Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solary Łomazy - porażka

Utworzony przez Fan Droździuka, 30 sierpnia 2013 r. o 20:59
Witam!   Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego w gminie Łomazy nic nie wyszło z instalacji solarnych? Najpierw pobrano zaliczki w wysokości 700 zł a teraz je oddano ( po ponad roku,,,) mówiąc, że nie będzie solarów... Wszystkim gmino się udało a panu Droździukowi się  nie udało? Pytam się dlaczego? Czy Łomazy w ogóle złożyły wiosek o dofinansowanie do instalacji solarnych? Czy Łomazy w ogóle cokolwiek starają się o jakiekolwiek dofinansowania? Bo mam wrażenie, że nic nie robią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!   Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego w gminie Łomazy nic nie wyszło z instalacji solarnych? Najpierw pobrano zaliczki w wysokości 700 zł a teraz je oddano ( po ponad roku,,,) mówiąc, że nie będzie solarów... Wszystkim gmino się udało a panu Droździukowi się  nie udało? Pytam się dlaczego? Czy Łomazy w ogóle złożyły wiosek o dofinansowanie do instalacji solarnych? Czy Łomazy w ogóle cokolwiek starają się o jakiekolwiek dofinansowania? Bo mam wrażenie, że nic nie robią...
W gminie  Międzyrzec  totalna  porażka  nic  niema  mimo ,że  rządzi Kapłan  a nie Kononowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie  Międzyrzec  totalna  porażka  nic  niema  mimo ,że  rządzi Kapłan  a nie Kononowicz.
Bardzo dobrze, że Marek Uściński ma trochę oleju w głowie i nie przyłączył się do ekipy Kapłana. Tą decyzją zyskał wiele i nieźle to rokuje na przyszły rok. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po sąsiedzku w gminie Rossosz już dwa razy dostali dofinansowanie do instalacji solarnych. W gminie Łomazy ani razu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja mam wrażenie, że w Łomazach nie potrafią korzystać z projektów unijnych ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...