Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sołtys sam wymierzył sprawiedliwość

Utworzony przez Gość, 11 października 2008 r. o 01:41
Ludzie z Parczewa to potrafią. Bardzo dobrze PANIE SOŁTYSIE, te prawa to se można wsadzić w d***e zadziałał chłop, na pewno rezultaty będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram SOŁTYSA !!!! TO samo zrobiłabym na jego miejscu. Teraz małolatom wydaje się ,że im wszystko wolno, bo czują się bezkarni. To jest po części wina sędziów, którzy małolatów traktują , niewiniątka ( nie mówię konkretnie o tej sprawie ,ale ogólnie). BRAWO PANIE SOŁTYSIE, czasem trzeba brać sprawy w swoje ręce.... Gówniara dostała nauczkę i na długo ją zapamięta, a jej rodzice powinni się WSTYDZIĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anarchia do niczego dobrego nie doprowadzi. W Łukowie bylo jeszcze lepiej samotna baba nie miała chlopa i nie mial kto wp...ic jej gnębicielkom to jej koleżnki tyle że nauczycielki palto gów..m wysmarowały. Teraz wstyd na cala Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super chłopie zrobiłeś z takimi siksami tak powinno sie postępować jak wdomu nie ma odpowiedniego nadzoru..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super rodzić. Prawidłowa reakcja i sprawa załatwiona szybko i sprawnie. teraz ta i inne gówniary najpierw POmyślą zanim dokuczą jego córce. Gość wiedział, ze z d. rekcją i niEUczycielkami zajmie to kilka miesięcy i nic z tego nie wyjdzie. ja na takiego sołtysa na pewno bym oddał głos. Zaraz w gminie pewnie POwołają KOMisję SLeDczą. java script:add_smilie("","smid_20") ph34r.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to młoda ci*** gila rżneła i dostała wpier*** od goscia i dobże zrobiłes jebać policje że broni smarkule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby poszła do wychowawcy lub dyrektora z problemem to pewnie by usłyszała: no i co ci zrobiła? No... nic, bo przecież żyjesz, prawda? Tak się załatwia sprawy. A że dziewczyna ma dzielnego ojca to na w nim oparcie. Nic się nie stało winowajczyni tylko do końca życia będzie miała nauczkę - nie dokuczaj drugiemu. Od wychowywania dzieci są rodzice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!Jestem z Panem sołtysie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>> Andrzej Iwanejko, dyrektor ZSP w Wilanowie, nie zgadza się z tą opinią. Wie jak było czy tylko się "nie zgadza z opinią"?? > - Szkoda, że pan radny zachował się nadpobudliwie. Szkoda, że rada pedagogiczna i dyrekcja nie zajęła się problemem. Wiedziała w ogóle o nim??? > Gdybym otrzymał w poniedziałek od niego wiadomość, to przeprowadziłbym rozmowę z winną A podczas rozmowy nakrzyczał i pogroził palcem? Brawo sołtysie, w tym skołtunionym kraju ze szkolnymi gnojkami trzeba tylko ostro!!!! Policja niech się lepiej zajmie rodzicami tej gówniary oraz sprawdzi jakie są procedury w szkole w przypadku nękania uczniów przez ich kolegów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny przykład do naśladowania!!! Agresja rodzi agresję, jak mamy wychowywać nie patologiczne społeczeństwo jak wszyscy potakują huligańskim zachowaniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pani~ napisał:
Świetny przykład do naśladowania!!! Agresja rodzi agresję, jak mamy wychowywać nie patologiczne społeczeństwo jak wszyscy potakują huligańskim zachowaniom.
To nie jest potakiwanie huliganom, tylko dezaprobata dla dyrektora szkoły, dla wychowawcy, dla pedagoga szkolnego i policji!!!!!!!!!! Czytaj człowieku ze zrozumieniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma napisał:
Gdyby mój ociec zrobił coś takiego to chyba bym się przestała do niego odzywać . ta dziewczyna w szkole teraz będzie miała jeszcze gorzej. Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy jaka jest młodzież... A dziewczyna ma się z czego cieszyć, ale chyba ta którą wywiózł do lasu, bo na pewno nie jego córka. Ta 'porwana' jeszcze odszkodowanie dostanie, a pana sołtysa sprawa w sądzie.
ECH TY co TY to opowiadasz nik nie bedzie sie jej czepial w szkole to jest mala szkolkai mala mijscowosc i wszuscy sie naja bardzo dobrze, czasami sie trafi tylko taka pani K;/ ktora z zazdrosci krci wszystkim jak jaszczurka;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie napisali w tym artykule,że w tej akcji uczstniczyl też SYN sołtysa (wzorowy uczeń) więc nie mówcie bzur, że ten pan dobrze wychowuje młode pokolenie, bo własne dzieci uczy nienawiści!! córka też ma czasem zatargi w szkole,nawet z nauczycielami przez swój niewyparzony język. Szkoda że to nie znalazło sie w artykule i przestawia sie zbrodniarza jako "tego dobrego " . taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE CO WY PISZECIE SKORO POPIERACIE TAKIE METODY TO CHYBA Z WAMI TEZ JEST COŚ NIE TAK.konflikty miedzy mlodzieza sa czeste w dzisiejszych szkolach zreszta zawsze byly. przeciez bez powodu nikt by jego córki nie zaczepiał wiec jest równie winna. Poza tym nic nie upoważnia go do tego,żeby wywozic dziewczyne z własnego domu i grozić śmiercia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
LUDZIE CO WY PISZECIE SKORO POPIERACIE TAKIE METODY TO CHYBA Z WAMI TEZ JEST COŚ NIE TAK.konflikty miedzy mlodzieza sa czeste w dzisiejszych szkolach zreszta zawsze byly. przeciez bez powodu nikt by jego córki nie zaczepiał wiec jest równie winna. Poza tym nic nie upoważnia go do tego,żeby wywozic dziewczyne z własnego domu i grozić śmiercia.
Az najchetniej to ja z Toba tak bym postapil ciekawe jak twoje dziecko bylo by tak gnebione i co bys zrobila poszla do Iwana na skarge albo do mamusi tej zwyrodnialej jaszczurki to ciekawe by bylo jaka byla by ich reakcja hahah taka??? a moze byahaha taka??? a moze taka ?? bardzo dobrze zrobile tylko szkoda ze jej w leb nieprzypierdzie.... i te jej popierd...koleżanki tak samo trzeba potraktowac bo tu wielce swiete a pojade na dyskoteke czy na jakies ognisko to hleja wode , spia pijane i ciagaja sie z kazdym co sie nawinie a potem wielka afera. Pisze bo wiem, wiem bo widzialem;) zamykam temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajacy sprawe napisał:
Szkoda że nie napisali w tym artykule,że w tej akcji uczstniczyl też SYN sołtysa (wzorowy uczeń) więc nie mówcie bzur, że ten pan dobrze wychowuje młode pokolenie, bo własne dzieci uczy nienawiści!! córka też ma czasem zatargi w szkole,nawet z nauczycielami przez swój niewyparzony język. Szkoda że to nie znalazło sie w artykule i przestawia sie zbrodniarza jako "tego dobrego " . taka jest prawda
ech TY osle znasz sie jak swinia na gwiazdach dzieci Pana maja wiecej kultury niz TY zycia bronisz tego bazyla chodzi ryjem kreci tylko a glowe nosi wyżej chmur a tu posze czepia sie spokojnej dziwczyny która oprócz nauki ma jeszcze wiele innych obowiązków nie taj jak jej kolezanki które wszkole plotkują to i jeszcze w domu zbieraja sie jak jakas sekta i pierdzielo glupoty ech szkoda mi ciebie co napisales ten post ale zyj z ta swiadomoscia ze nie masz racji a i zycze z calego serca by i ciebie taka sytuacja spotkala;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prasa podala gdzie powinna trafic uczennica, ktora zneca sie nad kolezankami, tam tez powinien trafic dyrektor szkoly i wychowawczynia i wizytator z kuratorium odpowiedzialny za szkole: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pod...ml?ticaid=16c6f
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~root~ napisał:
ech TY osle znasz sie jak swinia na gwiazdach dzieci Pana maja wiecej kultury niz TY zycia bronisz tego bazyla chodzi ryjem kreci tylko a glowe nosi wyżej chmur a tu posze czepia sie spokojnej dziwczyny która oprócz nauki ma jeszcze wiele innych obowiązków nie taj jak jej kolezanki które wszkole plotkują to i jeszcze w domu zbieraja sie jak jakas sekta i pierdzielo glupoty ech szkoda mi ciebie co napisales ten post ale zyj z ta swiadomoscia ze nie masz racji a i zycze z calego serca by i ciebie taka sytuacja spotkala;/
ach ludzka głupota nie zna granic... ciekawi mnie skąd tak dobrze wiesz o tym wszystkim?nie interesuje mnie prywatne zycie ani córki solytysa ani tamtych dziewczyn,tylko to,co soe stalo,a nie jest to na pewno godne pochwały.I wstydzilbys sie tak człowieku bronić tego,który jest przestepcą w dodatku z takim wulgaryzmem.moze piszesz w imieniu pana soltysa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajacy sprawe napisał:
...nie interesuje mnie prywatne zycie ani córki solytysa ani tamtych dziewczyn,tylko to,co się stalo...
Mnie też ! A stało się chyba to że młodociani bandyci pastwili się nad swoją koleżanką aż ojciec wziął sprawę w swoje ręce. I bardzo dobrze ! Bandytom trzeba lać w mordę nie czekając na opieszałe sądy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt napisał:
Mnie też ! A stało się chyba to że młodociani bandyci pastwili się nad swoją koleżanką aż ojciec wziął sprawę w swoje ręce. I bardzo dobrze ! Bandytom trzeba lać w mordę nie czekając na opieszałe sądy !
ciekawe jakbyś mowil gdyby to twoje dziecko wywiezli do lasu i zastraszali....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...