Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek między miejscowościami Czarna a Serokomla

Utworzony przez etomii, 26 grudnia 2011 o 22:17
Będzie więcej osób zabitych jeśli ludzie i przede wszystkim Policja nie będzie ratowała ludzie jeśli są pierwsi na miejscu zdarzenia. Po tym zdarzeniu jestem w szoku. Ten wypadek uświadomił mi fakt że jeśli znajdę się w takiej sytuacji jak tragicznie zmarła poszkodowana, nikt mi nie pomoże, gapie a tym bardziej policja która skupi się tylko na wezwaniu karetki. Policja była po jakiś 5 min na miejscu i nawet nie pokazała mi kobiety leżącej za drzewami. Gapiów było co nie miara ale nikt nie krzyknął "tam jeszcze ktoś leży" wszyscy widzieli że zajmowałem się poszkodowanymi którzy tarzali się w błocie z bólu – byli przytomni a oprócz jednego obcego mi chłopaka nikt nie podszedł żeby sobie bucików nie wybrudzić. Wszyscy stali i się patrzyli a policjantka wyszła z radiowozu dopiero po przyjeździe karetki i straży pożarnej co było dopiero po kilkunastu minutach od zdarzenia. Poszkodowana nie miała szans przeżyć a wystarczyło krzyknąć "tam jeszcze ktoś leży" Żałuje że nie widziałem jej, być może by żyła. A policja i wszyscy Ci gapie którzy przyjechali od strony Serokomli WSTYDŹCIE SIĘ! Dopiero lekarz z pogotowia zobaczył z karetki nie żyjącą już poszkodowaną. [*] Ludzie ratujcie ludzi...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro udzielałeś pomocy to z pewnością jesteś ratownikiem. W takim razie powinieneś sam zorientować się ile jest osób poszkodowanych, którym tej pomocy trzeba udzielić. Jest to twój obowiązek !!! Zdążyłeś zauważyć kiedy na miejsce przyjechała policja, a nie widziałeś wszystkich osób poszkodowanych?! Człowieku - zastanów się nad tym co piszesz - powiększasz jedynie cierpienie osób najbliższych zmarłej dziewczyny. Byłem na miejscu tego wypadku i wiem, że leżącego ciała nie dało się nie zauważyć. więc nie rób z siebie takiego bezradnego, bo w rzeczywistości nikt już nie mógł jej pomóc. Wtedy były dwa radiowozy policyjne, z czego drugi z tą policjantką faktycznie przyjechał po kilkunastu minutach, gdy była już karetka pogotowia i straż pożarna. Była udzielana pomoc osobom rannym. Zarówno ta policjantka jak i drugi policjant z patrolu wysiedli od razu i pobiegli w stronę rozbitych samochodów. Następnym razem "etomi" zanim coś napiszesz przemyśl to!!! gapia od strony Serokomli
0
pawel jesli widziales ten wypadek skontaktuj sie ze mna pod numerem gg 9998321 to dla mnie bardzo wazne prosze !!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: