Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sołtys oskarżony o porwanie i pobicie 17-latki

Utworzony przez volk, 29 grudnia 2008 r. o 22:48
Polskie prawo. Jak kogoś atakują to jest OK i sprawcy generalni nic się nie dzieje, ale jak się człowiek broni (może czasami niezbyt fortunnie) to z pewnością zostanie skazany. W tym przypadku zastosować małą szkodliwość społeczną, w sumie agresorce nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
volk napisał:
w sumie agresorce nic się nie stało.
zaraz zaraz a kto był agresorem w tej sytuacji? co soltys cwaniak bał sie pogadać z ojcem tej dziewzyny to ja zaciągnął do samochodu? a że dokuszała jego córce? na jakim świecie on żyje. jak chce to niech ja wyśle do zakonu tam będzie miała spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
volk napisał:
Polskie prawo. Jak kogoś atakują to jest OK i sprawcy generalni nic się nie dzieje, ale jak się człowiek broni (może czasami niezbyt fortunnie) to z pewnością zostanie skazany. W tym przypadku zastosować małą szkodliwość społeczną, w sumie agresorce nic się nie stało.
Zgadzam się, to jest własnie polska (celowo z małej litery). Może opisywana sytuacja jest już skrajnością, dziewczyna była młoda i mogła sie przestraszyć, ale generalnie tak dzieje się w naszym kraju - za obronę (zabicie, pobicie) włamywacza we własnym domu dostaje się wyrok. krytyk a ty to k...a już nic nie rozumiesz, sam siedź w domu i nie interesuj się swoimi dziecmi, bo twoje gadanie jest g..o warte. Nie potrafisz/boisz się pomóc? to sie zamknij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, taka była odważna i się nagle przestraszyła i musiała się leczyć ponad siedem dni.... a co z psychiką tej szykanowanej ? ile jej będzie potrzeba czasu ? jak się prawo nie zmieni to będziemy mieli całą masę samosądów i tylko bandyci będą chodzili na skargę(bo teraz prawo jest za nimi) jestem za sołtysem, chyba mi też by puściły nerwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien ją tam dobrze wytarmosić za włosy, odechciało by się zdzirze na przyszłość dokuczać innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakby nie patrzeć to bronił swego dziecka ,no może inną kolejność ja bym zastosował ,ale postąpił słusznie .Powinien jednak powiadomić rodziców napastniczki że ich córka wywija numery i zażądać by wpłynęli na jej zachowanie ,potem policję a na końcu wziąść sprawy w swoje ręce !Ogólnie śmiesznie brzmi ,ale hasło ;Obywatelu Broń się Sam; staje się rzeczywistością ,prawo jest takie jak go prawnicy zechcą wykorzystać dla swoich potrzeb!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Powinien ją tam dobrze wytarmosić za włosy, odechciało by się zdzirze na przyszłość dokuczać innym.
Za włosy na głowie czy na... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...