Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smutny koniec roku szkolnego w Konstantynowie

Utworzony przez Obserwator, 20 czerwca 2009 r. o 04:54
Napis który pojawił się na budynku Szkoły w Konstantynowie tuż przed zakończeniem bieżącego roku szkolnego pokazuje przede wszystkim poziom wychowania naszej młodzieży.Smutne ,że w naszej gminie mamy taki poziom chamstwa , braku kultury i wychowania wśród młodzieży.Osoby z grona pedagogicznego robią co mogą żeby przyszłe pokolenia Polaków nie lądowały w takich miejscach jak zmywaki,plantacje tudzież burdele zjednoczonej Europy a tu proszę takie podziękowanie!Wstyd!Zaznaczam,że nie jestem pedagogiem ani osobą nijak związaną ze szkolnictwem.Więcej-jestem rodzicem dzieci uczęszczających do tej szkoły.Wiadomo,że nie można uogólniać.Nie wszyscy są źli.Kto był autorem tego niecnego czynu-podobno w środowisku uczniowskim większość się domyśla.Można nie lubić poszczególnych nauczycieli,przedmiotów itp..Ale żeby w ten sposób okazywać swoje frustracje? Uważam,że my dorośli mieszkańcy a w szczególności rodzice uczniów powinni w jakiś sposób załatwić tę przykrą sprawę.W jaki poddaję pod rozwagę forumowiczom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam się bez bicia, nie wiem jaka była treść tego obraźliwego napisu na Waszej szkole!!! ale nie dziwię się, że młodzież jest właśnie taka Większość osób piszących na Forum DW to osoby "dorosłe" rodzice Tych dzieci. Jeżeli dziecko ma "słabiutki charakter" ukształtowany przez TAKIEGO rodzica, to czerpiąc wzorzec z dorosłych próbuje też "wypowiedzieć" swoją frustracje, tylko niestety w takim miejscu gdzie wszyscy zobaczą.... Jestem uczniem nie Waszej szkoły (ale z NASZEGO POWIATU), ktoś wczoraj zarzucił mi na tym forum, że brak mi inteligencji i powinienem zająć się nauką, możliwe, że brak mi inteligencji.... nie będę z tą opinią dyskutować, jednak obserwuję wypowiedzi "dorosłych" - z NASZEGO POWIATU na temat większości wypowiedzi mam jedno określenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przyznam się bez bicia, nie wiem jaka była treść tego obraźliwego napisu na Waszej szkole!!! ale nie dziwię się, że młodzież jest właśnie taka Większość osób piszących na Forum DW to osoby "dorosłe" rodzice Tych dzieci. Jeżeli dziecko ma "słabiutki charakter" ukształtowany przez TAKIEGO rodzica, to czerpiąc wzorzec z dorosłych próbuje też "wypowiedzieć" swoją frustracje, tylko niestety w takim miejscu gdzie wszyscy zobaczą.... Jestem uczniem nie Waszej szkoły (ale z NASZEGO POWIATU), ktoś wczoraj zarzucił mi na tym forum, że brak mi inteligencji i powinienem zająć się nauką, możliwe, że brak mi inteligencji.... nie będę z tą opinią dyskutować, jednak obserwuję wypowiedzi "dorosłych" - z NASZEGO POWIATU na temat większości wypowiedzi mam jedno określenie
Treść napisu była bardzo wulgarna w stosunku do jednego z pedagogów tej szkoły.Oczywiście zgadzam się z Tobą,że to wina rodziców.Ale większość rodziców zwala winę na szkołę.Tak jest wygodniej.Smutne ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Treść napisu była bardzo wulgarna w stosunku do jednego z pedagogów tej szkoły.Oczywiście zgadzam się z Tobą,że to wina rodziców.Ale większość rodziców zwala winę na szkołę.Tak jest wygodniej.Smutne ale prawdziwe.
Większość rodziców to wychowankowie ,którzy kończyli szkołę pod dyrekcją wodza powiatowego i aż dziw ,że są niewychowani,mieli taki dobry wzór do naśladowania a i teraz można podglądać jako mieszkańca i budować się postawą i kręgosłupem moralnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~młody~ napisał:
Większość rodziców to wychowankowie ,którzy kończyli szkołę pod dyrekcją wodza powiatowego i aż dziw ,że są niewychowani,mieli taki dobry wzór do naśladowania a i teraz można podglądać jako mieszkańca i budować się postawą i kręgosłupem moralnym.
Młody napisz w końcu co tam nabazgrali na tej Szkole bo tak się krąży wokół tematu a nie wiadomo o czym ta gatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEKTÓRZY NAUCZYCIELE MAJĄ PRZEROSTY AMBICJI I MYŚLĄ ŻE POZIOM NAJLEPSZYCH WARSZAWSKICH SZKÓŁ A TU TYLKO KONSTANTYNÓW A WYMAGANIA TYPU JA NA PIĄTKĘ SAM NIE UMIEM /BELFER/ A CO DOPIERO UCZEŃ TAKICH JAK ONI POWINNO SIĘ SPŁAWIAĆ OD RĘKI I NIE DLATEGO ŻE SĄ ŹLI TYLKO NIE PASUJĄ DO POZIOMU. JEŻELI Z ROSYJSKIEGO ROBI SIĘ WIELKI PRZEDMIOT TO JAKIŚ KOSZMAR DLA UCZNIÓW I NA ZŁOŚĆ SIĘ NIE UCZĄ -INNE TYPU FIZYKA GEOGRAFIA WYMAGANIE KLEPANIA LICZB NA PAMIĘĆ TOTALNA BZDURA JAK PROWADZĄCY TO NAUCZYCIEL WYŻEJ TRÓJKI NIE POSTAWI BO WEDŁUG NIEGO WSZYSCY TO GŁĄBY A TO ZNIECHĘCA DO NAUKI I NAUCZYCIELA A PÓŹNIEJ ZDZIWKO ŻE KTOŚ COŚ PISZE A DYREKTORZY TO GDZIE OCZY I USZY MAJĄ TYLKO CIĘŻKO PODJĄĆ TRUDNĄ DECYZJĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIEKTÓRZY NAUCZYCIELE MAJĄ PRZEROSTY AMBICJI I MYŚLĄ ŻE POZIOM NAJLEPSZYCH WARSZAWSKICH SZKÓŁ A TU TYLKO KONSTANTYNÓW A WYMAGANIA TYPU JA NA PIĄTKĘ SAM NIE UMIEM /BELFER/ A CO DOPIERO UCZEŃ TAKICH JAK ONI POWINNO SIĘ SPŁAWIAĆ OD RĘKI I NIE DLATEGO ŻE SĄ ŹLI TYLKO NIE PASUJĄ DO POZIOMU. JEŻELI Z ROSYJSKIEGO ROBI SIĘ WIELKI PRZEDMIOT TO JAKIŚ KOSZMAR DLA UCZNIÓW I NA ZŁOŚĆ SIĘ NIE UCZĄ -INNE TYPU FIZYKA GEOGRAFIA WYMAGANIE KLEPANIA LICZB NA PAMIĘĆ TOTALNA BZDURA JAK PROWADZĄCY TO NAUCZYCIEL WYŻEJ TRÓJKI NIE POSTAWI BO WEDŁUG NIEGO WSZYSCY TO GŁĄBY A TO ZNIECHĘCA DO NAUKI I NAUCZYCIELA A PÓŹNIEJ ZDZIWKO ŻE KTOŚ COŚ PISZE A DYREKTORZY TO GDZIE OCZY I USZY MAJĄ TYLKO CIĘŻKO PODJĄĆ TRUDNĄ DECYZJĘ.
A jak nie wiedzieliśmy co napisali tak nie wiemy dalej , dzięki , wielkie dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...