Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidarna Polska bez posła Rębka. Poszło o Kaczyńskiego

Utworzony przez Gość, 5 grudnia 2012 r. o 18:01
Idzie o koryto a nie Jarkacza. Marny z niego poseł. Nie ma kogo żałować. Szerokiej drogi do kaczyńca. To typowy lis. Teraz nie powinni go wpuścić do kaczej fermy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idzie o koryto a nie Jarkacza. Marny z niego poseł. Nie ma kogo żałować. Szerokiej drogi do kaczyńca. To typowy lis. Teraz nie powinni go wpuścić do kaczej fermy.
05 gru 2012 „NIE” dla Jerzego Rębka w szeregach radzyńskiego PiS? Karol Niewęgłowski http://iledzisiaj.pl/images/thumbnails/images/stories/aktualnosci/rebek_ziobro-150x100.JPG Nie ustają w radzyńskim świecie politycznym dyskusje dotyczące wystąpienia posła Jerzego Rębka z szeregów Solidarnej Polski. Szef radzyńskich struktur PiS Andrzej Dzięga mówi, że decyzja radzyńskiego posła jest pewnego rodzaju ewenementem. - Nie wielu jest polityków na scenie politycznej, którzy tak często zmieniają barwy polityczne. Większość społeczeństwa jest przywiązana do swoich poglądów i zasad moralnych oraz społecznych, w tym wypadku jest inaczej. Pan Rębek chciał za wszelką cenę zaistnieć na scenie politycznej, lecz nie jest właściwe skakanie z kwiatka na kwiatek. Dziwię się, że radzyński poseł tak sobie pozwala, jeszcze pół roku temu Kaczyński mu przeszkadzał w robieniu kariery, w tej chwili koledzy z SP mu przeszkadzają bo atakują niechcianego wcześniej Kaczyńskiego. Jak dodaje Dzięga, zapowiadany powrót Rębka w szeregi PiS jest mało prawdopodobny. - Ja nie mam wpływu na to, czy Rębek powróci w szeregi partii, ma on na pewno świadomość tego co zrobił. Jeśli chodzi o szeregi radzyńskie, nasze drogi się rozeszły, a czy się zejdą, trudno mi powiedzieć. Jedno jest jednak pewne, powrót nie będzie łatwy i bez wątpienia utrudniony. Jak zdradza szef radzyńskich struktur PiS, o odejściu Rębka z Solidarnej Polski dało się słyszeć już dużo wcześniej. Wyraźnym sygnałem miała być szykowana miesiąc temu konferencja prasowa w Warszawie, gdzie poseł Rębek miał apelować do kolegów z SP o nieatakowanie PiS-u. Andrzej Dzięga duży znak zapytania co do powrotu w szeregi partii stawia również przed radnymi miejskimi, którzy startowali w wyborach pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. Radni po przejściu Rębka do Solidarnej Polski na znak solidarności z posłem zawiązali klub ,,Solidarny Radzyń".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idzie o koryto a nie Jarkacza. Marny z niego poseł. Nie ma kogo żałować. Szerokiej drogi do kaczyńca. To typowy lis. Teraz nie powinni go wpuścić do kaczej fermy.
JERZEMU R DLA OPAMIĘTANIA. Człowiek, jak każda małpa, jest zwierzęciem społecznym, a społeczeństwo rządzi się kumoterstwem, nepotyzmem, lewizną i plotkarstwem, uznając je za podstawowe normy postępowania etycznego. Dzisiaj pieniądz stał się zboczeniem wieku, nowoczesna formą zła i jego przekleństwa. Kiedyś był narzędziem pozwalającym zbudować szczęście; dzisiaj jest już tylko anonimową potęgą, dążącą do zastąpienia go. Czyniąc z pieniądza cel, stałeś się jego niewolnikiem. Stąd Twoja kolejna kompromitująca decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to nasz solidarny poseł z Ryk. czy tez powróci, bo szanse na reelekcję w tych szeregach bardziej, niż mikre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idzie o koryto a nie Jarkacza. Marny z niego poseł. Nie ma kogo żałować. Szerokiej drogi do kaczyńca. To typowy lis. Teraz nie powinni go wpuścić do kaczej fermy.
To prawda. Na początku głosił hasło;"Nie z partiami tylko z nami". Może ktoś napicze gdzie to on już nie był. Jak go nie wpuszczą do kaczogrodu to mu zostanie jeszcze Palikot. Wtedy spełni nadzieje zwolenników od prawa do lewa i będzie mógł startować do rady powiatu [ na ostatniej sesji jak lisek się łasił], a potem na burmistrza. Za co Radzyń i powiat mają być karani takim kandydatem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To prawda. Na początku głosił hasło;"Nie z partiami tylko z nami". Może ktoś napicze gdzie to on już nie był. Jak go nie wpuszczą do kaczogrodu to mu zostanie jeszcze Palikot. Wtedy spełni nadzieje zwolenników od prawa do lewa i będzie mógł startować do rady powiatu [ na ostatniej sesji jak lisek się łasił], a potem na burmistrza. Za co Radzyń i powiat mają być karani takim kandydatem?
Rębek m. in. , działał w Stronnictwie Konserwatywno – Ludowym i Platformie Obywatelskiej, do Sejmu wszedł pięć lat temu z listy PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rębek m. in. , działał w Stronnictwie Konserwatywno – Ludowym i Platformie Obywatelskiej, do Sejmu wszedł pięć lat temu z listy PiS.
Poglądy może i zmienia, ale w jednym jest stały - chce być zawsze posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być głęboko ułomnym, aby za przyczyną Kaczyńskiego opuszczać partię. Nie wiedziałem, że największy szkodnik Polski i Polaków jakim jest Kaczyński może mieć tak zdesperowanych obrońców. Niestety, świadczy to o wartości desperata, tak jest panie rębek. /świadomie z małej litery/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny obywatel napisał:
Trzeba być głęboko ułomnym, aby za przyczyną Kaczyńskiego opuszczać partię. Nie wiedziałem, że największy szkodnik Polski i Polaków jakim jest Kaczyński może mieć tak zdesperowanych obrońców. Niestety, świadczy to o wartości desperata, tak jest panie rębek. /świadomie z małej litery/
Normalny ty się lecz z takiej chorej nienawiści, bo cię Boni namierzy i nocą ABW w drzwi załomocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rębek, to przykład koniunkturalizmu politycznego. Idzie tam , gdzie prawdopodobieństwo profitów jest największe. Drodzy mieszkańcy Radzynia, ale macie wybrańca! Będą niedługo wybory, zapamiętajcie, tego kolesia na margines polityczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, na margines z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kola z Podlasia napisał:
Rębek, to przykład koniunkturalizmu politycznego. Idzie tam , gdzie prawdopodobieństwo profitów jest największe. Drodzy mieszkańcy Radzynia, ale macie wybrańca! Będą niedługo wybory, zapamiętajcie, tego kolesia na margines polityczny.
Masz rację to koleś, który wyportkował nawet własnychh kolegów, którzy mu uwierzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Poglądy może i zmienia, ale w jednym jest stały - chce być zawsze posłem.
Nie tylko posłem, ale i burmistrzem i radnym powiatu. Trzy w jednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno znajdą sie tacy co na niego zagłosują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rebek to taka ciota polityczna , partie zmienia i trudno nie zauwazyc , ze robi to dla wlasnych korzysci, zapomnial o pracy dla miasta i wyborcow, typowy karierowicz gminy, taki Dyzma z Radzynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...