Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnowica: Pani wójt kontra pani dyrektor. Walka o szkołę

Utworzony przez Pamiętnik, 12 sierpnia 2009 r. o 08:19
Panowie "radni" mieliście walczyć o interes mieszkańców gminy a walczycie o własne interesy.Żony panów Siwka, Niezabitowskiego to nauczycielki,Chibowskiego pracuje w kuchni a Kostecki to dzieło przypadku lub nadzieja na etat.Pani Wójt ma prawny obowiązek dbać o oświatę w gminie i stara się to robić nie pozwalając na wszelkiego rodzaju widzimisię pani dyrektor i kółka adoracji.A że w szkole jest" pięknie"jakby chcieli niektórzy, o to należy zapytać uczniów i rodziców absolwentów.Pani Wójt tak trzymać-bo dobrze wykształcona młodzież to nadzieja na zmiany w tej wiecznie rozpolitykowanej i ciągle skłóconej zapyziałej gminie.Pani dyrektor przechodzi samą siebie,żeby tak się trzymać stołka jak rzep psiego ogona to wstyd.Powiadomione i zaangażowane w tzw."obronę racji"wszelkie organa ścigania to już Bareja.Nauczyciel brzmi dumnie jeżeli to słowo ma właściwe znaczenie. Podłegłość służbowa to stan na który świadomie się pracownik godzi a jeżeli nie odpowiada to REZYGNUJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Gościu, To jest żenada co wyrabia Pani Wójt - dominatorka jednym słowem która nie pozwoli przyćmić swej osoby jakąs tam Panią Dyrektor, bo skądże gdyby!!! Nie ważne jest dla niej to że Pani Kasprzyk uzyskała ogromne pieniądze dla szkoły ze środków UE- co nigdy w historii nie miało by miejsca, bo nikt nie jest w stanie zawalczyć o to, a już napewno nie Pani Wójt. Ona ma tylko swoje własne pobudki, którymi sie kieruje - głownie to: szantaż, śledztwo, jeżdżenie do Lublina i donosicielstwo. Dla niej liczy sie tylko to aby ona była widziana, a nie Pani Kasprzyk, która stanowi jej zagrożenie. Aż nie chce mi sie wierzyć, że Ty Gościu możesz trzymać rację Pani Jaśkiewicz, no chyba że jesteś jej rodziną , która otrzymuje za to jakieś profity, ewentualnie wcale nie pochodzisz z Gminy Sosnowica i sie nie orientujesz w temacie i nie wiesz jakąs zawistną osobą jest Pani Wójt. Bardzo żałuję, ze przeprowadzone referendum nie odwołało Pani Wójt - no ale cóż, jak to się mówi : jak głupi naród macie, tak głupie władze nim kierują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCZYWIŚCIE, ŻE PANI wÓJT MA OBOWIĄZEK DBAĆ O OŚWIATĘ W GMINIE I NIECH SOBIE DBA, ALE NIECH NIE PARALIŻUJE PRACY SZKOŁY I NIE RUJNUJE UCZCIWYCH LUDZI.. JAK CHCIAŁA BYĆ DYREKTOREM SZKOŁY TO NIECH BYŁA STARTOWAŁA A NIE PCHA SIĘ NA KAŻDY STOŁEK WE WSI.. DLACZEGO CHCE SAMA O WSZYSTKIM DECYDOWAĆ?? OWSZEM PODLEGŁOŚĆ SŁUŻBOWA OBOWIĄZUJE, ALE TRZEBA TEZ UMIEĆ WSPÓŁPRACOWAĆ.. NIECH PANI WÓJT ZAPYTA UCZNIÓW I RODZICÓW JAK SWOJE OBOWIĄZKI WYKONUJE PANI DYREKTOR.. Z ARTYKUŁU WYNIKA, ŻE WSZYSCY SĄ ZADOWOLENI TYLKO NIE PANI WÓJT, ALE JAK SIĘ CHCE MIEĆ WSZYSTKO.. TO WKOŃCU NIE BĘDZIE SIE MIAŁO NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem za tym, ze wszystkim sie podoba praca Pani Dyrektor- oczywiście poza Panią Wójt. Znam dobrze zarówno Panią Jaśkiewicz jak i Panią Kasprzyk i wiem że za tym co etyczne i prawe- za wszelką cenę zawalczy Pani Kasprzyk i brawo tak 3mać !!! Bo jest równą babką, która zna sie na rzeczy, sumiennie wykonuje swe obowiązki i jest uczciwym z wielkim sercem człowiekiem!!!! Pani Kasprzyk niech sie Pani nie poddaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dobrego gospodarza jak Dyrektor Kasprzyk to tylko można pozazdroscić.To własciwy człowiek na wlasciwym stanowisku.Kompetentna,konsekwentnie dzialająca,rozwinęła szkołę tak jak nigdy nie była.Zintegrowała środowisko uczniów ,rodzicówi nauczycieli.Wygrała dla szkoły wielki projekt,dzieki czemu uczniowie mieli mnóstwo dodatkowych zajeć. Ludzka zawiść i podłość jednak jest wielka,tam gdzie ktoś robi dobrze od razu kłuje w oczy.Pani Dyrektor proszę sie nie poddawać i życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieramy mądrość Rady Gminy, dobrze że stanęła murem za P. Dyrektor, w szkole od dawna nie było tak dobrze jak teraz, niestety układy, układziki i ludzka nienawiść marnuje i niszczy wszystko, a szkoda że najbardziej na tym wszystkim ucierpią dzieci. Ciekawe czy nowa pani dyrektor będzie w stanie poradzić sobie z projektem? A druga sprawa to postawa Pani Bancerz, prezesa ZNP, po to jest Związek żeby bronić pracowników, a nie oczerniać i potwierdzać nieprawdziwe zarzuty (i czyhać na stołek), to co zrobiła P. Bancerz to zjawisko na skalę krajową. HAŃBA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na tym wszystkim traci szkola, uczniowie i pracownicy, tylko dlatego ze dwie kobiety nie potrafia sie porozumiec...ech, zycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
A na tym wszystkim traci szkola, uczniowie i pracownicy, tylko dlatego ze dwie kobiety nie potrafia sie porozumiec...ech, zycie...
Popieram p. Wójt. Nie może bowiem ogon merdać psem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
Popieram p. Wójt. Nie może bowiem ogon merdać psem!
to pani wójt jest psicą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tekstu wynika że nawet Kuratorium w Lublinie jest zdumione. To oburzające ze takie rzeczy maja miejsce w panstwie prawa. Chyba najgorsze jest to ze jakas wojt niszczy innych ludzi iich dobrobek. To nie jest szkola prywatna inie prywatne pieniadze podatnikow. I najsmieszniejsze sąmarionetki pani wojt !!zgroza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze w szkole trwa mobbing wszyscy wiedza..... bo tonietylkokonflikt czy miedzyludzkie spory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara napisał:
Z tekstu wynika że nawet Kuratorium w Lublinie jest zdumione. To oburzające ze takie rzeczy maja miejsce w panstwie prawa. Chyba najgorsze jest to ze jakas wojt niszczy innych ludzi iich dobrobek. To nie jest szkola prywatna inie prywatne pieniadze podatnikow. I najsmieszniejsze sąmarionetki pani wojt !!zgroza
Na tej prowincji to zgroza być uczniem. Wszystkie prawie "panie nauczycielki" mają studia zaoczne z nauczania początkowego, natomiast brak fachowców. Nie są rozliczane z efektów nauczania. Uczniowie są od rwania im grzybków i jagód w pobliskim lesie. Pracują 18 godzin w tygodniu, czyli praktycznie przez 4 miesiące w roku. We łbach chyba im się poprzewracało. Słusznie ktoś napisał, że nie może ogon merdać psem. Płacimy im z naszych podatków rolnych, a w zamian nie mamy dobrego poziomu nauki dla naszych dzieci. Niedouczeni nauczyciele niedouczają nasze dzieci. Pani dyrektor jest przede wszystkim podwładną i powinna znac swoje miejsce w szeregu. jak nie, to niech sobie założy szkołę społeczną i tam uprawia demagogię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik postępowy napisał:
Na tej prowincji to zgroza być uczniem. Wszystkie prawie "panie nauczycielki" mają studia zaoczne z nauczania początkowego, natomiast brak fachowców. Nie są rozliczane z efektów nauczania. Uczniowie są od rwania im grzybków i jagód w pobliskim lesie. Pracują 18 godzin w tygodniu, czyli praktycznie przez 4 miesiące w roku. We łbach chyba im się poprzewracało. Słusznie ktoś napisał, że nie może ogon merdać psem. Płacimy im z naszych podatków rolnych, a w zamian nie mamy dobrego poziomu nauki dla naszych dzieci. Niedouczeni nauczyciele niedouczają nasze dzieci. Pani dyrektor jest przede wszystkim podwładną i powinna znac swoje miejsce w szeregu. jak nie, to niech sobie założy szkołę społeczną i tam uprawia demagogię.
A mnie sie wydaje,że wójtowa usuwa z drogi potencjalnych kandydatów w przyszłych wyborach. To zagrywka polityczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stukpuk napisał:
A mnie sie wydaje,że wójtowa usuwa z drogi potencjalnych kandydatów w przyszłych wyborach. To zagrywka polityczna
Właśnie puściłem bąka i głośno beknąłem. To też gest polityczny. Stukpuk, jesteś idiotką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do postępowego rolnika - wśród tych niedouczonych nauczycieli jest i pani wójt,przecież też była nauczycielka polskiego w tej szkole . Teraz posilkuje sie prawnikami wiec rolniku daj se sianaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
Właśnie puściłem bąka i głośno beknąłem. To też gest polityczny. Stukpuk, jesteś idiotką.
jpedagog(b uhahahahaha!!!)j esli jestes pedagogiem,to zal tych dzieci co je uczysz .posmiewisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stuk puk a tampustka napisał:
jpedagog(b uhahahahaha!!!)j esli jestes pedagogiem,to zal tych dzieci co je uczysz .posmiewisko
"Moje" dzieci na pewno nie robią takich ordynarnych byków ortograficznych, jak ty - kretynko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
"Moje" dzieci na pewno nie robią takich ordynarnych byków ortograficznych, jak ty - kretynko.
Pan Pedagog to jakie studia skończył zaoczne czy dzienne ? Z kultury osobistej to wynika że cham bez szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Pan Pedagog to jakie studia skończył zaoczne czy dzienne ? Z kultury osobistej to wynika że cham bez szkoły.
A ty, Pawlak, to którą już żonę do łóżka prowadzasz? Pewnie w ramach polityki prorodzinnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
A ty, Pawlak, to którą już żonę do łóżka prowadzasz? Pewnie w ramach polityki prorodzinnej?
Zerknij do internetu Pawlaków jest na pęczki - ja nie mam na imię Waldemar więc nie rozumiem Twoich zawoalowanych supozycji. Lepiej się skupmy nad Twoją kulturą - to takie wartości się przekazuje uczniom w szkole i tak się do innych zwraca - kretynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...