Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sołtys sam wymierzył sprawiedliwość

Utworzony przez Gość, 11 października 2008 r. o 01:41
I dobrze zrobił. Powinien jej po drodze jeszcze parę pasów wpier...ić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj tak jest, że nie wolno ruszyć łobuza bo będziesz bardziej ścigany niż on. Przestępca ma większe prawa niż ofiara i to jest znamienna cecha RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak powinien sie zachować każdy kochający swoje dzieci rodzic. Nauczyciele nie reagują z wygodnictwa i unikania odpowiedzialności, bo po co skladać zeznania na policji, a przez przypadek trafi się jeszcze łobuz znajomego...tak to jest w małych miejscowościach...i tak psychoza trwa. Brawa dla odważnego rodzica, może w końcu jeden czy drugi zacznie się bać i się zastanowi, zanim zrobi krzywdę koledze czy koleżance....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle ta agresywna się przestraszyła?? A durni rodzice polecieli na skargę!!!!!1 Dobrze zrobił!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dyrektorze rozmawiać trzeba umieć.Trzeba znać sytuację w szkole a nie teraz sie wymądrzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie był wcześniej wychowawca i dyrektor, tajemnicą poliszynela w szkole było że była szykanowana a grono pedagogików jak zwykle w świecie swojej karty nauczyciela. Sołtys nie popisał się dyplomacją,ale może nauczy inne takie lale respektu i szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachowal się tak jak ojciec powinien się zachować w takiej sytuacji. Żaden prokurator ani policja nie byly tu potrzebne.A dyrektor szkoly niech nie opowiada teraz bzdur. W tej szkole często dzieją się takie rzeczy i nikt nie reaguje. Prawdziwy ojciec,wziąl sprawy w swoje ręce. Uwolnić ,przeprosić i niech każdy bierze przyklad z takiego czlowieka. Ja bym tej dziwie mordę obil ... Slużę swoją pomocą temu czlowiekowi. Wzór ojciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo sołtys ! takich młodocianych bandytów to trzeba od razu bić po mordzie ! Sam miałem podobną suytuację - obiłem mordę gnojowi i uspokoił się raz dwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice zamiast sprac swoja gowniare to jeszcze do sadu podaja Soltysa za to ze probuje ja wychowac. Brawa dla tego Ojca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej opcji politycznej jest pan dyrektor? Czy szanowne kuratorium juz wszczelo postepowanie przeciwko dyrektorowi za brak wiedzy i nadzoru w szkole /obowiazek ustawowy w tym wypadku/? W kuratorium, jak sie okazalo pija kawe i nic nie wiedza o tym. Zawsze pan dyrektor i wychowawca nic nie wie, w szkole zawsze jest cacy tylko wkurzony soltys przeszkadza dyrektorowi i policji. Do du...y z taka wladza i demokracja. Mysle, ze rada rodzicow i mieszkancy wsi powinni przemaglowac dyrektora i kuratorium na ta okolicznosc. A wychowawca - powinien rozstac sie z praca w szkole, bo jest slepy i gluchy- a to uniemozliwia wykonywanie zawodu w zw. z art 6 KN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Sołtysie. Piszę wielkimi literami przez szcunek dla Pana. Też jestem radnym i zapewniam Pana, że nic mnie by nie powstrzymalo gdyby moje dziecko było krzywdzone. Żaden mandat radnego nie jest warty tego żeby pozwolic krzywdzić swoje dziecko. Córka na pewno tego Panu nie zapomni, że byla dla Pana ważniejsza od funkcji spolecznej. Tak to się dzieje kiedy organy powolane do tego aby czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczniów zaniedbuja swoje obowiązki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła, policja i sądy martwia się o prawa przestępców. Policjant często skwapliwie podpowiada przestępcy, jaką linie ma obrać, aby uniknąć kary. Osoby gwałcone, poniżane i bite są sobie same winne, że znalazły sie w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby mój ociec zrobił coś takiego to chyba bym się przestała do niego odzywać . ta dziewczyna w szkole teraz będzie miała jeszcze gorzej. Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy jaka jest młodzież... A dziewczyna ma się z czego cieszyć, ale chyba ta którą wywiózł do lasu, bo na pewno nie jego córka. Ta 'porwana' jeszcze odszkodowanie dostanie, a pana sołtysa sprawa w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla rodziców sprawczyni. Zamiast wpie.....ć córce , poszli na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pobłażanie młodym bandytom (np tym którzy dręczyli córkę sołtysa) skutkuje tym że z tych młodych bandytów wyrastają dorośli bandyci. Gówniarzeria bezkarnie maltretuje swoich rówieśników a potem zajmują się wymuszaniem haraczy. Brawo sołtys ! też zrobiłbym to samo na twoim miejscu ! Jeśli rodzice tej młodej sadystki podzadzą ciebie do sądu to ty podaj ich za maltretowanie twojej córki przez ich córeczkę- bandyteczkę. Chyba jacyś świadkowie się znajdą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sołtysie brawo! fajny z Pana Facet i miał Pan rację! popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że dyrekcja niewiele wie co dzieje sie w szkole. Vice w godzinach pracy dorabia gdzies indziej to i czasu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
Panie Sołtysie brawo! fajny z Pana Facet i miał Pan rację! popieram!
WYPIER.....Ć DYREKTORA SZKOŁY I WYCHOWAWCZYNIĘ. ZAWSZE BRONIĄ TYLKO KARTY NAUCZYCIELA I SWOICH PODWYŻEK. JAK TO DŁUGO PRACUJĄ I ZMĘCZENI, .NIESTETY NIC NIE WIEDZĄ LUB NIE CHCĄ WIEDZIEĆ CO SIĘ W SZKOLE DZIEJE. ODWALAM SWOJA ROBOTĘ BIORĘ KASĘ A RESZTA MI ZWISA - TACY SA NASI NAUCZYCIELE. SOŁTYSIE DO SĄDU PODAĆ DYREKTORA SZKOŁY ZA BRAK NADZORU. WYCHOWAWCĘ TEŻ. ZA WSZYSTKO BIORĄ KASĘ A NIC NIE ROBIĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił sołtys, a rodzice zamiast wpieprzyć córce za dokuczanie innym to poszli na policję. Jak nie umią wychowywac dzieci to po cholere robili, zabrać im prawo do wychowywania córki a starych nałożyć karę za złe wychowanie. Niejednokrotnie dzieci w szkole cierpią z tego powodu i co, żadne skargi u nauczycieli nie dają. Sama kiedyś poradziłem koleżance aby gówniarza, który dokuczał jej synowi wpieprzyła, bo ona była u wychowawcy klasy kilkakrotnie i to nic nie dało. W szkole przystopował z dokuczaniem to w trakcie powrotu do domu dokuczał mu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram sołtysa. Nauczyciele nie mogą nic zdrobić, ponieważ rodzicom odbija. A małolaty rozpuszczone. Dobrze, że jest taki ktoś jak sołtys, który pokazał, że można to ukrócić. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...