Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek. Pijany kierowca wjechał samochodem w pieszą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2017 o 10:32 Powrót do artykułu
Zutylizować śmiecia! Po co taka łajza chodzi po świecie? Babka tyle lat przeżyła żeby taki palant co mógłby być jej wnukiem pozbawił ją życia przez swoją bezmyślność. Oby do końca życia jej duch spać mu nie dał.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Polak katolik by tego nie zrobił. To musiał być islamski uchodzca.
0
prawdopodobnie jechał za szybko"????? BYŁ PIJANY!! SZKODA, ŻE NIE MA KARY ŚMIERCI!
1
Jak nie katolik , to może oprócz  alkocholu czuć było czosnek .
0
Alkohol szkodzi zdrowiu a nawet życiu.
0
No nie dziad po...ny?!
0
Skoro wjechał w stojącą na poboczu kobietę, to dlaczego domyślnie traktujecie to jako wypadek ? Powinno być raczej zabójstwo. I tak też powinien być sądzony.
0
Wyrwać chwasta!
0
A skąd wiadomo że kierujący był winny. Sędziami jesteście samozwańczo?
0
Byłem widziałem winny
0
Jak można być tak głupim żeby tłumaczyć pijanego za kierownicą? Ofiarą mógł być ktoś z waszych bliskich, dziecko. Tu nie ma komu współczuć i bronić, jedynie rodzinie która straciła bliską osobę przez debila za kółkiem.
0
No wlasnie,nie pijany kierowca,tylko bandyta bedacy pod wplywem alkoholu!
0
Jak informują policjanci, kierujący volkswagenem 37-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska prawdopodobnie jechał za szybko. " GDYBY JECHAŁ WOLNIEJ? BYŁBY BARDZIEJ TRZEŹW?
0
A może jechałby wolniej, gdyby był bardziej trzeźwy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: