Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sokule: Pożar domu. Nikomu nic się nie stało

Utworzony przez dddd, 26 grudnia 2008 r. o 14:38
miejscowość Sokule zaznaczona na mapce znajduje się w powiecie radzyńskim a nie bialskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, miejscowośc Sokule znajduje się obok miejscowości Dołha a nie tak jak jest to zaznaczone na mapce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SA DWIE MIEJSCOWOŚCI O TEJ SAMEJ NAZWIE. JEDNA PISANA - SOKÓLE , A DUGA SOKULE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SA DWIE MIEJSCOWOŚCI O TEJ SAMEJ NAZWIE. JEDNA PISANA - SOKÓLE , A DUGA SOKULE
Jest Sokule w gminie Międzyrzec Podlaski i Sokóle w gminie /chyba Kąkolewnica/ leżą przy linii kolejowej Warszawa -Terespol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest Sokule w gminie Międzyrzec Podlaski i Sokóle w gminie /chyba Kąkolewnica/ leżą przy linii kolejowej Warszawa -Terespol.
No to może mnie zawieziesz do Sokula w gminie Międzyrzec Podlaski szanowny Gościu, bo mieszkam w tych rejonach od urodzenia o takim nie słyszałem... Jak bedziesz miał chwilke to nadrabiaj braki w geografii albo nie wypowiadaj sie publicznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkaniec napisał:
No to może mnie zawieziesz do Sokula w gminie Międzyrzec Podlaski szanowny Gościu, bo mieszkam w tych rejonach od urodzenia o takim nie słyszałem... Jak bedziesz miał chwilke to nadrabiaj braki w geografii albo nie wypowiadaj sie publicznie...
NO MOŻE NA GRANICY GMINY MIĘDZYRZECKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja barany mieszkam w miejscowości tej co był pożar, jestem sąsiadem tego gościa i to jest w powiecie bialskim w gminie Drelów a nie w gminie Miedzyrzec Podl. jak chcesz typie to siądź sobie w pociąg relacji Łuków - Terespol i wysiądź w stacji Sokule i zobaczysz, a jak nie wiesz to po jaką cholerę się sprzeczasz na forum tłumoku,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja barany mieszkam w miejscowości tej co był pożar, jestem sąsiadem tego gościa i to jest w powiecie bialskim w gminie Drelów a nie w gminie Miedzyrzec Podl. jak chcesz typie to siądź sobie w pociąg relacji Łuków - Terespol i wysiądź w stacji Sokule i zobaczysz, a jak nie wiesz to po jaką cholerę się sprzeczasz na forum tłumoku,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...