Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnowica: Pani wójt kontra pani dyrektor. Walka o szkołę

Utworzony przez Pamiętnik, 12 sierpnia 2009 r. o 08:19
pedagog napisał:
Pawlak, psychoanalizę to ja mogę tobie zrobić . Komentowany artykuł jest nie o mnie, tylko o próbie anarchizowania środowiska nauczycielskiego w Sosnowicy przez jakieś wyalienowane ze środowiska "pedagożki", które ty popierasz a priori, a ja je oceniam a posteriori . Więc nie odwracaj kota ogonem i zamieniaj dyskusje w trollowanie . Spadaj więc na szczaw albo przyznaj, że tym kilku pedagożkom palma odbiła z nicnierobienia w wakacje .
Pozwolisz że jeszcze potrolluje, popatrz tylko jaka ewolucja zaszła w Tobie od bekania i puszczania bąka po użycie słów "a priori" oraz straszeniem mnie psychoanalizą. Faktycznie złapałaś mnie ponieważ poparłem "a priori" Dyrektorkę, dlatego że podjąłem polemikę z Tobą. To co mi się nie podobało przekazałem więc chyba spadam na szczaw. Napisz lepiej już jak dojechać do tej Sosnowicy, to Was odwiedzę abym mógł zobaczyć o czym dyskutuję drugi dzień. Pozdrawiam Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
... Napisz lepiej już jak dojechać do tej Sosnowicy, to Was odwiedzę abym mógł zobaczyć o czym dyskutuję drugi dzień. Pozdrawiam Pawlak.
Boję się, że jak zaproponuję dyskusję o Korei Płn to tam też pojedziesz . Problem polega na tym, że z Sosnowicy wrócisz, ale z Korei to wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
Boję się, że jak zaproponuję dyskusję o Korei Płn to tam też pojedziesz . Problem polega na tym, że z Sosnowicy wrócisz, ale z Korei to wątpię
Wiem gdzie jest Sosnowica już. Good nite and good luck dla mieszkańców i niech się strzegą Twoich manipulacji. Kończę temat i wyjeżdżam do Korei Płn. prowincjonalna nauczycielko. Żegnaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Wiem gdzie jest Sosnowica już. Good nite and good luck dla mieszkańców i niech się strzegą Twoich manipulacji. Kończę temat i wyjeżdżam do Korei Płn. prowincjonalna nauczycielko. Żegnaj.
Pawlak jedź do Sosnowicy tam baby potrzebują na gwałt chłopa! Jak nie dasz rady, to może wtedy zaliczysz Koreę. Stań na wysokości i nie daj plamy. Ciało pedadogiczne jest wymagające i pamiętaj, że to nie są zwykłe miski ale artystki z wyższym poziomem, one uwielbiają wstępną grę, no i zatracają się w swej namiętności rozrywania szat, by się obnażać i etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawlak jedź do Sosnowicy tam baby potrzebują na gwałt chłopa! Jak nie dasz rady, to może wtedy zaliczysz Koreę. Stań na wysokości i nie daj plamy. Ciało pedadogiczne jest wymagające i pamiętaj, że to nie są zwykłe miski ale artystki z wyższym poziomem, one uwielbiają wstępną grę, no i zatracają się w swej namiętności rozrywania szat, by się obnażać i etc.
napewno z wyższym poziomem adrenaliny, to ważne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oceniając kogoś - należy najpierw spojrzeć na siebie. niech ten, kto nie ma grzechu pierwszy rzuci kamień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważka napisał:
oceniając kogoś - należy najpierw spojrzeć na siebie. niech ten, kto nie ma grzechu pierwszy rzuci kamień.
Święte słowa - lecz jak wygląda sytuacja, kto będzie miał szkołę ? Ciekaw jestem, może napisze ktoś (obiektywny).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Święte słowa - lecz jak wygląda sytuacja, kto będzie miał szkołę ? Ciekaw jestem, może napisze ktoś (obiektywny).
Kto według Ciebie, Pawlak, może być w tej sprawie obiektywny? Te kilka koleżanek z towarzystwa wzajemnej adoracji skupionych wokół dyrektor szkoły, dla których podległość wobec organy Gminy, jakim jest p. wójt, to poniżenie? Te babki po prostu mają fioła w makówce i tyle. Szacunek do władzy to według nich slogan, który ich nie obowiązuje; takie "bajki" wciskają pewnie biednym dzieciaczkom, hipokrytki. Władza to władza, a ogon psem merdać nie może. Jak tego nie rozumieją, to powinny odejść. Dobrowolnie, albo z "niewielką pomocą" ... I powiem Ci, Pawlak, że ja się nadaję na obiektywnego w tej sprawie. Z pewnością bardziej, niż te histeryczki (bo na pewno nie historyczki ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
Kto według Ciebie, Pawlak, może być w tej sprawie obiektywny? Te kilka koleżanek z towarzystwa wzajemnej adoracji skupionych wokół dyrektor szkoły, dla których podległość wobec organy Gminy, jakim jest p. wójt, to poniżenie? Te babki po prostu mają fioła w makówce i tyle. Szacunek do władzy to według nich slogan, który ich nie obowiązuje; takie "bajki" wciskają pewnie biednym dzieciaczkom, hipokrytki. Władza to władza, a ogon psem merdać nie może. Jak tego nie rozumieją, to powinny odejść. Dobrowolnie, albo z "niewielką pomocą" ... I powiem Ci, Pawlak, że ja się nadaję na obiektywnego w tej sprawie. Z pewnością bardziej, niż te histeryczki (bo na pewno nie historyczki ).
Jestem po dzisiejszym dniu pracy zmęczony (pensum mam inne) chciałem napisać ktoś nie zaangażowany, ale możesz być i Ty. Czyja szkoła, jednym zdaniem poproszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Czyja szkoła, jednym zdaniem poproszę.
To brzmi jak pytanie: czyja jest Polska? odpowiedź jest taka: szkoła, tak jak i Polska, powinna być nasza ; Polska - Polaków, szkoła - organu prowadzącego, czyli wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
To brzmi jak pytanie: czyja jest Polska? odpowiedź jest taka: szkoła, tak jak i Polska, powinna być nasza ; Polska - Polaków, szkoła - organu prowadzącego, czyli wójta.
Ok jedno zdanie ale wielokrotnie złożone, zrozumiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno wiadomym jest .ze oświata w bialskim powiecie "nieprawością " stoi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Jedno wiadomym jest .ze oświata w bialskim powiecie "nieprawością " stoi !
To nie oświata, tylko ciemnota na peryferiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Jedno wiadomym jest .ze oświata w bialskim powiecie "nieprawością " stoi !
To nie oświata, tylko ciemnota na peryferiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie bialski a parczewski powiat, tak dla ścisłości:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie bialski a parczewski powiat, tak dla ścisłości:)
Jak to mówią na wsi: jeden **j .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią na wsi i w mieście : "Czego Jaś się nie nauczył......)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak to mówią na wsi i w mieście : "Czego Jaś się nie nauczył......)
...tego i nauczyciel mu nie przekaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedagog napisał:
...tego i nauczyciel mu nie przekaże
... a nauczycielka też mu nie pokaże, niestety. Pamiętam że w podstawówce na lekcji biologii nie chciała nam pokazać no to ją podglądaliśmy gdzie się dało. Nie wiem jak ty, Pedagog, ale ja uważam że każda nauczycielka powinna od razu pokazać a nie tylko gadać i gadać. Gadać to każdy(a) potrafi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
... Nie wiem jak ty, Pedagog, ale ja uważam że każda nauczycielka powinna od razu pokazać a nie tylko gadać i gadać...
Ja też, Siwy, uważam, że każda nauczycielka powinna pokazać, a każdy uczeń powinien mieć możność zobaczyć. Z wyjątkiem fanabelki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...