Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmigłowcem na przesłuchanie do prokuratora

Utworzony przez Gość, 21 maja 2009 o 19:37
Cała akcja odbyła się we wtorek. Wielka szkoda, że sąsiad nie zrobił nam pożegnalnego grilla.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co się dzieje na tej Jałowcowej ? Najpierw celnik, teraz transportowiec... Jeszcze w tamtym roku przywoził konfesjonały do kościoła, a księżą tak mu dziękowali Tak więc, dobrze wszędzie sprawdźcie, bo jak widać "przemytnika czarny strzeże"
0
Przerost formy nad treścią.Widocznie w czasach kryzysu SG nie ma problemów finansowych jak inne służby skoro organizuje takie spektakle. Zamiast takich pokazów proponuję zorganizować kursy ogłady i kultury osobistej dla funkcjonariuszy SG bo to jak odnoszą się do podróżnych a w szczególności do obcokrajowców przynosi wstyd całemu naszemu krajowi i UE.
0
Lekcja ogłady i kultury by się przydała polskim przmytnikom co po kilka razy dziennie przekraczaja granica!!! Za komuny szybko by się ich wyprostowało !!!!
0
~gość~ napisał:
Lekcja ogłady i kultury by się przydała polskim przmytnikom co po kilka razy dziennie przekraczaja granica!!! Za komuny szybko by się ich wyprostowało !!!!
Niewiem jak jest z przemytnikami ale świadkiem chamskich wręcz zachowań funkcjonariuszy na granicy byłem niejednokrotnie.Najgorsze jest to ,że najczęściej takie zachowanie występuje w stosunku do obcokrajowców.Ja po prostu wstydzę się ,że takie zachowania mają miejsce.Ale cóż widać taka to już u nas tradycja.Co do osób kilkakrotnie przekraczających granicę to nazywanie ich przemytnikami uważam za grubą przesadę.A co oni tam takiego przemycają?20-30 paczek papierosów?To to wg. Ciebie jest przemyt-przestępstwo?Nie rozśmieszaj mnie.Z tonu Twojej wypowiedzi wynika,że jesteś jakimś funkcjonariuszem(niewiem tylko z jakiej formacji).Co do prostowania polskich jak to nazywasz "przemytników" to proponuję najpierw rozejrzeć się na swoim podwórku.Z powodu przekrętów "samochodowych" gdzie jak ocenia wstępnie prokuratura straty budżetu Państwa to grube miliony Bialska Izba Celna ma najgorszą reputację w kraju.A Ty tu wyjeżdżasz z "prostowaniem" przemytników?Następnym razem zastanów się kolego zanim coś napiszesz.Komuna gdzie niegdzie jeszcze sprawnie funkcjonuje(np. w Wietnamie).Ambasada tego kraju jest w W-wie przy ulicy Resorowej,więc cóż BON VOYAGE!(Kolego prostownik).
0
Ja myślę, że na nic zdały by się lekcje dobrego zachowania. Z doświadczenia wiem, że jak ktoś urodził się ch.... to aniołkiem na pewno nie będzie.
0
nauczyciel napisał:
Ja myślę, że na nic zdały by się lekcje dobrego zachowania. Z doświadczenia wiem, że jak ktoś urodził się ch.... to aniołkiem na pewno nie będzie.
Zgadzam się z Tobą kolego.Problemem jest tu jawne marnotrawstwo pieniędzy na takie spektakularne akcje.Argumentacja jest śmieszna."Musieliśmy użyć śmigłowca żeby podejrzany nie mógł skontaktować się ze współpodejrzanymi".Z tego co wiem to SG ma swoje placówki na terenie całego kraju a do sprawnego przeprowadzenia zatrzymania jednocześnie kilku osób w różnych miejscach wystarczą takie urządzenia jak telefon i zegarek.I jeszcze się chwalą jaką to sprawną akcję przeprowadzili.Żałosne.
0
Policja nie ma co robić i zajmuja sie błachostkami a ty gosciu to moge ci grilla zrobic
0
...
0
~gosc~ napisał:
Policja nie ma co robić i zajmuja sie błachostkami a ty gosciu to moge ci grilla zrobic
To nie są błahostki.
0
Gość napisał:
To nie są błahostki.
Nikt nie mówi,że są to błahostki ale w czasach gdy np. policjantom ogranicza się wydatki na wszystko(od benzyny do radiowozów po prąd do gotowania wody na kawę) to SG odstawia takie drogie fajerwerki.Po co?Jak w SG mają za dużo środków to z tego co wiem zarówno policja jak i SG są pod jednym zarządem MSWiA.To co chyba brak koordynacji w ministerstwie?Środki budżetowe w MSWiA są chyba źle zarządzane skoro policjantom brakuje na paliwo do radiowozów a SG lata śmigłowcem za bimbrownikiem.
0
A co wy tam wiecie !
0
Co ze śmigłowcem ? Doleciał ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: