisowe 70km/h do wypadku by nie doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...